Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Kampaņas „Spēks pateikt NĒ!” autori aicina jauniešus veidot radošu turpinājumu frāzei „Paldies, nē! Es labāk izvēlos…” kā atbildi vienaudzim, kurš piedāvā uzsmēķēt. Lai meklētu veselīgas alternatīvas smēķēšanai, Veselības ministrija katru nedēļu labākajiem darbiem piešķirs dāvanu kartes simt eiro vērtībā dažādās sporta un izklaides vietās.

Misas tautas namā 15. un 16. martā notika gada viens no lielākajiem jauniešu pasākumiem Vecumnieku novadā – Vecumnieku novada jauniešu forums 2019.

Piektdienas vakarā kopā ar Vecumnieku novada jauniešiem apmeklējām "Latvijas Jauniešu galvaspilsētas" atklāšanas pasākumu “Zvaigžņu stunda” Jaunolaines kultūras centrā.

Sadarbībā ar “Kinopunkts” un “Ghetto TV” Vecumnieku novadā visa aprīļa garumā visos lielākajos ciematos tiks prezentēta filma “No Ghetto līdz olimpiādei”

Vecumnieku novads piedalās Zemgales plānošanas reģiona Interreg Europe 2014-2020 programmas projektā “Jauniešu uzņēmējdarbības izpratnes veicināšana, attīstot kompetences, mācību metodes un uzņēmējdarbības vidi” (E-COOL). Šī gada 20. februārī, Zemgales plānošanas reģiona biroja telpās Jelgavā notika otrā projekta “E-COOL” darba grupas tikšanās, kuras laikā iepazināmies ar citu valstu partneru pieredzi jauniešu uzņēmējdarbības izglītības attīstīšanā.

Florbola treniņi Vecumniekos jau labu laiku bija pierimuši, līdz vietējais Vecumnieku jaunietis Matīss Gertsons nolēmis to mainīt. Lai radītu novadā pieejamo sporta veidu dažādību un arī pats apgūtu jaunas kompetences florbolā, Vecumnieku vidusskolas 12. klases skolnieks Matīss jau kopš 2018. gada decembra, katru piektdienas vakaru, plkst. 17.30 organizē florbola spēles vakarus novada bērniem un jauniešiem.

Vecumnieku novada domes pārstāvji, kopā ar vēl 5 pašvaldību darbiniekiem un Jaunatnes starptautisko lietu aģentūras speciālistiem, no 21. līdz 24. janvārim studiju vizītes ietvaros apmeklēja Austriju, lai iepazītos kā tiek organizēts darbs ar jaunatni. Vizītes ietvaros tika apmeklēta Vīne, Linca, Perga, kā arī Švertberga, kas ļāva iepazīt darba ar jaunatni organizēšanu visos līmeņos. 

Vecumnieku novada pašvaldība 2018. gadā iesaistījās Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) īstenotā stratēģiskās partnerības projektā “Europe Goes Local: Supporting Youth Work at the Municipal Level”. Projekta ietvaros Vecumnieku novada pašvaldība attīstījusi darba ar jaunatni un darījusi iespējamu izveidot atsevišķu štata vietu jaunatnes lietu speciālistam.

Misas tautas namā 15. un 16. martā notiks gada viens no lielākajiem jauniešu pasākumiem Vecumnieku novadā - Vecumnieku novada jauniešu forums 2019.

Šī gada janvārī Vecumnieku novada domē darbu uzsāka jaunatnes lietu speciālists Andris Kāposts, kurš jau ir sācis mobilo jaunatnes darbu visā novadā. Mobilā jaunatnes darba ietvaros katrā no nedēļas dienām tiek apmeklēts kāds no novada ciematiem, lai tur, četru stundu garumā jau pieejamajās telpās, darbotos jauniešu centrs. Tur jauniešiem ir iespēja pavadīt brīvo laiku, patverties no aukstuma, uzzināt sev interesējošo informāciju, apgūt franču un angļu valodas pie Eiropas brīvprātīgā no Francijas un īstenot savas iniciatīvas.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933