Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Skaistkalnieši diskutē par sporta zāles projekta realizāciju

Skaistkalnes iedzīvotāji, tiekoties ar domes pārstāvjiem un deputātiem, risināja jautājumu par Skaistkalnes vidusskolas sporta zāles celtniecības iespējām. Tikšanās noritēja 9. marta pēcpusdienā vidusskolas ēkā.

Sanākšana tika organizēta, paužot pārsteigumu par domes lēmumu nepiešķirt līdzekļus Skaistkalnes vidusskolas sporta zāles celtniecībai. Vienuviet tikās domes pārstāvji: priekšsēdētājs Guntis Kalniņš, vietnieks Jānis Kovals, izpilddirektore Aiga Saldābola, kā arī domes deputāti Māris Āķis un Mārtiņš Mediņš. Tāpat ieradusies bija pagasta vadītāja Ineta Skustā, skolas direktore Svetlana Vāverniece, vairāki skolotāji un bērnu vecāki.

Tikšanās noritēja saspringtā gaisotnē, mēģinot rast risinājumu projekta realizācijai. Sporta zāles gatavo projektu izrādīja arhitekte Sintija Autenburga. Savukārt skolotāja Austra Auguste bija sagatavojusi prezentāciju par ilgo sporta zāles celtniecības sapni - pirmā ideja par vingrotavas izveidi blakus skolas ēkai bijusi jau 1920. gadā. Sarunās tika aktualizēts temats arī par Skaistkalnes ciemata dzīves attīstību un skolas saglabāšanu.

Sporta zāles nepieciešamība ir acīmredzama, kuru nenoliedz neviena no iesaistītajām pusēm. Šobrīd prioritāte ir Vecumnieku vidusskolas ēkas piebūve, bet nākamā sarakstā ir Skaistkalnes vidusskolas sporta zāles celtniecība un stadiona pārbūve Vecumniekos. Domes pārstāvji atzīst, ka sporta zāles būvniecība nav pavisam atlikta un tiekot meklēti risinājumi projekta realizācijai.

Domes deputāts Mārtiņš Mediņš piebilst, ka precīza projektu virzība vēl nav zināma, jo sekos diskusijas domes sēdē, līdzko tiks uzzinātas precīzas projektu izmaksas. Deputāts aicināja veidot kopīgu sapratni par visa novada, nevis katra pagasta atsevišķi, izglītības virzību, lai, ņemot vērā šī brīža iedzīvotāju skaitu pagastos, spētu realizēt šos lielos projektus.

Diskusijas noslēdzās bez konkrēta risinājuma, tomēr sporta zāles celtniecības iespējas tiek apzinātas.

 

Lauma Kalēja
Sabiedrisko attiecību speciāliste
63976197

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933