Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Noslēdzies Vecumnieku novada atklātais čempionāts telpu futbolā

Kā jau ierasts, Valles vidusskolas sporta zālē jaunā gada pirmie mēneši ir veltīti futbolam. Februāris aizsākās ar nakts turnīru telpu futbolā, kurā piedalījās 16 komandas no tuvākiem un arī pavisam tāliem novadiem.

Pēc šī turnīra, 17. februārī, norisinājās pirmais sabraukums Vecumnieku novada atklātajā čempionātā telpu futbolā. Šogad sacensībām pieteicās piecas komandas: “Haribo”, “Vecumnieki”, ”Kurmene”, “TFK Lats” un “Peppa Pig” no Neretas novada. Apspriežoties ar komandu kapteiņiem, tika nolemts, ka visas komandas izspēlēs viena apļa turnīru, pēc kā viena komanda izstāsies, bet pārējās turpinās spēlēt “krustu” un tad cīnīsies par godalgotām vietām.

Noslēdzoties apļa turnīram, par līderiem izvirzījās komanda “TFK Lats”, kas uzvarēja visas spēles un izcīnīja maksimālo punktu skaitu. Otrajā vietā – komanda “Haribo”, trešajā – “Vecumnieki” un ceturtajā “PeppaPig”.

Finālspēļu dienā, 10. martā, plkst. 10.00, notika sekojošas pusfināla spēles:

   

Rezultāts:

1.

Peppa Pig – TFK Lats

4:8

2.

Haribo – Vecumnieki

3:1

Spēlē par trešo vietu tikās komandas “Vecumnieki” un “Peppa Pig”. Cīņa izvērsās diezgan spraiga. Abas komandas spēlēja azartiski un ar lielu atdevi. Tomēr spēlētāji no Vecumniekiem izrādījās spēcīgāki un svinēja uzvaru ar rezultātu 5:3. Komandā “Vecumnieki” spēlēja: Jūlijs Morozs, Pāvels Kostins, Ričards Vītols, Maksims Kostins-Buka, Mārtiņš Traukmanis, Vladislavs Dolgunovs, Artjoms Dolgunovs, Andris Caune, Gints Stūrmanis, Jānis Grigonis, Dairis Fledmanis un Spodris Maļinauskis.

Protams, arī spēlē par pirmo vietu, abu komandu spēlētāji cīnījās par katru izspēli un līdz pat pēdējai sekundei. Komandas spēlēja diezgan agresīvi, tāpēc bija nopelnīti daudzi sodi. Bija patīkami vērot ļoti līdzīgo spēli, kuras izskaņā ar rezultātu 3:2 uzvaru svinēja komanda “TFK Lats”.

Sudraba godalgas ieguvēji, komanda “Haribo”, čempionātā piedalījās sekojošā sastāvā: Edgars Drezovs, Augusts Indriksons, Roberts Kļaviņš, Miks Vidovskis, Kristaps Bričs, Ēriks Ķikurs, Valdis Vaisjuns, Visvaldis Janelis, Jānis Kadiķis, Agris Sakne, Jānis Pelēcis un  Kristers Kļaviņš.

“Vecumnieku novada atklātā čempionāta telpu futbolā 2019” uzvarētāji komanda “TFK Lats”: Vitālijs Mahļinecs, Kristaps Maskalis, Mārtiņš Bukšs, Einārs Kūla, Roberts Rozentāls, Edgars Ratkevičs, Jevgēnijs Rozumnijs, Raimonds Saštakovičs, Maihails Kohanovičs, Raimonds Ivenkovs, Oļegs Junolainens un Rainers Jegorovs.

Ina Lukjaņina,
Valles un Kurmenes pagastu sporta organizatore

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933