Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

 13.augustā Madonas novada Ļaudonā Latvijas volejbola federācija (turpmāk – LVF) sadarbībā ar vietējo pašvaldību rīkoja Vasaras spēles volejbolā jauniešiem. Šajās republikas mēroga sacensībās piedalījās arī Vecumnieku novada Domes Sporta skolas volejbola nodaļas audzēkņi četrās vecuma grupās.

Augusta otrajā sestdienā Bārbeles pagasta parkā un sporta laukumā notika Aktivitāšu diena, kurā piedalījās ne tikai Bārbeles pagasta, bet arī citu pagastu un novadu iedzīvotāji, kuri vēlējās vienu no pēdējām vasaras brīvdienām pavadīt sportiskā un radošā gaisotnē.

10. augustā ikviens aicināts uz Valles vidusskolas stadionu, kur notiks Valles pagasta sporta svētki!
Komandu reģistrācija no plkst. 9:30, sacensību sākums plkst. 10:00

10. augustā Bārbeles parkā un sporta laukumā aicinām piedalīties Aktivitāšu dienā Bārbelē. Jau no plkst. 9.30 sporta laukumā tiks reģistrētas komandas minifutbola, pludmales volejbola un virves vilkšanas sacensībām.

Jūlija pēdējā sestdienā notika Kurmenes pagasta sporta svētki, kuros piedalījās ne tikai kurmenieši, bet arī citu novadu iedzīvotāji, lai sportiskā gaisotnē aktīvi pavadītu saulaino un karsto dienu.

Darba dienu vakaros pēc plkst. 18.00 Vecumniekos pie Vecā ezera notiks kausa izcīņa pludmales volejbolā. Izcīņa notiks sieviešu, vīriešu un veterānu komandām.

Ikgadējie sporta svētki Skaistkalnē notiks šā gada 3. augustā. Tie sāksies ar tradicionālo skrējienu ”Skaistkalnei 530”. Pulcēsimies skrējienam pie skolas plkst. 9.30, startēsim plkst. 10.00.

Rīgas svētkos 17. un 18. augustā Lucavsalā un Ķīpsalas pludmalē risināsies BeActive Pludmales spēles – ikvienam, kas vēlas piedzīvot fiziskās aktivitātes mūsdienīgā pludmalē un uz ūdens.

13. jūlijā, Liliju svētkos jau 13. reizi norisinājās “Liliju kauss šautriņu mešanā” MIX pāriem. Šogad turnīrā kopumā startēja 24 pāri no – Lietuvas, Norvēģijas un Latvijas.

Vecumnieku novada dome (reģistrācijas Nr.90009115957) izsludina pieteikšanos uz Vecumnieku novada Domes Sporta skolas direktora amatu.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933