Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Vallē norisinājies «Simtgades kauss 2018» telpu futbolā

Valles sporta hallē 18. novembrī tika aizvadīts «Simtgades kauss 2018» telpu futbolā, kurā piedalījās 10 komandas no dažādām Latvijas vietām - Pļaviņām, Aizkraukles, Baldones, Bauskas, Iecavas, Olaines, bija pat ieradusies viesu komanda «SK Linksmakalnis» no Kauņas.

Ideja par šādu aktivitāti radās Raimondam Ivenkovam - «TFK LATS» komandas kapteinim un dibinātājm. Radās doma, ka Latvijas simtgadi varētu pavadīt sportiskā gaisotnē un dot jauniešiem iespēju dienu pavadīt sportojot. Tā varētu kļūt arī par tradīciju.

Turnīra mērķis bija popularizēt futbolu Valles pagastā un citu novadu iedzīvotāju vidū, pievērst iedzīvotājus veselīgam dzīvesveidam. Simtgades kausu organizēja Biedrība «TFK LATS» sadarbībā ar Valles pagasta pārvaldi.

Komandas aizvadīja ļoti aizraujošu turnīru, spēkos bija līdzvērtīgas, ko pierāda līdzīgie spēļu rezultāti. Pēc spraigām cīņām kausu ieguva komanda no Iecavas «TFK LATS».

Visstabilāk turnīru aizvadīja komanda «TFK LATS», kuri ar veiksmes palīdzību izcīnīja galveno trofeju. Vissīvākā cīņa čempioniem izvērtās finālā, kad tikai minūti pirms spēles beigām izdevās izlīdzināt rezultātu 1:1 pret komandu «SK Linsmakalnis» no Lietuvas. Trešo vietu izcīnīja «FC Iecava 02», kuri pārspēja komandu «Haribo» ar rezultātu 3:2.

Galvenais tiesnesis bija Anrijs Andersons.

Liels paldies visiem dalībniekiem, tiesnešiem, organizatoriem un īpašs paldies lieliskajiem atbalstītājiem – AS Balticovo, SIA MĪKLAS PARADĪZE, Valles pagasts, ljpro.lv, Oxygendesign.lv.

Foto: Klāvs Andriksons

Raimonds Ivenkovs,
«TFK LATS» komandas kapteinis un turnīra organizators

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933