Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Tiekoties pirmajā ieinteresēto pušu sanāksmē, saistīto nozaru pārstāvji vienojušies, ka valstī nepieciešams saglabāt un atjaunot bioloģisko daudzveidību, aizsargājot ekosistēmas un mazinot invazīvo svešzemju sugu izplatību.

Zeltainajā rudens pievakarē, 13.oktobrī, Misas tautas namā tika rīkots noslēguma pasākums konkursiem - "Sakoptākais īpašums 2018" un "Iedzīvotāji veido savu vidi 2018". Pēc bagātīgās, krāšņās un darbīgās vasaras konkursu dalībnieki tikās, lai atskatītos uz paveikto, palepotos ar sevi un priecātos par citiem.

Šā gada 28. oktobrī Latvijā un daudzviet citur pasaulē notiks pāreja atpakaļ no vasaras laika, kad pulksteņa rādītāji jāpagriež vienu stundu atpakaļ.

Latvijā pāreja atpakaļ no vasaras laika notiks svētdien, 28. oktobrī, plkst.04:00 (naktī no sestdienas uz svētdienu), pulksteņa rādītājus pagriežot vienu stundu atpakaļ. Pāreja uz vasaras laiku atkal notiks nākamā gada 31. martā.

Augot klientu pieprasījumam pēc vienkāršiem risinājumiem, lai veiktu savus finanšu darījumus, SEB banka turpina paplašināt attālināti pieejamo finanšu pakalpojumu klāstu.

SIA "Mūsu saimnieks" informē, ka māju dzīvokļu īpašnieki ar tāmi par dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksu 2019.gadam, kā arī ar dzīvojamai mājai nepieciešamo remontdarbu apkopojumu nākamajiem periodiem var iepazīties, sākot no 2018.gada 16.oktobra.

Vecumnieku novadā “Time to Move” kampaņas ietvaros notiks divi pieredzes stāstu vakari Misas tautas namā 24. oktobrī plkst.15.00 un Vecumnieku tautas namā 26. oktobrī plkst. 17.00. 

Tiesībsargs aicina iedzīvotājus līdz šī gada 21. oktobrim aizpildīt aptaujas anketu par informētību, zināšanām un attieksmi par diferencētā neapliekamā minimuma piemērošanu. Aptauja ir daļa no tiesībsarga ierosinātās pārbaudes lietas par nodokļu reformas neapliekamā minimuma, atvieglojumu un attaisnoto izdevumu piemērošanas problēmu, efektivitātes un risinājumu izvērtējuma.

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Jēkabpils pilsētas dome sadarbībā ar banku Citadele aicina uzņēmējus un interesentus apmeklēt ikgadējo biznesa forumu “Izaicinājumi biznesa vidē”, kas notiks 2.novembrī plkst. 10:00 Krustpils kultūras namā, Rīgas ielā 212, Jēkabpilī.

Vecumnieku novada dome, reģistrācijas Nr.90009115957, izsludina pieteikšanos uz Kurmenes pagasta pārvaldes vadītāja amatu

Vecumnieku novada domes Sociālais dienests 24. oktobrī rīko pārgājienu no Vecumniekiem uz Baldoni.  Pārgājiens sāksies pulksten 9:00, dalībnieku pulcēšanās no plkst. 8:30 pie Vecumnieku tautas nama. Gājiens noslēgsies ap pulksten 17:00. Kopējais ceļa garums ir 22 kilometri. Gājiena laikā tiks izzināta

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933