Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Vecumnieku novada Domes sporta skola uzņem audzēkņus 2019./2020.m.g. vieglatlētikā un volejbolā.

Sestdien, 11. maijā, Talsos bija pulcējušās Latvijas labākās volejbola veterānu komandas, lai sadalītu medaļas 3. Latvijas Senioru volejbola čempionātā.

 Ar prieku paziņojam, ka ar 13.maiju, katru pirmdienas vakaru, Vecumnieku novadā no plkst:19:00 būs iespējams iepazīties ar orientēšanās sportu.

Saulainajā 1. maija dienā Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolas (VMMS) pagalmā tikās velobraucēji, lai kopīgi dotos ikgadējā pavasara velobraucienā. Šoreiz ceļā devās vairāk kā 70 dalībnieku.

Sporta skolas U-17 meiteņu komanda aizvadītajā nedēļas nogalē, 14.aprīlī, devās uz Dagdu, kur aizvadīja pēdējās divas spēles Latvijas jaunatnes čempionātā.

14.aprīlī Vecumnieku sporta skolas zālē tika aizvadīts Latvijas jaunatnes fināla sacensības U-16 grupā jauniešiem. Mūsu jaunieši pēc iepriekšējo posmu rezultātiem nonāca vienā grupā ar Cēsu pilsētas sporta skolas/ Siguldas valsts ģimnāzijas komandu un Sēlijas sporta skolas komandu. Abas spēles svinot pārliecinošas uzvaras, mūsu jaunieši noslēdza dalību Latvijas jaunatnes čempionātos. Priekšā atlikušas cīņas EVL pieaugušo čempionātā un sporta skolas izlaidums.

Nacionālajā volejbola līgā 1 par čempioniem kļuvuši Vecumnieki, kas savā laukumā ar 3:1 uzvarēja SK RTU, bet bronzu izcīnīja Aizpute, kas piecos setos pieveica pagājušās sezonas čempionvienību VK Ventspils.

Iepriekšējā nedēļas nogalē Vecumnieku Nacionālās līgas komanda guva vēsturisku panākumu uzvarot Latvijas čempionātā volejbolā, bet šā pasākuma ēnā savu dalību Latvijas čempionāta pamatturnīrā beidza arī Vecumnieku veterānu komanda. Lai turnīru noslēgtu pirmajā vietā, bija jāizcīna divas uzvaras, ko komanda veiksmīgi izdarīja. Neskatoties uz to, ka visas komandas būtiski pastiprina savus sastāvus uz play-off cīņām.

Tuvojās maijs un pavasara velobrauciens. Iepriekšējās brīvdienās būsim pamatīgi pastrādājuši un sakopuši mūsu zemi, tāpēc 1. maijā kāpsim uz velosipēdiem un izbaudīsim Latvijas Republikas Satversmes sapulces sasaukšanas dienu un darba svētkus kopā ar saviem mīļajiem cilvēkiem un draugiem minoties pa novada ceļiem un neceļiem.

Saulainajā 30. marta dienā Skaistkalnē norisinājās Vecumnieku novada pavasara rogainings, kuru organizēja tūrisma un orientēšanās klubs “Eko O” sadarbībā ar Vecumnieku novada domi un karšu izdevniecību „Jāņu sēta”. Nu jau otrais pavasara rogainings pulcēja 165 dalībniekus no visas Latvijas, Lietuvas, kā arī Krievijas, kas, meklējot kontrolpunktus, iepazina skaisto Skaistkalnes dabu.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933