Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Rīgas svētkos 17. un 18. augustā Lucavsalā un Ķīpsalas pludmalē risināsies BeActive Pludmales spēles – ikvienam, kas vēlas piedzīvot fiziskās aktivitātes mūsdienīgā pludmalē un uz ūdens.

13. jūlijā, Liliju svētkos jau 13. reizi norisinājās “Liliju kauss šautriņu mešanā” MIX pāriem. Šogad turnīrā kopumā startēja 24 pāri no – Lietuvas, Norvēģijas un Latvijas.

Vecumnieku novada dome (reģistrācijas Nr.90009115957) izsludina pieteikšanos uz Vecumnieku novada Domes Sporta skolas direktora amatu.

29. un 30. jūnijā Ventspils Olimpiskā centra stadionā Vecumnieku novada Domes sporta skolas labākie vieglatlēti piedalījās sezonas svarīgākajās sacensībās – Latvijas čempionātā U16 vecuma grupai individuālajās disciplīnās un U14 vecuma grupai Latvijas čempionātā daudzcīņā. U16 (2004. un 2005.g.dz.) vecuma grupā mūsu novadu pārstāvēja Gustavs Baļčūns (trenere Gita Briņķe ), Matīss Nils Buks un Jānis Geriks (treneris Raivis Melgailis ).

VIII Latvijas Jaunatnes olimpiāde notika Jelgavā no 5.-7.jūlijam. Vecumnieku novadu šajā jauniešu forumā pārstāvēja Vecumnieku novada sporta skolas audzēkņi divos sporta veidos- basketbola 3x3 un pludmales volejbolā.

Jau mēneša beigās, piekto gadu pēc kārtas,  27./28.jūlijā, vienā no skaistākajām motokrosa trasēm Eiropā, Sporta un Atpūtas parkā “Pīlādžu mototrase” Stelpē, norisināsies Latvijas Grand Prix Pasaules Čempionāta desmitais posms motokrosā blakusvāģiem un Eiropas Čempionāta pirmspēdējais posms kvadricikliem.

Piektdienas vakarā, 5. jūlijā, Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) tika atklātas valsts mēroga kompleksas sporta sacensības - VIII Latvijas Jaunatnes olimpiāde, kas Jelgavā norisinājās līdz svētdienai, 7. jūlijam.

Šā gada 29. un 30. jūnijā Francijas galvaspilsētā Parīzē notika Eiropas čempionāts svarbumbu celšanā jauniešiem.

Cigun vingrošana ar pareizu elpošanu un vieglām kustībām veido fizisko un emocionālo līdzsvaru, sevis un sava ķermeņa apzināšanos.

29. jūnijā plkst.11 ikviens ir aicināts piedalīties fizisko aktivitāšu dienā “Esi aktīvs, esi vesels!” Vecumniekos, Vecumnieku tautas namā un parkā. Pasākuma programmā paredzētas vairākas aktivitātes gan lieliem, gan maziem – orientēšanās, izjādes ar zirgiem, izglītojošas lekcijas par veselīgu uzturu, dziļās muskulatūras vingrinājumi u.c. aktivitātes.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933