Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Vallē sportiskie iedzīvotāji spēlē ikgadējo trīscīņu

Sesto gadu pēc kārtas gada nogalē Valles vidusskolas sporta zālē notiek Valles pagasta sporta spēļu trīscīņa. 2017. gadā tā norisinājās tieši pirms Ziemassvētkiem – 23. decembrī.

Sacensībās drīkstēja piedalīties tikai Valles pagasta tagadējie iedzīvotāji vai kādreiz šeit dzīvojušie un Valles vidusskolas skolēni un darbinieki. Arī šogad kapteiņu sastāvs palika nemainīgs:  „Valles vidusskola” – Ēriks Ķikurs, „Līdz 27” – Oskars Briņķis un  „28+” – Uģis Celmiņš.

Sacensības notika trīs sporta spēļu veidos: basketbolā, futbolā un volejbolā. Kā ierasts, turnīru uzsākām ar futbolu. Pirmo vietu šajā sporta veidā ieguva komandas „Līdz 27” dalībnieki, attiecīgi aiz sevis 2. un 3. vietā atstājot „28+” un „Valles vidusskola”.

Volejbolā spēcīgāka bija kapteiņa Uģa Celmiņa vadītā komanda „28+”. Otrie – skolēni, bet trešie palika „Līdz 27”.

Intriga saglabājās, un izšķirošā visām komandām bija noslēdzošā basketbola spēle. Pieredze izrādījās pārāka un arī basketbolā uzvaru izcīnīja vecākie turnīra dalībnieki – komanda „28+”. Otrajā vietā – Valles vidusskolas komanda un trešie – „Līdz 27” komandas spēlētāji.

Apkopojot visu trīs sporta spēļu veidu rezultātus, pirmo vietu trīscīņas sacensībās godam nopelnīja komanda „28 +”. Komandā spēlēja: Jānis Ruģelis, Andris Ciršs, Rihards Ķikurs, Uldis Sausiņš,  Jānis Krēmers, Ilona Dramačonoka, Arturs Kupčiuns, Jegors Lukjaņins un Jānis Kļaviņš.

Abām pārējām komandām bija vienāds punktu skaits, kā rezultātā divas otrās vietas: „Valles vidusskola” – Ēriks Ķikurs, Gatis Caune, Mārtiņš Zvirbulis, Laima Kampa, Kristers Kļaviņš, Sendijs Trūba, Eduards Žabjaks, Ralfs Vidovskis un Aksels Sudakovs – un „Līdz 27”: Oskars Briņķis, Kristaps Strups, Frederiks Posipaiko, Jānis Zvirbulis, Juris Strupulis, Jēkabs Kirkils.

Šoreiz komandu spēki bija līdzvērtīgi, un tāpēc visas spēles izvērtās  azartiskas un interesantas, kas sportistiem atņēma daudz spēka.

Sacensību noslēdzošajā daļā katra komanda izvēlējās vienu vērtīgāko spēlētāju. Pēc rezultātiem komandā „Valles vidusskola” šo nomināciju izcīnīja Gatis Caune, „Līdz 27” – Juris Strupulis un komandā „28+” pārliecinoši lielāko balsu skaitu ieguva Jānis Krēmers.

Paldies kapteiņiem par ieguldīto darbu un spēlētājiem par aizrautīgajām spēlēm!

Ina Lukjaņina,
sporta darba organizatore

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933