Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aizvadīts spraigs strītbola turnīrs Skaistkalnē

Skaistkalnē 14. septembrī spraigi un aktīvi noritēja strītbola sacensības, ko organizēja Vecumnieku novada jaunieši kopā ar jaunatnes lietu speciālisti. Kopumā sacensībās startēja 7 komandas, kuras aktīvi sacentās savā starpā.

„Jauniešu starpā valdīja pozitīva atmosfēra, taču netrūka arī sacensību gara un gribasspēka uzvarēt - tas pasākumu padarīja īpaši interesantu,” atzīst Vecumnieku novada Jauniešu domes dalībniece Linda Liberte.

Reinis Burkevics secina, ka sacensības bija interesantas un ļoti patika. Pirmo reizi papildus turnīram bija arī konkursi – 3 punktu metieni, soda metieni un metiens no centra, ko bija noorganizējusi jaunatnes lietu speciāliste Kristīne Pačkajeva. Labākie metēji balvā saņēma basketbola bumbu.

IMG 20190914 WA0008

Arī Kaspars Kušners atzīst, ka „nelielais turnīrs bija pozitīvu emociju piepildīts. Lai gan bija grūti, bet cīnījāmies līdz galam un nenokārām galvu kaut vai zaudējām. Domāju, ka vajadzētu biežāk rīkot šādus pasākumus!”

Sacensību dalībnieks Vents Vājeiks priecājās: „Bija forši un aizraujoši uzspēlēt basketbolu ar komandām, kuras ir vienādā līmenī. Vienīgais mīnuss bija laikapstākļi, kuru dēļ sanāca gūt dažas traumas.”

„Kopumā pavadījām foršu un aktīvu dienu. Žēl, ka nebija medaļu, ar kurām varētu papildināt jau esošo kolekciju,” vērtē Edvīns Pavlovs.

Rezultāti:

1.vieta “Skaistkalne”

IMG 20190916 WA0012 copy

2.vieta “Speķa pīrādziņi”

IMG 20190916 WA0010

3.vieta “Kurmene”

IMG 20190916 WA0011

4.vieta “Tēja ar pienu”

5.vieta “Standarts”

6.vieta “Andža”

7.vieta “Āsils”

 

Vecumnieku novada Jauniešu dome pateicās visiem, kuri piedalījās un palīdzēja pasākuma organizēšanā, kā arī lielu paldies saka Skaistkalnes vidusskolai par atbalstu un viesmīlīgo uzņemšanu.

IMG 20190914 WA0007

Vecumnieku novada jauniešu dome kopā ar jaunatnes lietu speciālisti aicina 28. septembrī uz pasākumu „Saldējums ar personību” Vecumnieku tautas namā, kurā būs īpaši viesi no „Zero Waste Latvia” un RTU studenti.

Savukārt sportisko aktivitāšu cienītāji ir aicināti tikties 5. oktobrī Vallē uz futbola turnīru.

 

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933