Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aktuālais

Jau rīt, 19. janvārī plkst. 10.00 Vecumnieku novada kauss futbolā Valles vidusskolas sporta zālē.

Sveiki basketbola draugi!

15. janvārī Misas vidusskolā tika aizvadīta pirmā turnīra diena, kurā noskaidrojām, ka jaunā paaudze no Misas ir spēcīgāka par gados vecāko - «Misa1» (juniors) 94: 64 «Misa2» (seniors). Komandas «Misa1» rezultatīvākais spēlētājs bija J. Pelēcis - 19pt., savukārt «Misa2» - K. Zauers - 22pt., jāpiemin, ka labu spēli aizvadīja arī J. Seikstulis (19pt).

13. janvārī Misas vidusskolas sporta zālē, pēc gadu mijas pauzes, Nacionālās volejbola līgas 1 čempionātu volejbolā atsāka Vecumnieku novada vīriešu komanda.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Vecumnieku novadā atgriežās baskebola turnīrs. Turnīrs notiks Misas vidusskolas sporta zālē, jo Misā basketbols vienmēr bijis cieņā. Tieši Misā izkoptas senas basketbola tradīcijas.

Turnīrā piedalīsies 4 komandas no Vecumnieku novada un 4 viesu komandas - 3 no Iecavas un viena no Rīgas.

Janvāra beigās notiks konkursa "Vecumnieku novada Sporta laureāts 2018" svinīgs pasākums, kurā par izciliem sasniegumiem sportā tiks godināti aizvadītā gada labākie sportisti, komandas, treneri un sporta attīstību veicinājušas personas. 

Tuvojās 2019. gads un līdz ar to kārtējais Vecumnieku novada domes rīkotais volejbola turnīrs.

Pagājušajā sestdienā, 8. decembrī, Viļānu novada Dekšārē notika Latvijas Čempionāts svarbumbu celšanā klasiskā divcīņā. Sacensībām bija īpaša nozīme, jo tās tika veltītas Latvijas Republikas 100 gadu jubilejai. Dalībniekiem tika sagatavotas speciālas balvas, kas vēl vairāk paaugstināja interesi par sacensībām. Neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem un grūti izbraucamajiem Latgales slidenajiem ceļiem, dalībnieku skaits bija visai kupls.

Galvenais sacensību tiesnesis Jānis Klāviņš kopā ar Vecumnieku novada sporta organizatoru Ivaru Sproģi un novada basketbola treneri Timuru Muļaru ir nolēmuši atgriezt Vecumnieku novadā baskebola tradīcījas. Viņi ir nolēmuši organizēt Vecumnieku novada atklātā kausa izcīņu basketbolā.

Sestdien Skaistkalnē notika pirmās galda spēles FLIPPER sacensības. Vēlmi izmēģināt bija izteikuši astoņi dalībnieki. Tika izveidotas divas grupas. No katras grupas tālāk kvalificējās divi dalībnieki. Izspēlējot apli, noskaidrojās pāri, kas cīnās par godalgotajām vietām.

Misas vidusskolas sporta zālē 23. novembrī savas prasmes atrādīja B grupas zēnu un meiteņu komandas. Sacensībās piedalījās 4 zēnu komandas un 3 meiteņu komandas.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933