Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

2020.gada 4.decembrī pie Vecumnieku tautas nama no plkst.9:00 pieņems Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas ārsti - acu ārsts un mikrologopēds.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, aicinām visus Vecumnieku veselības centra apmeklētājus, ierodoties uz izmeklējumiem vai speciālistu konsultācijām, nēsāt medicīniskās sejas aizsargmaskas. Lūdzam tās, lietot arī, vēršoties pie ģimenes ārstiem vai apmeklējot aptieku.

  • Pacienti līdzmaksājumos par valsts kompensējamajām zālēm ik mēnesi ietaupa vairāk nekā 1 miljonu eiro
  • Kopumā kopš 1. aprīļa pacienti līdzmaksājumos ir ietaupījuši 5,05 miljonus eiro
  • Pacientu līdzmaksājums par vienu recepti vidēji samazinājies par 1,60 eiro

Pēc ilgāka pārtraukuma jaunā telpā, Veselības centra Vecumniekos 1. stāvā, durvis no 1. septembra iedzīvotājiem atvēra Latvijas Sarkanā Krusta (turpmāk - LSK) Bauskas komitejas Vecumnieku nodaļa. LSK Vecumnieku nodaļas darba laiks ir palicis nemainīgs – otrdienās no plkst. 10 līdz plkst. 18.

Lai iepazītos ar iedzīvotāju domām, vajadzībām un vēlmēm, kā arī uzklausītu ieteikumus un komentārus, no šī gada 23. jūlija līdz 16. augustam jebkuram novada iedzīvotājam bija iespēja aizpildīt aptaujas anketu un izteikt viedokli par Vecumnieku novada pašvaldības iestādes “Vecumnieku veselības centrs” (turpmāk VVC) darbību, apmierinātību ar pakalpojumiem, kā arī ieteikt, kādus pakalpojumus būtu nepieciešams attīstīt.

Vecumnieku veselības centrā 19.augustā būs iespēja bez maksas pārbaudīt redzi- acs funkciju izmeklēšana, abu acu kopredzes noteikšana, redzes funkcijas noteikšana tuvumā un tālumā, redzes asuma noteikšana, esošo briļļu stipruma notikšana, kataraktas un tīklenes distrofijas diagnostika pie konkrētām indikācijām.

20.jūlijā Vecumnieku veselības centrā sapulcējās pārstāvji no visām ģimenes ārstu praksēm Vecumnieku novadā, lai diskutētu par Vecumnieku novada iedzīvotājiem nepieciešamajiem pakalpojumiem veselības aprūpes un veselības veicināšanas jomā. Starp profesionāļu tikšanās reizē piedalījās B.Veselova, U.Mantons, Z.Sprance, A.Cirša, J.Vlasova un Vecumnieku veselības centra pārstāvji.

19. augustā no plkst. 09.00 pie Vecumnieku tautas nama būs Mobilais autobuss, kur bez maksas pieņems BKUS bērnu neirologs.

Vecumnieku veselības centrā iespējams veikt ērču pārnēsāto slimību DNA/RNA klātbūtni ērcē. Lai veiktu analīzes, ērcei ir jābūt izņemtai un nogādātai uz veselības centru 72 stundu laikā. Pirms nogādāšanas laboratorijā, ērce jāglabā ledusskapī 2-8° C. Glabājot nedzīvu ērci ilgāk par 72 stundām, testējot pieaug risks, ka rezultāti var būt viltus negatīvi.

Sākot ar 2020.gada 10.jūliju Vecumnieku veselības centrā ir iespēja norēķināties ar maksājuma kartēm. Tiks apkalpoti visi VISA un MasterCard, UnionPay zīmoli, Electron, V PAY.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933