Lapas karte

SIA “Mūsu saimnieks” aicina darbā TEHNISKO STRĀDNIEKU

Galvenie darba pienākumi:

  • sīko remontdarbu veikšana ēku apsaimniekošanas uzdevumā;
  • ēku inženierkomunikāciju sīkie remontdarbi, tehniskās apkopes;
  • objekta apsekošana;
  • teritorijas labiekārtošana;
  • zālāja pļaušana ar trimmeri, mauriņtraktoru.

Galvenās prasības:

  • jāpiemīt tehniskai domāšanai;
  • jābūt ar elektriķa iemaņām;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • spēja strādāt augstumā;
  • pieredze šādā vai līdzīgā darbā;
  • godīga un profesionāla attieksme uzticētajiem pienākumiem.

Piedāvājam:

  • Atalgojumu no 700.00 - 1000.00 EUR (bruto) un sociālās garantijas. Darba samaksa ir atkarīga no darbinieka darba pieredzes, kvalifikācijas un veicamajiem darba pienākumiem.

Ja Jūs sevi redzat kā šīm prasībām atbilstošu kandidātu, aicinām pieteikties šai vakancei, nosūtot savu CV ar atzīmi „TEHNISKAIS STRĀDNIEKS” uz e-pastu: līdz 31.12.2022.

Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13.pantu, SIA “Mūsu saimnieks” informē, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Iepriekš minētās Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir SIA “Mūsu saimnieks”, kontaktinformācija: Ceriņu iela 9A-1, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933, elektroniskā pasta adrese: .

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933