Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Bronzas medaļu stāsts Latvijas kausa izcīņas turpinās!

Valsts svētku priekšvakarā 16. un 17.novembrī, Daugavpilī, norisinājās Latvijas kausa izcīņas finālposms U16 zēniem, kurā ļoti veiksmīgi sevi parādīja mūsu Vecumnieku sporta skolas audzekņi.

Jāpiebilst, ka 2 nedēļas iepriekš, Cēsīs, ar bronzas medaļām mūs iepriecināja arī U13 zēni, tā kā bronzas medaļu stāsts atkārtojas.

Finālposmā U16  zēniem piedalījās 5 labākās Latvijas komandas, kuras pirms tam kvalifikācijas kārtā bija izcīnījušas 1. vietu savās apakšgrupās.

Spēļu hronoloģija:

                Kvalifikācijas kārta

  • 3:0 uzvara pret Liepājas rajona Sporta skola/Aizpute
  • 3:1 uzvara pret Talsu novada Sporta skola/Dundaga

                Finālposms

  • 3:1 uzvara pret Minusas volejbola skola
  • 0:3 zaudējums pret Daugavpils BJSS
  • 1:3 zaudējums pret Rīgas volejbola skola
  • 3:1 uzvara pret Cēsu PSS/Siguldas VĢ

               

Puiši cīnījās ļoti atzīstami, izšķirošā cīņa bija pret Cēsu PSS/Sigulda, kurā arī izšķīrās bronzas medaļu liktenis, pirmajā setā piekāpāmies pretiniekam, otrais sets tika izcīnīts smagā cīņā ar 28:26 un arī trešais un ceturtais sets tika uzvarēts tikai setu galotnēs, rezultātā smaga ‘’darba’’ uzvara ar 3:1 un pelnīti izcīnītas bronzas medaļas.

Komandā spēlēja: Rūdis Caune, Verners Kļaviņš, Artūrs Čepulis, Norberts Čudars, Niks Vucāns, Alekss Žukausks, Edijs Pīrāgs, Pēteris Vietnieks un Kristers Balcers.

Paldies zēniem par labi padarīto mājasdarbu treniņos, paldies par labo sniegumu sacensībās, kas smagi strādā tam arī tiek.

 

Rinalds Zariņš,
volejbola treneris

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933