Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Piektdien, 11. martā, Bauskas novada pašvaldības vadības pārstāvji un administrācijas atbildīgie darbinieki devās vizītē uz veselības aprūpes institūcijām Bauskas, Vecumnieku un Iecavas apvienības teritorijā.

Izstādē “Veselības aprūpe Vecumniekos cauri laikiem” apskatāmas ap divdesmit fotogrāfijas un vairāki avīžu raksti, kā arī apraksti, parādot kā Veselības aprūpe un Veselības centra telpas ir mainījušās līdz šai dienai.

ESF projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Bārbeles, Kurmenes, Skaistkalnes, Stelpes, Valles un Vecumnieku pagastos”. 9.2.4.2/16/I/037 ietvaros arī martā iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties bezmaksas ūdens aerobikas nodarbībās Daugmales multifunkcionālajā centrā, kā arī vingrot attālināti fitnesa un fizioterapijas treniņos.

Līdz ar valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas pārtraukšanu, ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis no otrdienas, 1. marta, vairs nestrādās 24 stundu režīmā katru dienu, bet gan atsāks strādāt kā ierasts, nodrošinot konsultācijas laikā, kad ģimenes ārsta prakse nestrādā – vakaros, nakts stundās un brīvdienās. Tāpat kā iepriekš ģimenes ārstu konsultatīvā tālruņa 66016001 darba laiks darba dienās būs no plkst. 17.00 līdz 8.00, savukārt brīvdienās tālrunis strādās visu diennakti.

Sadarbībā ar pašvaldībām tiek turpināta izbraukuma vakcinācija apdzīvotās vietās - janvārī tika realizētas 138 izbraukuma vakcinācijas (gandrīz 3000 iedzīvotāju saņēma vakcīnas), savukārt februārī plānots 31 izbraukums.

17.februārī no plkst. 13.30 līdz plkst. 17.00 Vecumniekos, Rīgas ielā 5 (pie tautas nama)būs MOBILĀ DIAGNOSTIKA.

2022.gada 24.martā pie Vecumnieku tautas nama no plkst. 10:00 pieņems Bērnu ārsti - acu ārsts un neirologs.

No rītdienas, 16.decembra, vakcīnu pret Covid-19 var saņemt ikviens bērns no piecu gadu vecuma, taču vakcinācija īpaši ieteicama ir bērniem ar dažādām hroniskām saslimšanām, piemēram, ar virssvaru, cukura diabētu, smagiem imūnsistēmas traucējumiem, hroniskām kardiovaskulārajām un nieru slimībām, kā arī onkoloģiskām saslimšanām, šodien preses konferencē informēja Imunizācijas valsts padomes priekšsēdētāja, asoc. prof. Dr. med. Dace Zavadska.

Ceļš līdz jaunam pakalpojumam nav tik vienkāršs, kā sākumā gribētos domāt, tomēr esam sasnieguši mērķi un kopš decembra Vecumnieku Veselības centrs piedāvā jaunu pakalpojumu- pēdu aprūpe, podologs.

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) izstrādājusi informatīvu materiālu, kas satur pierādījumos balstītu un uzticamu informāciju par līdz šim lietošanai apstiprināto Covid-19 vakcīnu darbību un biežākajām blakusparādībām. Informatīvajā materiālā ietverta arī svarīgākā informācija par vakcīnu izstrādi un apstiprināšanu, laika intervālu starp vakcīnas pirmo un otro devu un cita informācija.

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933