Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Cigun vingrošana ar pareizu elpošanu un vieglām kustībām veido fizisko un emocionālo līdzsvaru, sevis un sava ķermeņa apzināšanos.

29. jūnijā plkst.11 ikviens ir aicināts piedalīties fizisko aktivitāšu dienā “Esi aktīvs, esi vesels!” Vecumniekos, Vecumnieku tautas namā un parkā. Pasākuma programmā paredzētas vairākas aktivitātes gan lieliem, gan maziem – orientēšanās, izjādes ar zirgiem, izglītojošas lekcijas par veselīgu uzturu, dziļās muskulatūras vingrinājumi u.c. aktivitātes.

Sestdien, 15. jūnijā pie Vecumnieku Vecā ezera tika aizvadīts pirmais Vecumnieku novada posms un Sporta Punkta balvu izcīņa pludmales volejbolā. Turnīrā piedalījās septiņas vīriešu, četras veterānu un trīs sieviešu komandas.

15. jūnijā tiek atklāta pludmales volejbola sezona ar 1.pomu Vecumnieku novada atklātajā čempionātā pludmales volejbolā.
1.posms norisināsies trīs grupās – sievietēm, vīriešiem un veterāniem.

Šodien, 29. maijā, Bauskā, norisinājās pēdējās, Zemgales reģiona vispārizglītojošo skolu sacensības vieglatlētikā, skolu jaunie vieglatlēti sacentās četrcīņā. Šajās sacensībās skolnieki sevi centās pierādīt četrās vieglatlētikas disciplīnās – 60m, tāllēkšanā, bumbiņas mešanā, 800m zēniem un 500m meitenēm.

Vecumnieku novada Domes sporta skola uzņem audzēkņus 2019./2020.m.g. vieglatlētikā un volejbolā.

Sestdien, 11. maijā, Talsos bija pulcējušās Latvijas labākās volejbola veterānu komandas, lai sadalītu medaļas 3. Latvijas Senioru volejbola čempionātā.

 Ar prieku paziņojam, ka ar 13.maiju, katru pirmdienas vakaru, Vecumnieku novadā no plkst:19:00 būs iespējams iepazīties ar orientēšanās sportu.

Saulainajā 1. maija dienā Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas (VMMS) pagalmā tikās velobraucēji, lai kopīgi dotos ikgadējā pavasara velobraucienā. Šoreiz ceļā devās vairāk kā 70 dalībnieku.

Sporta skolas U-17 meiteņu komanda aizvadītajā nedēļas nogalē, 14.aprīlī, devās uz Dagdu, kur aizvadīja pēdējās divas spēles Latvijas jaunatnes čempionātā.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933