Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Sporta skolas audzēknim augsti sasniegumi Eiropas bērnu spēlēs vieglatlētikā

 No 9. - 11. septembrim Čehijas pilsētā Brno notiek Eiropas bērnu spēles vieglatlētikā, kurās piedalās teju 2000 jauno vieglatlētu no astoņpadsmit Eiropas valstīm. Vecumnieku novads lepojas ar Vecumnieku novada Domes Sporta skolas audzēkni Gustavu Balčūnu, kurš vieglatlētikas spēlēs ieguvis 4. vietu, šķēpu raidot 48.53m, tādējādi pārspējot arī personīgo rekordu.

G. Baļčūnu trenē Vecumnieku novada Domes Sporta skolas trenere Gita Briņķe, kura atklāj, ka Gustavs ir talantīgs un atbildīgs jaunietis. Jāmin, ka uz Čehiju sportists devies bez treneres un vecākiem.

Sporta skolas audzēknis startēja šķēpmešanas disciplīnā 2004. gadā dzimušo jauniešu grupā, starp Eiropas 29 jaunajiem šķēpmetējiem G. Baļčūns izcīnīja 4.vietu, labojot savu personīgo rekordu.  

Trenere G. Briņķe stāsta, ka līdzšinējais rekords 48.00 metri, kas tika sasniegts Jāņa Lūša kausa izcīņā ļāva jaunietim startēt Eiropas bērnu spēlēs vieglatlētikā kopā ar Latvijas Šķēpmetēju klubu. 

Vecumnieku novada Domes Sporta skolas direktors Jānis Plūme pavadot jaunieti uz sacensībām, novēlēja Gustavam sasniegt personīgo rekordu, kas jaunietim arī izdevās.

Par audzēkņa veikumu saviļņojumu neslēpa trenere Gita Briņķe, kura bija pārliecināta par savu audzēkni un cerēja, ka labākais rezultāts tiks sasniegts tieši šajā startā.

Jānis Plūme pateicas Gustava Balčūna ģimenei par lielo atbalstu un trenerei Gitai Briņķei par nesavtīgo darbu ar jauniešiem.

 

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933