Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

4. un 5. jūlijā Igaunijā, Kivioli pilsētas piedzīvojumu parkā norisinājās pirmais Baltijas kausa posms disciplīnā. U14 grupā startēja Vecumnieku vidusskolas audzēknis Henrijs Zeltiņš, kurš sacensībās ieguva godalgoto 3. vietu.

Pirmajā jūlija nedēļā, pēc ilgas piespiedu pauzes, Vecumnieku novada jaunie vieglatlēti atkal piedalījās sacensībās.

Svētdien, 5. jūlijā, Saldus pilsētas stadionā pulcējās Latvijas labākie vieglatlēti, lai piedalītos “Sportland kausa” 2. posma sacensībās vieglatlētikā. Sacensības risinājās U16 , U18 un pieaugušo grupās.

2. jūlija vakarpusē, pie Vecumnieku Vecā ezera, pludmales volejbola mīļotāji pulcējās uz otrā posma laureātu noskaidrošanu. Lai arī sākumā laika apstākļi nedaudz pabiedēja dalībniekus, vēlāk tie bija ļoti piemēroti lai 16 vīriešu un 10 sieviešu komandas mestos cīņā par otrā posma uzvarētāja noskaidrošanu un krātu punktus kopvērtējumā.

Šovasar ikviens tiek aicināts uz Vecumnieku novada sporta svētkiem.

Sporta svētki tiek rīkoti ar mērķi rosināt Vecumnieku novada iedzīvotājus un viesus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, kā arī popularizēt sportu kā fiziskās un garīgās veselības veicinošu nodarbi.

16. jūnijā pie Vecumnieku Vecā ezera trīs smilšu laukumos uz pludmales volejbola posmu pulcējās 8 sieviešu un 12 vīriešu komandas. Liela daļa volejbolistu bija rūdīti pretinieki, pieredzējuši un citu gadu draugi.

Sportisti un to atbalsta komandas, noilgojušies pēc adrenalīna! Sakarā ar COVID-19 pandēmiju, motokrosa sacensību sezona šogad sākusies salīdzinoši vēlu. Šī gada pirmās sacensības, ievērojot visus nepieciešamos piesardzības pasākumus, notika 31.maijā, Lietuvā, Rokišku trasē, Sēlijas kausa 1. posmā.

Pēc veiksmīgi aizvadīta attālinātā orientēšanās pasākuma E-rogainings Vecumniekos, Vecumnieku novada dome sadarbībā ar Tūrisma un Orientēšanās sporta klubu Eko O un karšu izdevniecību Jāņa sēta rīko E-rogaininga sacensības Skaistkalnē. 

Ņemot vērā valdības atvieglotos ierobežojumus, Vecumnieku novada dome nolēma atvērt apmeklētājiem publiskos rotaļu laukumus, sporta laukumus un āra trenažiera laukumus.

Vecumnieku novada Domes Sporta skolā, ievērojot valstī noteiktos veselības drošības nosacījumus, no 18.maija klātienē atsākts daļējs sporta profesionālās ievirzes un sporta interešu izglītības programmu mācību process.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933