Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Smaidījām, darbojāmies un atkal satikāmies visu mīļajā vietā tepat Vecumnieku brīvdabas estrādē sākot ar 28. augusta plkst. 10:00. Tikko ieradušies čaklie jaunieši, pusaizmiguši, ķērās pie darba - uzstādīja teltis, sanesa galdus, izlika dekorācijas, kāpa kokā karināt lampiņas un sanesa materiālus uz darbnīcu vietām. Līdz plkst. 23:00 jaunieši cītīgi visu dienu darbojās savos norādītajos “posteņos”, kā arī izbaudīja dažādas lekcijas un vakarā - muzikālo priekšnesumu, kas ķermenī atklāja, visu dienu noglabāto enerģiju.

Vai esi sevi pieķēris pie domas, ka nav ne jausmas, ko darīt nākotnē? Kādu profesiju izvēlēties? Ja jūties apjucis vai neesi drošs par savu izvēli, izmanto iespēju satikties ar Daci Briedi-Zālīt! Dace jau 12 gadus jauniešiem palīdz izvēlēties profesijas virzienu un skaidro arī par izglītību ārzemēs.

Esam priecīgi paziņot, ka jauniešu festivāls “TEPAT’22” atgriežas Vecumniekos. Jau 28. augustā tiekamies Vecumniekos pie Jaunā ezera. Būs mūzika, būs radošās darbnīcas, būs dažādas aktivitātes un, protams, koncerts.

Sadarbībā ar partneriem Igaunijā un Lietuvā, biedrība „Jaunatne smaidam” ir uzsākusi izzināt jaunus veidus, kā rosināt bērnu radošumu spēlējoties. Biedrības jaunieši vēlas veidot radošu spēļu laukumu izmantojot dažādus materiālus, dodot tiem otro iespēju.

Jaunieši! Tā ir kolosāla un neaizmirstama iespēja pievienoties Bauskas novads jauniešu festbusiņam ceļā uz Jauniešu festivālu ‘’Kopums’’ 12. augustā Dzintaru Mežaparkā, Jūrmalā.

Projekta “Vienota jaunatne zaļākai nākotnei” organizatori aicina Vecumnieku iedzīvotājus uz talku un pikniku.

Sestdien, 16. jūnijā Vecumnieku pagastā tika aizvadīti ikgadējie “Liliju svētki”. Svētku norises laikā Klubs “Māja” jaunieši, organizējot darbnīcas, piedāvāja apmeklētājiem paplašināt savas zināšanas par ilgtspējīgu un zaļāku dzīvesveidu radošā veidā.

Šobrīd Bauskas novada jaunatnes lietu speciālisti, veicam 13 līdz 25 gadīgo jauniešu aptauju, lai noskaidrotu jauniešu vērtējumus par Bauskas novadu kā dzīves, darba un brīvā laika pavadīšanas vietu, kā arī par jaunieša iespējām un emocionālo veselību.

Lietainajā 19. jūnijā Vecumnieku Aizupes parkā notika akcija “Iestādi savu koku”, kurā piedalījās 18 cilvēki no Vecumniekiem. Kopumā Aizupes parkā tika iestādīti 20 augļu koki – pīlādži, ābeles un ķirši. Pēc koku stādīšanas akcijas dalībnieki mielojās ar gardajām picām no picērijas “Pie Martas un Marijas”. Akcijas organizatori saņēma daudz labus vārdus par akcijas veidošanu. Iedzīvotāji bija sajūsmināti, ka Aizupes parkā pēc pāris gadiem jau varēs iet ēst ķiršus un apciemot savu iestādīto koku.

Vai vēlies iestādīt koku Aizupes parkā, lai tas aug un zeļ?

19. jūnijā mēs, Vecumnieku jaunieši, caur projektu “Vienota jaunatne zaļākai nākotnei” organizējam koku stādīšanas akciju un mazo talku Aizupes parkā, lai palīdzētu Vecumnieku apvienības pārvaldes čaklajiem rūķiem darbiņos. Pēc aktīvās darbošanās kopīgi baudīsim picas no picērijas "Pie Martas un Marijas".

Foto un video galerija

Bauskas novada pašvaldības iestādeBauskas novada pašvaldības iestāde «Vecumnieku apvienības pārvalde»

«Vecumnieku apvienības pārvalde»

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933