Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Aktuālais

Par tradīciju kļuvis, ka aizvadītā gada sporta sasniegumus apkopojam un labākos sveicam janvārī, pasākumā «Vecumnieku novada Sporta laureāts». Arī šogad 17.janvāra vakarā Vecumnieku tautas namā pulcējās novada sportiskākie un pērnā gada rezultatīvākie dažādu sporta veidu pārstāvji, viņu treneri, tuvākie cilvēki un līdzjutēji - visi tie, kam sports ir ikdiena, sirdslieta un mērķu īstenojums.

Piektdien, 10. janvārī norisinājās šī gada pirmās sacensības tautas bumbā. Mūsu Vecumnieku vidusskolas puiši un meitenes izcīnīja uzvaras visās spēlēs un izcīnīja 1. vietu.

Otrdien, 14. janvārī, Jelgavā, norisinājās Zemgales reģiona ‘’Bērnu vieglatlētikas festivāls 2020’’, šajās sacensībās ļoti sekmīgi sevi parādīja mūsu mazie sportisti, virknei no skolēniem, šīs bija pirmās sacensības mūžā.

10. janvāra vakarā Vecumnieku sporta skolas zālē norisinājās Nakts turnīrs volejbolā. Sacensībām bija pieteikušās pavisam 10 komandas un desmit stundu ilgajā turnīrā prasmīgākie izrādījās komanda “Bez nosaukuma”.

Piektdien, 31. janvārī, Misas vidusskolā no plkst. 17:30  līdz 21:00 norisināsies Vecumnieku novada telpu orientēšanās sacensības.

Vecumnieku novada dome 2017.gada aprīlī uzsāka ESF projekta “Veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Vecumnieku novadā” Nr.9.2.4.2/16/I/037 (turpmāk – projekts) aktivitāšu īstenošanu. Projekta ietvaros ir realizētas vairākas ar veselības veicināšanu un slimību profilaksi saistītas aktivitātes.

Sākot no janvāra līdz martam Misas vidusskolas sporta zālē otrdienas, ceturtdienas un piektdienas vakaros no plkst. 19:00 līdz 22:00 norisināsies Vecumnieku novada atklātais basketbola turnīrs amatieriem.

Piektdien, 10. janvārī, plkst. 20.30 Vecumnieku novada Domes Sporta skolas zālē norisināsies nakts turnīrs volejbolā.

Ar Latvijas čempionātu Rugājos ir noslēgusies 2019. gada sezona svarbumbas celšanā. Šo gadu Latvijas svarbumbu cēlājiem var uzskatīt par veiksmīgu, pēc ilgiem laikiem mums šogad ir arī pasaules čempionāta augstākā kaluma medaļu ieguvēji, turklāt divi.

Janvārī sāksies Vecumnieku novada atklātais čempionāts un Aiņa Plūmes piemiņas kauss volejbolā vīriešiem 2020.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933