Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Aicinām skolēnus un jauniešus piedalīties programmēšanas konkursā “Iegriez pasauli!”, ko organizē Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar dabas un tehnoloģiju parku “URDA” un nevalstisko organizāciju “Eiropas Kustība Latvijā”. Konkursa mērķis ir konkursa kārtībā izvēlēties komandu, kas izstrādās aprites ekonomikas digitālo spēli “Iegriez pasauli!” līdz 2021. gada 1. augustam.

Pievienojies tiešsaistes lekcijai! Uzzini kā uzturēt sevi formā visos gadalaikos, kā pareizi vingrot un izvēlēties piemērotu apģērbu sportošanai ārā. Uzdod sev interesējošus jautājumus daudzkārtējam Latvijas vieglatlētikas čempionam daudzcīņā!

Lai izteiktu atzinību pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, jauniešu centriem, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veica darbu ar jaunatni par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā, Izglītības un zinātnes ministrija organizē konkursu “Labākais darbā ar jaunatni 2020”.

Gaidot gada sirsnīgākos svētkus - Ziemassvētkus, Stelpes pamatskolas bērni, sadarbojoties ar Sociālo dienestu, sagādāja prieku un pārsteigumu 7 vientuļiem senioriem Vecumnieku pagastā. 

Pasaules Dabas Fonds izsludina pieteikšanos jauniešiem no 15 līdz 25 gadiem neformālās izglītības kursā “Aizstāvības akadēmija”. “Aizstāvības akadēmija” ir teorētisku un praktisku nodarbību kurss. Kursā 20 jaunieši no visas Latvijas attīstīs prasmes sadarbībā ar mentoriem, nozares ekspertiem un sabiedrībā zināmām personām savas nākotnes interešu aizstāvībai, līdzdarbojoties klimata un dabas krīžu mazināšanā.

Jauku pārsteigumu Vecumnieku novada senioriem pirmajā Adventē sarūpējuši Vecumnieku novada Jauniešu domes aktīvisti. Pašu rokām darināti svētku vainadziņi un izceptās piparkūkas sildīja sirdis un dāvāja prieku veco ļaužu pansionāta «Atvasara» iemītniekiem, Ātrās medicīniskās palīdzības Vecumnieku brigādei, Vecumnieku un Valles pagasta vientuļajiem pensionāriem.

Tepat mēs visi esam, tepat mēs visi uzaugām un tepat ir mūsu mājas. Vecumnieku novada jauniešu domes (VNJD) rīkotais pasākums “Tepat” tika veidots pēc principa “jaunietis jaunietim”. Pasākuma veidotāji, deva novada iedzīvotājiem iespēju, klausīties koncertus un izglītojošas sarunas, apgūt jaunas iemaņas radošajās darbnīcās un izklaidēties sporta spēlēs.

Vecumnieku novada jauniešu dome 22. augustā Vecumniekos pie Jaunā ezera rīko pasākumu visas dienas garumā ar nosaukumu “Tepat”. Jaunieši vēlas radīt atmosfēru, kas atklāj viņu dažādās personības, intereses un mērķus un iekļaujošu sabiedrību katram jaunietim, ģimenei un pasākuma viesim. Mēs, jauniešu dome, vēlamies radīt pasauli, kur māksla, sports, atpūta un izklaide ir tepat blakus.

Vecumnieku novada Jauniešu dome sadarbībā ar Vecumnieku Tūrisma informācijas punktu izstrādājuši pastaigu maršrutu Vecumnieku pagastam un tā tuvākajai apkārtnei “Atklāj Vecumniekus pastaigā”, kas paredzēts gan kājāmgājējiem, gan riteņbraucējiem.

Bārbeles Zēnu pamatskola “Saknes un Spārni” aicina uz aizraujošām, aktīvām un emociju bagātām nometnēm visas vasaras garumā, kā arī rudenī. Nometnes paredzētas dažāda vecuma zēniem un meitenēm, sākot no septiņiem līdz 18 gadiem. Vasarā bērni un jaunieši aicināti uz nometnēm nedēļas garumā, savukārt rudenī plānots organizēt vienu nedēļas un vairākas nedēļas nogales nometnes.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933