Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Sacensībās cīnās par Vecgada kausu volejbolā

30. decembrī iedzīvotāji tika aicināti izkustēties Valles vidusskolas sporta zālē, piedaloties turnīrā „Vecgada kausa izcīņa volejbolā”.

Sacensībās ieradās astoņas komandas, spēlētāji bija atbraukuši no Vecumniekiem, Skaistkalnes, Bārbeles, Stelpes, Rīgas, Aizkraukles, Bauskas un piedalījās arī vietējie sportisti.

Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās – pa četrām katrā. Pamatturnīrā izspēlējām vienu setu līdz 21 punktam. Kad tika izspēlētas grupas spēles, pirmā vieta automātiski tika tālāk, otrā un trešā – gaidīja play-off spēles ar pretējās grupas otrajiem un trešajiem. Katras grupas ceturtās vietas ieguvējiem diemžēl spēles beidzās.

Pirmo vietu A grupā izcīnīja komanda „Zvaigznītes”, savukārt B grupā – komanda „3+1”. Par iekļūšanu pusfinālā cīnījās komandas „Graķītis” pret „Slēpes” un „Siltais vilinājums” pret „Burbuļūdens”. Sīvā cīņā abās spēlēs pārākas izrādījās komandas „Graķītis” (Lauma Vidovska, Gatis Caune, Mārtiņš Zvirbulis un Ēriks Ķikurs) un „Siltais vilinājums” (Jānis Alde, Andris Porietis, Dāvis Vēveris un Samanta Žukauska).

Pirmajā pusfinālā uzvaru izcīnīja komanda „Zvaigznītes”, kaut arī „Graķītis” rādīja ļoti labu sniegumu un spēle bija interesanta. Arī otrajā pusfinālā stiprāki bija apakšgrupas līderi – komanda „3+1”.

Cīnoties par bronzas godalgu, spēle izvērtās grūta un trijos setos uzvaru ieguva komanda „Siltais vilinājums”.

Sīva cīņa bija arī par pirmo vietu. Pirmajā setā ar rezultātu 21:17 pārāki bija „Zvaigznīte” komandas spēlētāji. Savukārt otrajā setā ar 21:14 uzvarēja „3+1” (Jānis Zadovskis, Jānis Klāviņš, Jorens Janišonis un Agija Sidorova). Pēdējā, izšķirošajā setā komanda „Zvaigznīte” izcīnīja uzvaru. Komandā spēlēja Rolands Plēsnieks, Jānis Krēmers, Jegors Lukjaņins un Laura Strupa.

Ina Lukjaņina,
sporta darba organizatore

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933