Youtube

Draugiem

Facebook

Vecumnieku volejbola veterānu komanda trīskārtējie Latvijas čempioni

Sestdien, 11. maijā, Talsos bija pulcējušās Latvijas labākās volejbola veterānu komandas, lai sadalītu medaļas 3. Latvijas Senioru volejbola čempionātā.

40+ grupā dalību ņēma arī iepriekšējo divu gadu čempioni no Vecumniekiem, lai aizstāvētu savu titulu.

Turnīra formāts paredzēja, ka septiņas komandas aizvada divu apļu turnīru un finālposmā visas arī mēģina aizsniegties līdz medaļām. Regulārā čempionāta uzvarētājiem ir sava priekšrocība,  jāizlaiž pirmā kārta un jāgaida savs pretinieks jau pusfinālā, kamēr pārējās sešas cīnās par kāroto pusfinālu.

Šajā sezonā Vecumnieku volejbola komandas vīriem pretinieks bija jāgaida no Jēkabpils un Valkas komandu dueļa, kurā pārāki izrādījās Valkas volejbolisti, lai gan Jēkabpils komanda šosezon rādīja ļoti stabilu sniegumu.

Pusfināla spēli Vecumnieku komanda iesāka ļoti koncentrējušies un tā arī aizvadīja visu setu, kamēr Valkas volejbolisti pieļāva daudz kļūdu visos spēles elementos. Otrajā setā Valkas komanda sāka spēlēt prātīgāk un sets izvērtās ļoti spraigs, bet mūsu novada komanda spēlēja ar minimālu kļūdu daudzumu un tas ļāva pusfināla spēlei beigties ar 2:0 Vecumnieku komandas labā.

Otrā pusfinālā tikās iepriekšējo divu gadu vicečempioni Daugavpils, kuri uzveica Tukuma komandu, ar ceturtdaļfināla pārsteiguma autoriem, mājiniekiem, Talsu komandu, kuri uzvarēja Jelgavas komandu. Pusfinālā iztika bez pārsteigumiem un Daugavpils komanda pieveica Talsu komandu.

Spēlē par trešo vietu Valkas komandai gāja diezgan smagi, jo nācās spēlēt bez pamat cēlāja, taču tas netraucēja tikt pie bronzas medaļas.

Finālā, tāpat kā divus iepriekšējos čempionātus, tikās Daugavpils un Vecumnieku komandas. Latgales komandas trumpis ir aizsardzība, kur komanda strādā ļoti labi un bumbu pretiniekiem ir grūti dabūt līdz grīdai. Arī finālā nekas nemainījās un komandas gaidīja garas un nogurdinošas izspēles, jo arī Vecumnieku vīri negrasījās atdot nevienu punktu bez cīņas. Lai arī cīņa bija sīva un aizraujoša, Daugavpils vīriem īsti varianti kā pieveikt pretiniekus tā arī neparādījās un Vecumnieku komandai izcīnīts trešais Latvijas čempionu tituls.

IMG 20190511 WA0008

Vecumnieku komandā spēlēja: Ilgvars Ozoliņš, Gvido Priedītis, Aigars Čerņavskis, Jānis Kovals, Klāvs Zaļkalns, Normunds Liepa, Raivis Melgailis, Andris Viņiarskis, Guntis Kalniņš, Edgars Gulbis un Ivars Sproģis.