Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Lai tiktu nodrošināts, ka Vecumnieku veselības centrā (VVC), apmeklētāji ievērotu valstī noteiktos piesardzības pasākumus, neveidotos rindas un klienti VVC neuzturētos ilgāk, kā tas nepieciešams, lūdzam turpmāk veikt pierakstus uz visiem izmeklējumiem, izņemot laboratoriskos izmeklējumus. Nākot nodot analīzes, lūdzam ievērot vismaz 2m distanci!

Vecumnieku veselības centrā, kopš 2.novembra pieejams jauns pakalpojums- ultrasonogrāfijas izmeklējums (USG) virspusējām struktūrām (dažādi zemādas veidojumi, limfmezgli kakla, cirkšņu un paduses rajonos, sēklinieki).

10. novembrī no plkst. 10.00 līdz 13.00, Vecumnieku tautas namā, Rīgas ielā 5, notiks Donoru diena. Ziedot asinis tiek aicināti visu asinsgrupu donori.

Tas brīnišķīgais notikums, kad ģimenē ir pieteicies mazulītis… Bet ko tālāk, kā pierast un sadzīvot ar šo domu? Kas mainīsies, kad bērniņš nāks pasaulē? Kā jutīsies māmiņa? Kad piedzims mazulītis, kad jādodas pie daktera? Kādas būs jaunā tēta pārdomas un sajūtas, kā viņš var palīdzēt māmiņai, kā attīstās mazulis mammas puncī?

2020.gada 4.decembrī pie Vecumnieku tautas nama no plkst.9:00 pieņems Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas ārsti - acu ārsts un mikrologopēds.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, aicinām visus Vecumnieku veselības centra apmeklētājus, ierodoties uz izmeklējumiem vai speciālistu konsultācijām, nēsāt medicīniskās sejas aizsargmaskas. Lūdzam tās, lietot arī, vēršoties pie ģimenes ārstiem vai apmeklējot aptieku.

  • Pacienti līdzmaksājumos par valsts kompensējamajām zālēm ik mēnesi ietaupa vairāk nekā 1 miljonu eiro
  • Kopumā kopš 1. aprīļa pacienti līdzmaksājumos ir ietaupījuši 5,05 miljonus eiro
  • Pacientu līdzmaksājums par vienu recepti vidēji samazinājies par 1,60 eiro

Pēc ilgāka pārtraukuma jaunā telpā, Veselības centra Vecumniekos 1. stāvā, durvis no 1. septembra iedzīvotājiem atvēra Latvijas Sarkanā Krusta (turpmāk - LSK) Bauskas komitejas Vecumnieku nodaļa. LSK Vecumnieku nodaļas darba laiks ir palicis nemainīgs – otrdienās no plkst. 10 līdz plkst. 18.

Lai iepazītos ar iedzīvotāju domām, vajadzībām un vēlmēm, kā arī uzklausītu ieteikumus un komentārus, no šī gada 23. jūlija līdz 16. augustam jebkuram novada iedzīvotājam bija iespēja aizpildīt aptaujas anketu un izteikt viedokli par Vecumnieku novada pašvaldības iestādes “Vecumnieku veselības centrs” (turpmāk VVC) darbību, apmierinātību ar pakalpojumiem, kā arī ieteikt, kādus pakalpojumus būtu nepieciešams attīstīt.

Vecumnieku veselības centrā 19.augustā būs iespēja bez maksas pārbaudīt redzi- acs funkciju izmeklēšana, abu acu kopredzes noteikšana, redzes funkcijas noteikšana tuvumā un tālumā, redzes asuma noteikšana, esošo briļļu stipruma notikšana, kataraktas un tīklenes distrofijas diagnostika pie konkrētām indikācijām.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933