Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Liela aktivitāte jauniešu rīkotajās florbola sacensībās

Vecumniekos augusts noslēdzies spraigi un aktīvi, 30. augustā Vecumnieku tautas nama stāvlaukumā  notika šīs sezonas pirmās florbola sacensības, ko organizēja Vecumnieku novada domes jaunieši. Kopumā sacensībās startēja 10 komandas, kas tiešām ir labs rādītājs jauniešu aktivitātei, varam apgalvot, ka mūsu novadā ir aktīvi un radoši jaunieši!

Šīs bija pirmās sacensības, kurās piedalījās Vecumnieku novada domes jaunatnes lietu speciāliste Kristīne Pačkajeva. “Esmu patīkami pārsteigta par mūsu jauniešiem, varens enerģijas lādiņš no laukumā esošā pozitīvisma, draudzības un spēles azarta ticis arī man. Jaunieši malači, ceru, ka arī turpmākās aktivitātēs būs tik pat liela atsaucība,” ar pirmajiem iespaidiem dalās jaunatnes lietu speciāliste.

IMG 20190831 WA0008 1

Sacensībās piedalījās komandas gan no Vecumniekiem, Skaistkalnes, Kurmenes, Stelpes, kā arī no blakus novada - Bauskas.

Rezultāti:

1. vieta “Skaistkalne”

2. vieta ‘’Kurmene”

3. vieta ‘’Edvīns un Co’’

4. vieta “Gormiti”

5. vieta “Vecmeisteri”

6. vieta ‘’Bostonas seltiks”

7. vieta “Uldis”

8. vieta “Saknīši”

9. vieta Sk.”Vēsma”

10. vieta “Vecumnieki 2”

Sacensību dalībnieki bija sajūsmā par florbola sacensību rīkošanas vietu, kas ir centrā. Līdz ar to  daudz skatītāju un garām gājēji izrādīja lielu interesi. “Turnīrs bija labi noorganizēts, daudz komandas dažādās vecuma grupās dalībniekiem izraisīja labu spēles azartu, līdz ar to ikvienam bija interesanti spēlēt, ” sacensību norisi komentē spēles dalībnieks Reinis Burkevics. Savukārt, dalībnieks Rūdis Caune  atzīst, ka varēja kārtīgi izspēlēties, jo bija daudz spēles. Jaunietis atklāj, ka vēlas vairāk šādus turnīrus.

IMG 20190830 WA0016

Jaunatnes lietu speciāliste atklāj, ka jaunieši izteikuši vēlmi organizēt strītbola sacensības. Nolemts, ka 14. septembrī Skaistkalnes basketbola laukumā notiks strītbola sacensības. Komandā 3+1.

Pasākumu organizēja Vecumnieku novada jauniešu dome sadarbībā ar atbalstītājiem: Vecumnieku novada domi, “Sēdnīca”, “Simply food”.

 

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933