Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

SIA “Kūdrinieks” aicina darbā apkures iekārtu operatoru

SIA ‘’KŪDRINIEKS’’ (53603009371) aicina darbā apkures iekārtu operatoru Misas katlu mājā- Stacijas iela 10, Misa, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads.

Pieteikties līdz 2022.gada 20. septembrim pie darba devēja adresē “Misas kūdra 17”, Misa, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads pa tālruni 29134852 saskaņojot ierašanos vai sūtot CV uz e-pastu:

DARBA APRAKSTS UN GALVENIE PIENĀKUMI 

Apkures iekārtu (šķeldas un gāzes katli) apkalpošana un citi darbi. Kurināšana ar šķeldu un gāzi. Sekot apkures iekārtu kontroles aparatūras rādītājiem saskaņā ar katlu ekspluatācijas noteikumiem un instrukcijām. Sekot apkures iekārtu tehniskajam stāvoklim un to drošai ekspluatācijai. Veikt apkures iekārtu uzturēšanu pastāvīgā darba kārtībā.

PRASĪBAS  RETENDENTIEM

Jāpārzina profesionālās darbības metodes un paņēmieni. Augsta atbildības sajūta. Apkures krāšņu kurinātāja sertifikāts/operatora apliecība un pieredze profesijā uzskatāma par priekšrocību.

ALGA

Alga bruto mēnesī: EUR 700-900 DARBA LAIKA VEIDS

Maiņu darbs,

DARBA LĪGUMS

Darbinieka amats uz noteiktu laiku uz apkures sezonu (orientējoši 2022. gada oktobra sākums-2023.gada aprīļa vidus)

PERSONAS DATU APSTRĀDE

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula), 13. pantu,  SIA “KŪDRINIEKS” informē, ka:

  1. pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu atlases konkursa norisi;
  2. minētās personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “KŪDRINIEKS” (“Misas kūdra 17”, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3906).

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933