Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Kā jau mēs visi zinām, tad no 21.oktobra valstī ir ieviesti īpaši piesardzības pasākumi, lai mazinātu Covid-19 izplatību. Šajā laikā ir aizliegts apmeklēt daudz un dažādus pakalpojumus, tirdzniecības un izklaides vietas. Taču jāņem vērā, ka ir pakalpojumi, kurus atlikt nevar. Kā viens no šādiem ir medicīnisko pakalpojumu saņemšana.

Ik gadu oktobra otrajā ceturtdienā tiek atzīmēta Pasaules redzes diena. Šogad tā tiek atzīmēta 14. oktobrī ar mērķi veicināt acu veselību, redzes saglabāšanu, redzes pasliktināšanās novēršanu, kā arī vairot iecietību un sapratni pret cilvēkiem, kuri saskārušies ar redzes traucējumiem.

Katru gadu oktobris tiek atzīmēts kā krūts veselības mēnesis, kura mērķis ir veicināt izpratni par krūts veselību un krūts vēža profilaksi. Seko līdzi un uzzini, kā rūpēties par savu krūts veselību!

No 1. oktobra, visi ģimenes ārsti* ir iesaistījušies vakcinācijas pret Covid-19 procesā. Ģimenes ārstu iesaistei ir divas formas – vakcinācija savās praksēs vai nosūta vakcinēties uz vakcinācijas kabinetiem ārstniecības iestādēs, ar kurām konkrētā ģimenes ārsta prakse sadarbojas.

13.oktobrī, Vecumnieku veselības centrā, pieņems sertificēts uztura speciālists - Gundega Rudzīte-Aņiščenko, kura apgalvo: “Mana devīze skan – brīvība un bauda!

Vakar, 6. septembrī, Vecumnieku veselības centra telpās durvis vēra vaļā ģimenēm draudzīga trenažieru zāle. Biedrības “7 maņas” jeb “KidsGYM” dibinātāji Līva Vecvanaga un Rūdolfs Cešeiko neapstājas.

Noslēdzoties Ministru kabineta noteiktajam pārejas periodam, no 2021. gada 1. augusta stājas spēkā izmaiņas pieaugušo Covid-19 laboratoriskajā testēšanā, paredzot, ka turpmāk testēšanu pasākumu apmeklēšanai un dažādu pakalpojumu saņemšanai varēs veikt tikai par maksu, informē Nacionālais veselības dienests (NVD). Samaksa par laboratorisko testu būs jāveic atbilstoši laboratorijas maksas pakalpojumu cenrādim.

2021.gada 3.augustā no plkst. 10.00 līdz 13.00, Vecumnieku tautas namā, Rīgas ielā 5, notiks Donoru diena. Ziedot asinis tiek aicināti visu asinsgrupu donori.

20. septembrī no plkst. 10.00 līdz 17.00 Vecumniekos, Rīgas ielā 5 (pie tautas nama) būs iespēja veikt mobilās diagnostikas izmeklējumus.

Informējam, ka no 19.jūlija līdz 9.augustam zobārste Dr. Anda Beināre dosies pelnītā atvaļinājumā.

Lai pierakstītos pie zobārsta, zvaniet Dr.Ilze Šerstņova tālr.26477241.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933