Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Sportisti un to atbalsta komandas, noilgojušies pēc adrenalīna! Sakarā ar COVID-19 pandēmiju, motokrosa sacensību sezona šogad sākusies salīdzinoši vēlu. Šī gada pirmās sacensības, ievērojot visus nepieciešamos piesardzības pasākumus, notika 31.maijā, Lietuvā, Rokišku trasē, Sēlijas kausa 1. posmā.

Pēc veiksmīgi aizvadīta attālinātā orientēšanās pasākuma E-rogainings Vecumniekos, Vecumnieku novada dome sadarbībā ar Tūrisma un Orientēšanās sporta klubu Eko O un karšu izdevniecību Jāņa sēta rīko E-rogaininga sacensības Skaistkalnē. 

Ņemot vērā valdības atvieglotos ierobežojumus, Vecumnieku novada dome nolēma atvērt apmeklētājiem publiskos rotaļu laukumus, sporta laukumus un āra trenažiera laukumus.

Vecumnieku novada Domes Sporta skolā, ievērojot valstī noteiktos veselības drošības nosacījumus, no 18.maija klātienē atsākts daļējs sporta profesionālās ievirzes un sporta interešu izglītības programmu mācību process.

5. martā, Rīgas Nacionālajā sporta manēžā, Sporta skolas Arkādija rīkotājās vieglatlētikas secensībās U12 vecuma grupā Vecumnieku novada Domes Sporta skolu pārstāvēja seši jaunie vieglatlēti.

Jau trīs gadus Vecumnieku novadā iedzīvotājiem un viesiem ir iespēja divreiz gadā lieliski pavadīt laiku, izskrienot vai ejot iepazīt novada apkārtnes pagastu centrus, kā arī lauku un meža apvidus, turklāt to darīt ar pievienoto vērtību, aktīvi pavadot laiku, nedomājot par noskrietiem, noietiem kilometriem, bet gan tiecoties pēc mērķa atrast kontrolpunktu un doties uz nākamo. Šāda iespēja ir ik septembri, kad Vecumniekos notiek Latvijas orientēšanās nakts rogainings, kā arī pavasarī, kad kādā citā Vecumnieku novada pagastā norisinās lielais novada rogainings.

29. februārī un 1. martā Misas vidusskolas sporta zālē atsākās Latvijas jaunatnes sporta tūrisma sacensību sezona. Uz čempionāta pirmo posmu bija ieradušās 26 komandas no visas Latvijas, kas startēja 5 dažāda vecuma grupās, visvairāk bija ieradušās sākumskolas un jaunākās grupas dalībnieku.

Sestdien, 29. februārī Jēkabpils pamatskolas sporta zālē notika Taekvondo sacensības, kurās piedalījās arī mūsu novadniece Beatrise Reinvalde, kura pārstāvēja Rīgā bāzēto klubu LTCS (Latvijas Tekvon-do centrālā skola). Beatrise izcīnīja 2 zelta medaļas.

No šī gada 14. janvāra līdz 28. februārim Vecumnieku novada sporta skolā darba dienu vakaros septiņas komandas volejbola laukumā centās noskaidrot kārtējo novada čempionu un Aiņa Plūmes ceļojošā kausa ieguvēju.

Pēc apļa turnīra tika noskaidrotas četras labākās komandas, kuras turpināja cīņu par medaļām.

21. februārī Valles pamatskolas sporta hallē notika Vecumnieku novada skolēnu sacensības basketbolā 3:3, kurās sacentās 6.-7., 8.-9. un 10.-12. klašu grupas meitenēm un zēniem. Šīs bija viskuplāk apmeklētās sacensības, kurās piedalījās 28 komandas.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933