Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Sestdien,10. novembrī, sācies Bauskas novada atklātais čempionāts basketbolā.

Nacionālās volejbola līgas spēlē 10. novembrī Misas vidusskolas sporta zālē, pašreizējie līderi volejbola komanda «Vecumnieki» cīnījās ar iepriekšējās sezonas čempioniem volejbola klubu «Ventspils».

2. novembrī Misas vidusskolā notika basketbola spēles C grupas zēniem un meitenēm. Sacensībās piedalījās 8 komandas no Misas vidusskolas, Vecumnieku vidusskolas, Valles vidusskolas, Skaistkalnes vidusskolas, kas pagaidām ir pārliecinoši kuplākais komandu skaits kādā no vecuma grupām.

Šajā nedēļas nogalē 3.-4. novembrim, Cēsīs, norisinājās Latvijas kausa izcīņas finālsacensības volejbolā U13 zēniem, mūsu Vecumnieku sporta skolas zēni, 16 komandu konkurencē izcīnīja augsto 3.vietu un bronzas medaļas.

Oktobra beigās Igaunijas pilsētā Pērnavā notika Baltijas kauss volejbolā jauniešiem U16. Latvijas izlases sastāvā spēlēja bārbelietis Verners Kļaviņš. Latvijas U16 jauniešu izlase aizvadīja spēles ar Somijas, Igaunijas, Lietuvas izlasēm. Rezultātā trešā vieta, kas tiek uzskatīta par labākajām ugunskristībām U16 jauniešu izlasei.

Valles rudens kausu spiningošanā tautas klasē sestdien, 27. oktobrī, pēc piecu stundu copes ‘’Makšķernieku paradīzes’’ plašā dīķa krastos izcīnījis Elmārs Martinskis no Ērberģes. Viņš noķēra četras zivis ar kopējo garumu 172 centimetri, informē sacīkšu rīkotājs un galvenais tiesnesis Agris Rāgs.

Nākotnes cerību kausu motokrosā jeb “Coupe de l’Avenir” – neformāli dēvē par bērnu un jauniešu Nācijām jeb gada nozīmīgākās junioru motokrosa komandu sacensības pasaulē, šogad norisinājās 6./7. oktobrī, Beļģijā. Latvijas izlases 9 sportisti kopvērtējumā izcīnīja uzvaru 13 valstu konkurencē, no katras bērni un jaunieši 3 vecuma grupās.

Izsludināts Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) Sporta stipendiju konkurss 2018./2019. mācību gadam. Pieteikšanās stipendiju konkursam līdz 2018. gada 30. oktobrim. Sporta stipendijas piešķiršanas mērķis ir sekmēt studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, popularizējot studentu sportu un veicinot rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandām.

Otro gadu Eiropas sporta nedēļas ietvaros, Latvijā norisinājās Vislatvijas orientēšanās nakts, rogaininga sacensības, kuras koordinēja Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar karšu izdevniecību “Jāņa sēta” un astoņām pašvaldībām. Sacensības notika Liepājā, Talsos, Olainē, Rīgā, Salaspilī, Cēsīs, Limbažos un Vecumniekos, kopā pulcējot vairāk kā 1600 dalībniekus.

Svētdien, 23. septembrī, aktīvākie un tie, kuriem velobrauciens kļuvis par tradīciju, devās ceļā uz Umpārtes pusi, kur Ainara Ķieņa virsvadībā tika dalībniekiem izstāstīta dažādu  objektu vēsture, par ko milzīgs paldies. Ainars iejutās arī pasākuma fotogrāfa lomā. Dalībnieki mēroja nedaudz vairāk kā 30 kilometru garu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933