Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Jau pērnā gada nogalē un šī gada sākumā tika plānots izveidot jaunus pakalpojumus Vecumnieku veselības centrā (VVC).
Pamatojoties uz Vecumnieku novada Domes 2020.gada 23.decembra lēmumu “Par Vecumnieku veselības centra maksas pakalpojumu cenrādi” Nr. 1-4/2020/464, turpmāk VVC varēs saņemt sekojošas medicīniskās manipulācijas un iegādāties medicīnas preces:

Informējam, ka Vecumnieku centra aptiekā, Rīgas ielā 7, ir ienākušas pretgripas vakcīnas “Influvac Tetra”. Šī vakcīna atbilst Pasaules Veselības organizācijas (PVO) rekomendācijām (Ziemeļu puslodei) un ES rekomendācijām 2020/2021 gada sezonai.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, Nacionālais veselības dienests (NVD) atgādina, ka gadījumos, kad nepieciešama medicīniska palīdzība, vispirms jāsazinās ar ģimenes ārstu vai nepieciešamo ārstniecības pakalpojumu sniedzēju telefoniski vai elektroniski. Bez iepriekšēja pieraksta doties nedrīkst, tostarp arī gadījumos, ja ir ģimenes ārsta nosūtījums pie ārsta speciālista vai nepieciešama konsultācija akūtas saslimšanas vai hroniskas vainas paasinājuma gadījumā.

Lai tiktu nodrošināts, ka Vecumnieku veselības centrā (VVC), apmeklētāji ievērotu valstī noteiktos piesardzības pasākumus, neveidotos rindas un klienti VVC neuzturētos ilgāk, kā tas nepieciešams, lūdzam turpmāk veikt pierakstus uz visiem izmeklējumiem, izņemot laboratoriskos izmeklējumus. Nākot nodot analīzes, lūdzam ievērot vismaz 2m distanci!

Vecumnieku veselības centrā, kopš 2.novembra pieejams jauns pakalpojums- ultrasonogrāfijas izmeklējums (USG) virspusējām struktūrām (dažādi zemādas veidojumi, limfmezgli kakla, cirkšņu un paduses rajonos, sēklinieki).

10. novembrī no plkst. 10.00 līdz 13.00, Vecumnieku tautas namā, Rīgas ielā 5, notiks Donoru diena. Ziedot asinis tiek aicināti visu asinsgrupu donori.

Tas brīnišķīgais notikums, kad ģimenē ir pieteicies mazulītis… Bet ko tālāk, kā pierast un sadzīvot ar šo domu? Kas mainīsies, kad bērniņš nāks pasaulē? Kā jutīsies māmiņa? Kad piedzims mazulītis, kad jādodas pie daktera? Kādas būs jaunā tēta pārdomas un sajūtas, kā viņš var palīdzēt māmiņai, kā attīstās mazulis mammas puncī?

2020.gada 4.decembrī pie Vecumnieku tautas nama no plkst.9:00 pieņems Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas ārsti - acu ārsts un mikrologopēds.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, aicinām visus Vecumnieku veselības centra apmeklētājus, ierodoties uz izmeklējumiem vai speciālistu konsultācijām, nēsāt medicīniskās sejas aizsargmaskas. Lūdzam tās, lietot arī, vēršoties pie ģimenes ārstiem vai apmeklējot aptieku.

  • Pacienti līdzmaksājumos par valsts kompensējamajām zālēm ik mēnesi ietaupa vairāk nekā 1 miljonu eiro
  • Kopumā kopš 1. aprīļa pacienti līdzmaksājumos ir ietaupījuši 5,05 miljonus eiro
  • Pacientu līdzmaksājums par vienu recepti vidēji samazinājies par 1,60 eiro

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933