Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

30.-31.martā Vecumnieku novada sporta skolas sporta zālē tiks aizvadīts pārspēļu turnīrs Latvijas jaunatnes čempionātā volejbolā U14 grupā, kurā piedalīsies 6 komandas.

Vecumnieku novada volejbola komanda, kas startē Latvijas volejbola federācijas rīkotajā turnīrā Nacionālā volejbola līgā 1, nākošo divu nedēļu laikā aizvadīs pusfināla cīņu sēriju līdz divām uzvarām ar kurzemniekiem Volejbola klubu Aizpute.

Pērn septembrī Vecumnieku novadā savu darbību uzsāka Sporta klubs ”Vēsma” ar mērķi veicināt interesi par sportu bērnos, jauniešos un viņu ģimenēs. Attīstīt audzēkņu fizisko sagatavotību un pievērst interesi par fiziskajām aktivitātēm sabiedrībā.

Vecumnieku novada vīriešu volejbola komanda Vecumnieki Latvijas volejbola federācijas rīkotājā čempionātā, Nacionālā volejbola līga 1, pārvarējuši ceturtdaļfināla kārtu, izcīnījuši divas uzvaras pār Volejbola klubu Aizkraukle, uzvarot sērijā līdz divām uzvarām ar 2:0.

16. martā noslēdzās Bauskas novada atklātais čempionāts basketbolā. Tajā piedalījās arī divas komandas no Vecumnieku novada – “Vecumnieki” un “Misa”. 

Kā jau ierasts, Valles vidusskolas sporta zālē jaunā gada pirmie mēneši ir veltīti futbolam. Februāris aizsākās ar nakts turnīru telpu futbolā, kurā piedalījās 16 komandas no tuvākiem un arī pavisam tāliem novadiem.

Popularizējot neolimpisko sporta veidu attīstību novadā, Vecumnieku novada Dome, kopā ar biedrībām “Carp Team Latvia” un „MB Carp Collection Latvia”, kā arī lauku tūrisma un atpūtas parku “Makšķernieku paradīze”, šī gada 13. aprīlī rīko ikgadējās sacensības spiningošanā tautas klasē.

9. marta vakarā Misas vidusskolas sporta zālē tika uzsāktas Nacionālās volejbola līgas 1 izslēgšanas spēles.

Trešdien, 6. martā, ar spraigām spēlēm noslēdzās volejbola turnīrs, kura pirmās spēles tika aizvadītas 10. janvārī.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma, janvāra vidū Vecumnieku novadā atgriezās atklātais basketbola turnīrs. Pēdējos gadus Vecumnieku novada aktīvākie basketbola spēlētāji piedalījās Iecavas, Bauskas novada, kā arī Biržu organizētajos turnīros. Taču, ņemot vērā, ka Misā basketbols vienmēr ir bijis cieņā un ir izkoptas senas basketbola tradīcijas, kā arī Misas vidusskolas sporta zāle ir piemērota šādu turnīru organizēšanai, vietējais basketbola entuziasts Jānis Klāviņš, saņemot Misas vidusskolas direktores atbalstu, apņēmās organizēt turnīru.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933