Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

13.jūlijā Tukumā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U14 grupas zēniem un meitenēm. Diezgan lielā karstumā jaunie čempioni tika noskaidroti 26 disciplīnās.

Šā gada 02.07.-04.07. Lietuvas pilsētā Garliava notika pasaules čempionāts jauniešiem un Eiropas kausa un “Grand Prix” izcīņa svarbumbu celšanās.

No šā gada 27. līdz 30.maijam Krievijas pilsētā Kazaņā notika Eiropas čempionāts svarbumbu celšanā, kurā piedalījās arī Latvijas izlase, kurai komandu kopvērtējumā izdevās izcīnīt otro vietu profesionāļu grupā un arī kļūt par otro veterānu grupā.

Daba mūs šonedēļ palutinājusi ar baltu sniega segu un slēpošanai atbilstošiem laika apstākļiem, tādēļ, pateicoties dabas mātes dāsnumam, esam sagatavojuši distanču slēpošanas trases. Esam piedzīvojuši sen neredzētu sniegu, ko vērts izbaudīt gan veroties pasakainajos dabas skatos, gan sportojot.

Savu pirmo sezonu ‘’SM Racing’’ komandas sastāvā ir aizvadījis Vecumnieku novada, iespējams, jaunākais sportists – Matīss Apsīts. Vēl pagājušogad, 5 gadu vecumā tētis aizveda izmēģināt, kā ir braukt ar kartingu, un nu jau šogad, tā ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu un ļoti dažādu emociju pieredzi.

Lai gan motokrosa sezona noslēdzās jau oktobra beigās, Latvijas Motosporta Federācijas ikgadējā sacensību kopvērtējumu laureātu apbalvošana, sakarā ar COVID-19, diemžēl nav notikusi un nav arī zināms, kad tā varētu notikt.

Šī gada 19.-22. novembrī Sanktpēterburgā, Krievijā, pirmo reizi pandēmijas laikā notika Pasaules Čempionāts svarbumbu celšanā junioriem, pieaugušiem un veterāniem, kurā piedalījās arī Latvijas komanda.

No 29. septembra līdz 3. oktobrim Dānijas pilsētā Nestveda notika Atklātais Eiropas čempionāts svarbumbu celšanā. Ņemot vērā saspringto situāciju saistībā ar COVID-19 izplatību, dalībnieku skaits bija mazāks, nekā tas ir parasti.

Šī gada 26. septembrī Vecumnieku novadu Tekvon-do sacensībās «Baltijas Tīģerēns 2020», pārstāvēja Vecumnieku vidusskolas 7. klases skolniece Beatrise Reinvalde. Sacensības, kas norisinājās Rīgas Nacionālajā Sporta manēžā, rīkoja Latvijas Tekvon-do federācija.

26. septembrī Kurmenē Eiropas Sporta nedēļas ietvaros jau astoto gadu tika rīkots Kurmenes skrējiens. Tas pierādīja, ka aktīvi pavadīt laiku var ikviens, neatkarīgi no vecuma, fiziskajām spējām un interesēm. Sacensībām reģistrējās 35 skrējēji, pulcinot vēl tikpat līdzjutējus. Uzrunājot skrējiena dalībniekus, Kurmenes pagasta pārvaldes vadītājs Jānis Sils novēlēja sportisku garu, vēlmi ne tikai piedalīties, bet uzvarēt.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933