Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

27. jūlijā plkst. 9.30 Kurmenē notiks tradicionālie pagasta sporta svētki. Programmā paredzētās disciplīnas: futbols, volejbols, ielu basketbols, šautriņu mešana, svaru bumbas celšana, zoles mači, šaušana ar peintbola šauteni.

Jūlijā veiktas peldūdens kvalitātes pārbaudes Vecumnieku pagasta Vecajā ezerā, Jaunajā ezerā un Valles pagasta dīķī pie skolas. Peldvietu ūdens paraugu analīžu rezultāti liecina, ka peldēties atļauts.

Budēļu cepuru darināšanas meistarklase 21. jūlijā pulksten 12:00 notiks rudzu laukā Bārbelē, z/s "Roņi".

Šā gada jūlijā, pēc divu gadu ilga darba, noslēgsies Eiropas reģionālā attīstības fonda finansēts projekts “Sadarbība, kapacitātes stiprināšana un kopīga risku mazināšana Latvijas un Lietuvas medicīnas un glābšanas personālam ēku sagruvumu gadījumā” (ResCo).

Veselības inspekcija informē, ka pēc 8. un 9. jūlijā veiktajām peldūdens kvalitātes pārbaudēm, ir ieteikts nepeldēties Jūrmalas peldvietā „Vaivari” paaugstināta mikrobioloģiskā piesārņojuma dēļ. Pārējās 56 oficiālajās peldvietās peldēties ir atļauts.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Vecumnieku novada iedzīvotāji svinēja lielus svētkus – novada 10 gadu jubileju, kā arī tradicionālos 14. Liliju svētkus, kuri bija veidoti dzimšanas dienas tematikā!

Paldies 14. Liliju svētku organizatoriem un svētku dalībniekiem, ikviens varēja justies kā īstā dzimšanas dienas ballē. Paldies Vecumnieku tautas nama stiprajai komandai un pārējiem organizatoru palīgiem, kuri iesaistījās svētku tapšanā.

Novada skaistākos pagalmus un sētas komisija iepazina un vērtēja 11. jūlijā.  Konkursā “Vecumnieku novada sakoptākais īpašums 2019” šogad piedalījās 6 īpašumi, 4 no tiem atradās Stelpē un pa vienam Vecumniekos un Kurmenē. Konkursa dalībniekiem dalība konkursā bija jāpiesaka līdz 28. jūnijam iesniedzot pieteikumu Vecumnieku novada domē vai pagastu pārvaldē.

28. augustā no plkst. 10:00 līdz plkst. 17:00 Vecumniekos, Rīgas ielā 5 (pie tautas nama) būs iespēja veikt mobilās diagnostikas izmeklējumus.

Vakar, 10. jūlijā, notika finanšu komitejas sēde, kurā tika skatīts viens jautājums par finansējuma piešķiršanu izglītības iestāžu un struktūrvienību remontdarbiem.  

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933