Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Aktuālais

7. martā dažāda vecuma grupu interesenti pulcējās Vecumnieku tautas namā, lai iegūtu jaunas vai vēl nebijušas zināšanas suši pagatavošanā.

Lai attīstītu jauniešu radošās spējas un veicinātu Vecumnieku novada uzņēmumu atpazīstamību, Vecumnieku novada jauniešu dome, sadarbībā ar 10 novada uzņēmumiem, aicina jauniešus, vecumā no 13 līdz 25 gadiem, pieteikties konkursam “Reklāmas ģenerators”.

10. janvāra vakarā Vecumnieku sporta skolas zālē norisinājās Nakts turnīrs volejbolā. Sacensībām bija pieteikušās pavisam 10 komandas un desmit stundu ilgajā turnīrā prasmīgākie izrādījās komanda “Bez nosaukuma”.

Piektdien, 10. janvārī, plkst. 20.30 Vecumnieku novada Domes Sporta skolas zālē norisināsies nakts turnīrs volejbolā.

10. novembrī Vecumniekos ciemojās hip-hop duets «Latgalīšu reps». Pasākumu iesildīja «Zumba ar Āgenskalnu». Zumba Vecumnieku novadā ir kļuvusi ļoti populāra, tāpēc aktīvās dejas nevienam nebija pārsteigums un publika aktīvi iesaistījās tajās.

13. oktobrī Vecumnieku tautas namā Vecumnieku novada jauniešu dome organizēja tikšanos ar visiem pazīstamo itāli Roberto Meloni un zumbas dejotāju Madaru. Pasākums bija kupli apmeklēts, ne tikai jaunieši bija ieinteresēti uzzināt un pieredzēt ko jaunu, bet gūt pozitīvas emocijas bija ieradušies arī bērni un vecāka gada gājuma iedzīvotāji.

28. septembrī Vecumnieku tautas namā notika jauniešu organizētais pasākums “Saldējums ar personību”. Uz pasākumu bija ieradies vesels pulciņš jauniešu, kuri ar nepacietību un mirdzošām acīm gaidīja pārsteigumu jeb saldējuma gatavošanu.

Biedrības un nodibinājumi līdz šī gada 4.oktobrim Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) filiālēs Cēsīs, Dobelē, Jelgavā, Liepājā, Rēzeknē un Rīgā  vēl var pieteikties pasākuma “Darbam nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” īstenošanai un iesaistīt jauniešus vecumā no 18 līdz 29 gadiem darbā sabiedrības labā, ja pasākuma īstenošanas vieta tiek izveidota kādā no minēto filiāļu apkalpošanas teritorijām.

Skaistkalnē 14. septembrī spraigi un aktīvi noritēja strītbola sacensības, ko organizēja Vecumnieku novada jaunieši kopā ar jaunatnes lietu speciālisti. Kopumā sacensībās startēja 7 komandas, kuras aktīvi sacentās savā starpā.

Jau sesto gadu Vecumnieku novada dome iesaistās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) izsludinātajā aktīvās nodarbinātības pasākuma „Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs” īstenošanā. Pasākuma mērķis ir veicināt skolēnu (vecumā no 15 līdz 20 gadiem) nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darba vietās, nodrošinot skolēniem iespēju iegūt darba pamatprasmes, iemaņas un pieredzi. 

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933