Youtube

Facebook

Draugiem

Vieglatlēti no Kokneses pārved medaļas

21. septembrī Koknesē notika mešanas disciplīnu sacensības "Kokneses kauss 2019". Vecumnieku novadu pārstāvēja Vecumnieku novada Domes Sporta skolas treneru Gitas Briņkes un Raivja Melgaiļa audzēkņi.

Vairāki mūsu sportisti sasniedza personīgos rekordus. Labākais rezultāts Gitas Briņķes audzēknim Gustavam Baļčūnam, kurš laboja savu personīgo rekordu un raidīja šķēpu 51,28m tālu, rezultātā - 2.vieta U16 grupā.

Ar jaunu personīgo rekordu U16 grupā 3.vietu izcīnīja trenera Raivja Melgaiļa audzēknis Jānis Geriks - 32,77m. Rihards Vētra U16 grupā šķēpmešanā izcīnīja 4.vietu ar 32,20m tālu metienu.

U14 grupā lieliska ekstrēmo laika apstākļu diena padevās Tomam Eriņam, kas izcīnīja divas medaļas un 4.vietu. Šķēpmešanā 34,34m deva sudraba medaļu, lodes grūšanā 9,03m tāls grūdiens piezemējās uz bronzas pakāpiena, bet diska mešanā disks nokirta 92 cm pirms bronzas atzīmes- 21,35m - 4.vieta.

U16 grupā labs rezultāts padevās Rihardam Vētram diska mešanā - 36,45m, kas ir astotais labākais rezultāts U16 vecuma grupā Latvijā.

Mūsu treneres bijušais audzēknis Zigmārs Vinovskis U-18 grupā škēpmešanā izcīnīja 1.vietu 48,32m. Šobrīd Zigmārs mācās Ogres profesionālajā vidusskolā un trenērjas Ogres sporta centrā pie trenera Zigurda Kinča.

Paldies Vecumnieku novada Domes Sporta skolas audzēkņiem un viņu vecākiem, kā arī, protams, treneriem par ieguldīto darbu gada siltajos mēnēšos, kas ir devis labus rezultātus un  pozitīvas iestrādes turpmākajiem darbiem.