Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Decembrī sāksies Vecumnieku atklātais čempionāts / Aiņa un Jāņa Plūmes piemiņas kauss volejbolā vīriešiem 2021/2022.

Šovasar, Vecumnieku vidusskolas 2.klases skolnieks, Matīss Apsīts, papildus jau esošajam kartingu sportam, izmēģināja kaut ko jaunu – braukšanu un dalību sacensībās ar minikāru.

No šā gada 21. līdz 25. oktobrim Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā notika Pasaules čempionāts svarbumbu celšanā, kur piedalijās 32 valstu sportisti. Kuplā pulkā tika pārstāvēta arī Lavijas komanda, kas arī var lepoties ar labiem sasniegumiem.

Septembra izskaņā tika noslēgta 2021. gada kartinga sezona. Īpaši sekmīga un panākumiem bagāta tā izvērtās Vecumnieku vidusskolas 2. klases skolniekam Matīsam Apsītim, jo katrā no Pro-Kart kausa sacensību posmiem, Matīss izcīnīja godalgotas vietas.

Sestdien, 25. septembrī, Koknesē notika tradicionālās rudens sacensības mešanu disciplīnās jauniešiem „Kokneses kauss 2021”. Vecumnieku novada domes Sporta skolas vieglatlēti sacensībās startēja trijās vecuma grupās – U18,U16 un U14, savu prasmi rādot šķēpa mešanā, diska mešanā un lodes grūšanā.

Aizvadīta jau piektā Latvijas orientēšanās nakts, kas pulcē dalībniekus dažādās Latvijas pilsētās uz starta līnijas, pulksten 20:00, lai dotos 3 stundu nakts rogaininga distancēs. Šogad dalībnieku rekords, pulcējot vairāk kā 2800 dalībniekus, vairāk kā 1000 komandas 15 Latvijas pilsētās.

Šodien, 22. septembrī, Iecavā norisinājās Zemgales reģiona sacensības vieglatlētikā - četrcīņā, kur ļoti labi sevi parādīja mūsu Vecumnieku vidusskolas jaunie vieglatlēti.

Eiropas Sporta nedēļas ietvaros 24. septembrī notiks Latvijas Orientēšanās nakts 15 pilsētās. Viena no tām ir Vecumnieki ar sākumpunktu pie Vecumnieku novada domes Sporta skolas (Rīgas iela 45). Tās būs aizraujošas 3 stundu sacensības rogainingā ar kājām saskaņā ar LOF apstiprinātajiem rogaininga sacensību noteikumiem. Dalība pasākumā ir bezmaksas, bet pirms tam nepieciešams pieteikties mājaslapā līdz 20. septembrim (http://rogaining.lv/onakts/).

30. augustā, Ozolniekos vēlreiz labi sevi apliecināja Vecumnieku novada Domes sporta skolas jaunie volejbolisti.

13.jūlijā Tukumā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U14 grupas zēniem un meitenēm. Diezgan lielā karstumā jaunie čempioni tika noskaidroti 26 disciplīnās.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933