Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Misas vidusskolā notiks telpu orientēšanās sacensības

Piektdien, 31. janvārī, Misas vidusskolā no plkst. 17:30  līdz 21:00 norisināsies Vecumnieku novada telpu orientēšanās sacensības.

Orientēties var ne tikai mežos, parkos un pilsētās, bet arī telpās. Pēdējos gados, ziemas mēnešos, tas kļuvis visai populārs orientēšanās sporta veids Latvijā.

Tūrisma un orientēšanās sporta klubs Eko O jau 2013. gadā organizēja Valles skolas sporta zālē telpu orientēšanās sacensības, kur tika izveidots milzīgs labirints no krēsliem un lentām. Arī šoreiz, Misas vidusskolas sporta zālē būs izveidots labirints, bet ne tikai. Dalībniekiem dodoties uz kontrolpunktiem būs jāapmeklē arī skolas pirmais un otrais stāvs, pagrabstāvs, krustu šķērsu izskrienot skolas gaiteņus un daudzās trepes.

Sacensībās dalībnieki varēs doties A un B distancēs. Abu šo distanču summu summēs, lai noteiktu ātrākos četrās meistarības grupās. Starts A un B distancēs brīvi izvēlētā starta laikā no plkst.18:00 līdz 20:00.

Dalībniekiem ierodoties uz sacensībām, reģistrācijā izsniegsim elektronisko atzīmēšanās čipu, ar kuru distancēs vajadzēs atzīmēties kontrolpunktos.

Pārvelkam apavus, saņemam karti startā un dodamies distancē!

Dalībniek, šī ir iespēja Tev interesanti un aizraujoši pavadīt brīvo piektdienas vakaru, nāc un piedalies!

Vairāk informācijas un reģistrēšanās sacensībām - https://www.facebook.com/events/2343213919302834/

 

Mārtiņš Šteinalts,
Laba O Daba organizators,
Tūrisma un orientēšanās sporta kluba Eko O vadītājs

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933