Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Pirms gaidāmajām valsts svētku brīvdienām, no 17. līdz 19. novembrim, Nacionālais veselības dienests (NVD) iedzīvotājiem atgādina par medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām.

Vecumniekos, 21.decembrī, Rīgas ielā 5 (pie tautas nama) no plkst. 10.00-17.00 būs iespēja veikt mobilās diagnostikas izmeklējumus.

2018. gada 17. novembrī TV ekrānos būs redzama dokumentāla filma par vērienīgāko dabas inventarizāciju Latvijas vēsturē – dabas skaitīšanu, ko īsteno Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi. Filma tiks demonstrēta Latvijas Televīzijas 1. kanālā plkst. 17.00.

Konference «Piena lopkopība Latvijā – cik konkurētspējīgi (efektīvi) esam?»

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) 28. novembrī rīko konferenci «Piena lopkopība Latvijā – cik konkurētspējīgi (efektīvi) esam?», kurā diskutēs par Latvijas piensaimniecību efektivitāti uz citu Eiropas valstu piensaimniecību fona un izvērtēs kādas iespējas sniedz kooperācija kopā ar piena pārstrādi. Konference notiks Ozolniekos, LLKC ēkā Rīgas ielā 34, 2. stāva zālē, sākums plkst.10.00. 

Satikšanās notiks intīmi, individuāli un unikālā veidā katram dalībniekam, tomēr ceļu mēs sāksim kopā -  kā grupa. Izmantojot iztēli un relaksāciju, tuvosimies savai iekšējai bagātībai, lai no tikšanās ieguvēji būtu  vismaz divi -  vecāks un bērns mūsos.

Dabas aizsardzības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) un Pasaules dabas fonds (PDF) aicina pašvaldības, uzņēmējus, zemju īpašniekus un ikvienu institūciju, kas apsaimnieko dabas objektus un rīko pasākumus dabā, iesaistīties kampaņā “Dabā ejot, ko atnesi, to aiznes!” un izvietot kampaņas informatīvās zīmes dabas takās un objektos. Kur tas iespējams - atkritumu urnas aizvietot ar informatīvajām zīmēm.

Sestdien,10. novembrī, sācies Bauskas novada atklātais čempionāts basketbolā.

Nacionālās volejbola līgas spēlē 10. novembrī Misas vidusskolas sporta zālē, pašreizējie līderi volejbola komanda «Vecumnieki» cīnījās ar iepriekšējās sezonas čempioniem volejbola klubu «Ventspils».

Garīga rakstura traucējumi (GRT) ir garīgās (intelektuālās) attīstības traucējumi vai psihiska slimība, kas ierobežo cilvēka spējas strādāt un pilnvērtīgi aprūpēt sevi, tādēļ reizēm apgrūtina šo cilvēku iekļaušanos sabiedrībā. Nereti garīga rakstura traucējumi cilvēkiem tiek konstatēti piedzimstot vai agrā bērnībā, piemēram, autisms vai Dauna sindroms.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933