Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Olimpiskā diena Vecumnieku novada skolās

Šorīt, 20. septembrī, visā Latvijā aptuveni 760 norises vietās notika tradicionālā „Olimpiskā diena 2019”, kas pulcēja vismaz 150000 dalībniekus no 101 Latvijas pašvaldības un pilsētas. Arī Vecumnieku pašvaldība aktīvi piedalījās „Olimpiskās dienas 2019” pasākumos.

Vienlaicīgi – plkst. 10.05, novada izglītības iestādēs sākās rīta vingrošana, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu, kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

Vecumnieku vidusskolas stadionā par dzestro rītu liecināja tikai rasas piles uz sportistu kājām, bērni bija gatavi Olimpiskās dienas aktivitātēm. Dienu atklāja sporta skolotājs Rinalds Zariņš, uzrunājot visus klātesošos un pārliecinoties, vai visi tiešām ir gatavi aktivitātēm, pēc spraiga “Jā” - diena bija atklāta, un jaunieši aizrautīgi sāka kopīgo vingrošanu.

IMG 4849

Savukārt, Valles pamatskolā Olimpiskā sporta diena sākās ar lāpas nešanu un Olimpiskā karoga pacelšanu mastā, sporta skolotāja Gita Briņķe bija sagatavojusi interesantas sportiskas aktivitātes skolēniem. Pirmklasnieki pauda sajūsmu, ka pirmo reizi piedalās Olimpiskajā sporta dienā un atklāja, ka rīta vingrošanas kompleksu bija iemācīties viegli.  

DSC 0193

Skaistkalnes vidusskolā šajā dienā sportoja piecgadnieki kopā ar vidusskolas skolēniem. Sporta skolotāja Ligita Kalsere skolēniem stadionā bija sagatavojusi sportiskas aktivitātes un dažādas atrakcijas visas dienas garumā.

19 033

Misas vidusskolā sporta skolotājs Rolands Plēsnieks bija sagatavojis dažādas sportiskas aktivitātes un stafetes, kuras dienas garumā norisinājās sporta zālē. Olimpiskā diena īpašu prieku sagādāja mazajiem pirmklasniekiem, kuriem tā bija pirmā dalība tik lielā pasākumā. Sacensības norisinājās starp jaukta vecuma komandām, kas tikai veicināja sapratni, sadarbību skolēnu starpā un radīja drošības sajūtu. Kopā ar bērniem aktivitātēs labprāt iesaistījās arī skolas pedagogi.

 MG 1947

Savukārt, Stelpes pamatskolā Olimpisko sporta dienu atzīmēs 27. septembrī.

Ar “Olimpisko dienu 2019” arī šogad sāksies “Eiropas Sporta nedēļas” pasākumu programma. “Eiropas Sporta nedēļa” norisināsies no 23. - 30. septembrim, un tās mērķis - veicināt fiziskās aktivitātes visā Eiropā un tajā iesaistīties tiks aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs.

 

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933