Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Aktuālais

5. martā, Rīgas Nacionālajā sporta manēžā, Sporta skolas Arkādija rīkotājās vieglatlētikas secensībās U12 vecuma grupā Vecumnieku novada Domes Sporta skolu pārstāvēja seši jaunie vieglatlēti.

Jau trīs gadus Vecumnieku novadā iedzīvotājiem un viesiem ir iespēja divreiz gadā lieliski pavadīt laiku, izskrienot vai ejot iepazīt novada apkārtnes pagastu centrus, kā arī lauku un meža apvidus, turklāt to darīt ar pievienoto vērtību, aktīvi pavadot laiku, nedomājot par noskrietiem, noietiem kilometriem, bet gan tiecoties pēc mērķa atrast kontrolpunktu un doties uz nākamo. Šāda iespēja ir ik septembri, kad Vecumniekos notiek Latvijas orientēšanās nakts rogainings, kā arī pavasarī, kad kādā citā Vecumnieku novada pagastā norisinās lielais novada rogainings.

29. februārī un 1. martā Misas vidusskolas sporta zālē atsākās Latvijas jaunatnes sporta tūrisma sacensību sezona. Uz čempionāta pirmo posmu bija ieradušās 26 komandas no visas Latvijas, kas startēja 5 dažāda vecuma grupās, visvairāk bija ieradušās sākumskolas un jaunākās grupas dalībnieku.

Sestdien, 29. februārī Jēkabpils pamatskolas sporta zālē notika Taekvondo sacensības, kurās piedalījās arī mūsu novadniece Beatrise Reinvalde, kura pārstāvēja Rīgā bāzēto klubu LTCS (Latvijas Tekvon-do centrālā skola). Beatrise izcīnīja 2 zelta medaļas.

No šī gada 14. janvāra līdz 28. februārim Vecumnieku novada sporta skolā darba dienu vakaros septiņas komandas volejbola laukumā centās noskaidrot kārtējo novada čempionu un Aiņa Plūmes ceļojošā kausa ieguvēju.

Pēc apļa turnīra tika noskaidrotas četras labākās komandas, kuras turpināja cīņu par medaļām.

21. februārī Valles pamatskolas sporta hallē notika Vecumnieku novada skolēnu sacensības basketbolā 3:3, kurās sacentās 6.-7., 8.-9. un 10.-12. klašu grupas meitenēm un zēniem. Šīs bija viskuplāk apmeklētās sacensības, kurās piedalījās 28 komandas.

25. februārī, Valgundē un Ozolniekos norisinājās Zemgales reģiona sacensības volejbolā pamatskolu vecuma grupās. Mūsu Valles pamatskolas meitenes un Vecumnieku vidusskolas zēni cīnījās atzīstami, iegūstot 3. vietu. Šajā turnīrā vietu izcīnīja sešas labākās komandas, savā starpā izspēlējot apli.

Sestdien, 7. martā, Vecumnieku abās sporta zālēs notiks čempionāta pēdējais posms volejbolā.

No 15. Līdz 16. februārim Cēsīs notika Latvijas Volejbola federācijas Jaunatnes čempionāta “Ziemas kauss 2020” sacensības U – 12 grupā zēniem, kur 11 komandu konkurencē Vecumnieku novada Domes Sporta skolas volejbolisti  izcīnīja 4. vietu.

Vakar, 11. februārī, Ozolniekos un Valgundē norisinājās Zemgales reģiona sacensības volejbolā vidusskolu vecuma grupā. Mūsu zēnu komanda uzlaboja sniegumu ar katru spēli, apliecinot, ka zēni ir atbraukuši tikai ar vienu domu – cīnīties par uzvaru visā turnīrā.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933