Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Saskaņā ar Dabas resursu nodokļa likumu, no 2020.gada 1.janvāri celsies dabas resursu nodoklis (DRN) par sadzīves atkritumu noglabāšanu poligonā. Attiecīgi mainīsies arī poligona “Brakšķi” tarifs par sadzīves atkritumu apglabāšanu poligonā.

Pērn Latvijā tika reģistrēti ap 10 000 ugunsgrēku, kuros bojā gājuši 82 cilvēki,  tostarp  3 bērni, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta publiski pieejamā informācija. Daļa  nāves gadījumu varēja nenotikt,  ja vien mājās būtu uzstādīti dūmu detektori. Šī iemesla dēļ, no 1. janvāra dūmu detektori mājokļos būs jāizvieto obligāti.

Goda raksti tika pasniegti Vecumnieku tautas namā 18. novembrī Valsts svētku koncertā «Mūsu sirdīs Latvija skan!». Koncertā piedalījās Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas pūtēju orķestris, kurš diriģenta Jāņa Retenā vadībā izpildīja zināmus skaņdarbus.

Atzīmējot Latvijas valsts 101. dzimšanas dienu, Vecumnieku novadā godināja iedzīvotājus, kuru profesionālais darbs un ieguldījums kopējās labklājības celšanā šogad ir augstu novērtēts. Novērtēja arī viņu ieguldījumu novada attīstībā un popularizēšanā. Izteica pateicību ikvienam, kurš šī gada laikā ar savām gaišajām domām, labajiem vārdiem un darbiem ir stiprinājis Vecumnieku novadu. Tikai visi kopā mēs esam spēks!

Vecumnieku novada dome (reģistrācijas Nr.90009115957) izsludina pieteikšanos uz redaktora amatu (uz noteiktu laiku).

Katrā no mums mīt lieli un mazi mošķi, kurus mēs paši neredzam. Pieklājibmošķis, dusmu mošķis, kaitinātājmošķis un vēl daudz un dažādi, labi un slikti mošķi, par kuriem Tu uzzini no saviem draugiem, vecākiem vai skolotājiem.

Pirms gaidāmajām valsts svētku brīvdienām, no 16. līdz 18. novembrim, Nacionālais veselības dienests (NVD) iedzīvotājiem atgādina par medicīniskās palīdzības saņemšanas iespējām.

Bauskas rajona lauku partnerība sadarbībā ar lauku partnerību "Lielupe" un Dobeles rajona lauku partnerību īstenojusi sadarbības projektu "Vietējo ražotāju konkurētspējas, sadarbības un atpazīstamības veicināšana".

Vecumnieku novada dome sveic Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienā!

Atgādinām, ka līdz 2019. gada 15.novembrim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums. Saskaņā ar likumu „Par nekustamā īpašuma nodokli”, nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31. martā, 15. maijā, 15. augustā un 15. novembrī - vienas ceturtdaļas apmērā no nodokļa gada summas vai arī reizi gadā - avansa veidā.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933