Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Informējam, ka http://www.ldc.gov.lv/lv/  mājas lapas publiskajā sadaļā ir publicēti obligāti veicamie izmeklējumi  novietnē 2019.gadam, saskaņā ar dzīvnieku infekcijas slimību uzraudzības programmu Latvijas Republikas teritorijā. 

Mācību tēma “Lauksaimniecības dzīvnieku labturības prasības ražojošās saimniecībās”. 

Iepazīties ar šā gada provizoriskās Lauku attīstības programmas (LAP) pasākumu kārtu iespējams ŠEIT

No 2019.gadā lauksaimnieki vairs nesaņems maksājumu apgabaliem, kuros ir dabas vai citi specifiski ierobežojumi (ADSI). Zemkopības ministrija, uzsākot 2014. -2020. plānošanas perioda īstenošanu, šādu lēmumu pieņēma, konsultējoties ar lauksaimnieku organizācijām.

SIA LLKC Meža konsultāciju pakalpojumu centrs aicina meža īpašniekus, viņu radiniekus vai meža nozarē nodarbinātos speciālistus, izmantot iespēju un pieteikties mācībām „Mežizstrāde, darbs ar motorinstrumentiem”!

29. novembrī Bārbeles tautas namā plkst. no 10.00 līdz 16.30 Latvijas Lauku konsultācijas un izglītības centra Bauskas birojs rīko informatīvo dienu lopkopjiem par lauksaimniecības dzīvnieku labturības prasībām ražojošās saimniecībās.

Konference «Piena lopkopība Latvijā – cik konkurētspējīgi (efektīvi) esam?»

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) 28. novembrī rīko konferenci «Piena lopkopība Latvijā – cik konkurētspējīgi (efektīvi) esam?», kurā diskutēs par Latvijas piensaimniecību efektivitāti uz citu Eiropas valstu piensaimniecību fona un izvērtēs kādas iespējas sniedz kooperācija kopā ar piena pārstrādi. Konference notiks Ozolniekos, LLKC ēkā Rīgas ielā 34, 2. stāva zālē, sākums plkst.10.00. 

LLKC Bauskas birojs organizē arodmācības lopkopībā. Mācības notiks Vecumnieku novadā, Bārbelē, Bārbeles tautas namā. Mācības sākas 27. novembrī plkst. 10:00. Trīs dienas ir teorētiskās nodarbības 27.11.2018 līdz 29.11.2018. Praktiskā nodarbība notiks 30. novembrī.

Latvijas lauku kopienu parlaments (LLKP) ir mūsu organizēts pasākums, kas notiks jau ceturto reizi. Nākamgad, 6. un 7. jūnijā Jelgavas novada Zaļenieku pagastā 4. LLKP pulcēs ap 200 pašvaldību, uzņēmēju, NVO, valsts pārvaldes pārstāvjus un akadēmiķus, lai divu dienu garumā „uz galda” liktu diskusijas par mūsdienīgiem laukiem ar attālināto nodarbinātību, inovatīviem sabiedrības līdzdalības rīkiem, viedām tehnoloģijām, mobiliem pakalpojumiem, jaunām zemes apsaimniekošanas metodēm un jaunu kultūru ieviešanu un citām iniciatīvām, kas uzsāktas gan Latvijā, gan Eiropā.

Latvijas Lauku  konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Bauskas birojs ir mainījis adresi. Birojs ir pārcēlies no Uzvaras ielas 1 uz Kalna ielu 7.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933