Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Aizvadīts 13. "Liliju kauss" šautriņu mešanā

13. jūlijā, Liliju svētkos jau 13. reizi norisinājās “Liliju kauss šautriņu mešanā” MIX pāriem. Šogad turnīrā kopumā startēja 24 pāri no – Lietuvas, Norvēģijas un Latvijas.

Turnīrs aizsākās ar grupas izspēli, kur četri labākie pāri no grupas turpināja cīņu par “Liliju kausu 2019”, kas neizkļuva no grupas, uzsāka cīņu par ceļojošo ‘’Čaiņiku kausu”. No Vecumnieku kluba startējošiem pāriem par “Liliju kausu” pēc grupu izspēles turpināja cīnīties Olita un Edgars Simaško, ka arī Sanita un Reno Rogas. Sanitai un Reno turnīrs noslēdzās pirmajā izslēgšanas  kārtā izcīnot 9.-16. vietu, zaudējums 1:3 vēlākiem turnīra uzvarētājiem. Olitai ar Edgaru zaudējums 0:3 otrā play-off kārtā, izcīnot 5.-8. vietu, vēlākiem turnīra 2. vietas ieguvējiem. Vēl trīs Vecumnieku kluba pārstāvošie pāri cīnījās par “Čaiņiku kausu” (gandarījuma turnīrs). Līgai un Guntim Kivriņiem (1:3), Lonijai Starei un Ingum Trušinskim (2:3) zaudējumi, izcīnot 21.-24. vietu, bet Viktorijai un Guntaram Stipiniem zaudējums nākamajā kārtā (0:3), vēlākajiem gandarījuma turnīra uzvarētājiem, izcīnot 19.-20. vietu.

‘’Liliju kausa” finālā cīnījās Kristīne un Kristaps Mickus no  Liepājas (abi Latvijas izlases 2019 dalībnieki), pret Eriku un Robertu Hanseniem no Norvēģijas. Norvēģijas pārim spēles gaitā izdevās izvirzīties vadībā ar 3:0, bet Liepājnieki cīnījās līdz beidzamai bultai un rezultātā uzvara 4:3. Apsveicam ar izcīnītu otru “Liliju kausu”! Norvēģijas pāriem jāsamierinās ar 2. vietu. Atšķirībā no citiem turnīriem “Liliju kausā” notiek arī izspēle par 3. vietu, kur savā starpā tikās Ieva Brikmane-Buklovska/Žanis Buklovskis(Rīga, Latvijas izlases dalībnieks) ar Sandiju Andersoni (Lapmežciems)/Aivi Konstantinoviču (Inčukalns). Šoreiz 4:2 uzvaru izcīnīja Sandija un Aivis, izcīnot 3. vietu.  Gandarījuma turnīra finālā spēlēja Marija Ružāne (Latvijas izlases 2019 dalībniece)/Aivars Šutka (Viļāni) un pirmo reizi turnīrā startējušie Sarmīte/Ivars Zanderi (Vecsaule). Šoreiz laikam uzvarēja pieredze un otro gandarījuma kausu izcīnīja Marija/Aivars. Apsveicam!

 Paldies visiem mūsu atbalstītājiem un dalībniekiem!

 Vecumnieku novada domei, Vecumnieku tautas namam par telpām un viesmīlību.  Privātai alus darītavai “Brālis”, Vecumnieku darts kluba biedriem, Ingai un Gintam Grīnbergiem par palīdzību, kā arī mūsu vecmeistaram Broņislavam Trušinskim par skaistajām lilijām kausa ieguvējiem. Dalībniekiem par izteikto uzticību un dalību jau 13. “Liliju kausā”.

Vairāk informācijas par turnīra rezultātiem ŠEIT.

 

Reno Roga,
Vecumnieku darts klubs

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933