Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Izsludināts Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) Sporta stipendiju konkurss 2018./2019. mācību gadam. Pieteikšanās stipendiju konkursam līdz 2018. gada 30. oktobrim. Sporta stipendijas piešķiršanas mērķis ir sekmēt studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, popularizējot studentu sportu un veicinot rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandām.

Otro gadu Eiropas sporta nedēļas ietvaros, Latvijā norisinājās Vislatvijas orientēšanās nakts, rogaininga sacensības, kuras koordinēja Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar karšu izdevniecību “Jāņa sēta” un astoņām pašvaldībām. Sacensības notika Liepājā, Talsos, Olainē, Rīgā, Salaspilī, Cēsīs, Limbažos un Vecumniekos, kopā pulcējot vairāk kā 1600 dalībniekus.

Svētdien, 23. septembrī, aktīvākie un tie, kuriem velobrauciens kļuvis par tradīciju, devās ceļā uz Umpārtes pusi, kur Ainara Ķieņa virsvadībā tika dalībniekiem izstāstīta dažādu  objektu vēsture, par ko milzīgs paldies. Ainars iejutās arī pasākuma fotogrāfa lomā. Dalībnieki mēroja nedaudz vairāk kā 30 kilometru garu

Sestdien, 22. septembrī, Vecumniekos Turku kalnu mototrasē notika Zelta mopēda un velokrosa sacensības amatieriem.

Kā katru gadu, Vecumnieku novada skolu sacensībās pirmie savu prasmi rāda futbola spēlētāji. 14. septembrī Valles vidusskolas stadionā sacentās 2005./2006.g.dz. un jaunāki spēlētāji no Vecumnieku, Valles, Misas un Skaistkalnes vidusskolām.

Šī gada 16. septembrī Vecumniekos, Ceriņu ielā 17 notika vietējo jauniešu iniciēts un organizēts Vecumnieku novada jauniešu florbola turnīrs, kurā piedalījās 7 komandas no Vecumnieku un Bauskas novadiem. Turnīrs piesaistīja lielu vietējo jauniešu uzmanību, pulcējot vairāk, kā 30 skatītājus.

Miķeļdienā, 29. septembrī, visi tiek gaidīti Kurmenē, kur norisināsies dažādas sportiskās aktivitātes visas dienas garumā.

Popularizējot neolimpisko sporta veidu attīstību novadā, Vecumnieku novada dome, kopā ar biedrībām “Carp Team Latvia” un „MB Carp Collection Latvia”, kā arī lauku tūrisma un atpūtas parku “Makšķernieku paradīze”, šī gada 27. oktobrī rīko ikgadējās sacensības spiningošanā tautas klasē.

Arnolda Sipenieka kausa izcīņas sacensības ugunsdzēsības sportā 15. septembrī noritēja sesto reizi kopš to atjaunošanas. Sīvā konkurencē pārākumu jau piekto reizi guva Vecumnieku komanda, tādējādi kausam aizceļojot uz Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vecumnieku posteni.

Šogad Valles pagasta sporta svētki notika 25. augustā. Lai arī laiks nelutināja dalībniekus, uz sacensībām ieradās 5 komandas futbolā, 10 strītbolā, 9 volejbolā vīriešiem un 4 – sievietēm.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933