Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Valles evaņģēliski luteriskās draudzes 2019. gada pavasarī iesniegtais projekts «Pārseguma siltināšana un bēniņu stāva pārbūve Valles baznīcā» tika īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansētās Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam apakšpasākumā «Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju».

Vecumnieku novadā tiks rīkoti Kapu svētki, kas ir īpaša svētku tradīcija Latvijas kapsētās, šie svētki paredzēti, lai dzimtas lokā atcerētos savus aizgājējus.

Sakopta un majestātiska, baltu gladiolu un hortenziju rotā, ar ozolu vītnēm ap lielajām durvīm un solu rindām – tik skaista un svinīga savas draudzes locekļus un viesus sagaidīja Valles evaņģēliski luteriskā baznīca savā 235. dzimšanas dienā.

Valles ev. lut. baznīcas draudze pavasarī piedalījās «Aizkraukles rajona partnerības» izsludinātajā projektu konkursā, kas tika iesniegts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansētās Latvijas Lauku attīstības programmas 2014. - 2020. g. apakšpasākumas «Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju» ietvaros.

Sākot no 26. septembra katru trešdienu plkst. 19.00. Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas kamerzālē notiks sarunu vakari ,,Iepazīsti kristietību".

Šī ceļojoša izstāde tika izveidota 2012. gadā. Pirmo reizi izstāde bija redzama Vecrīgā, netālu no Brīvības pieminekļa. Kopš tā laika, tā ir ceļojusi pa dažādām Latvijas pilsētām. Tagad tā ir nonākusi Vecumnieku novadā. Lai gan kopš tā laika abortu skaits Latvijā ir samazinājies, uz aizbraukušo cilvēku rēķina, tomēr, mākslīgie aborti vēl joprojām ir liela problēma mūsu zemē.

Ziemassvētku laika dievkalpojumi Vecumnieku ev.lut. baznīcā:

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933