Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Kupli apmeklēts nakts turnīrs volejbolā

10. janvāra vakarā Vecumnieku sporta skolas zālē norisinājās Nakts turnīrs volejbolā. Sacensībām bija pieteikušās pavisam 10 komandas un desmit stundu ilgajā turnīrā prasmīgākie izrādījās komanda “Bez nosaukuma”.

Paralēli spēlēm entuziasti varēja iegūt balvas, piedaloties konkursos: “precīzākais servētājs” un “labākais apakšējās piespēlēs”. Sieviešu konkurencē labākā apakšējo piespēļu konkursā bija Rebeka Vietniece, savukārt starp vīriešiem apakšējās piespēlēs vislabāk veicās Alvim Spangeram, bet labākā servētāja kausu ieguva Tomass Kalniņš. Servju konkursā pie balvām tika arī Jānis Zadovskis, Imants Smildziņš un Signe Stepanova.

81876734 945411565864176 6834093794653110272 n

Nakts turnīra dalībnieki pauda sajūsmu un pateicību organizatoriem. “Volejbola nakts turnīrs noorganizēts lieliski, pārdomāti un prasmīgi! Tas sniedza iespēju sportiski pavadīt piektdienas vakaru burvīgā atmosfērā kopā ar draugiem, kā arī iepazīt jaunus entuziastus! Starp spēlēm organizētie konkursi ļāva pieslīpēt spēles elementu prasmes un katram individuāli pierādīt savas spējas!” Iespaidos dalās spēlētāja Anta Spangere. Sacensības organizēja Vecumnieku novada jauniešu dome kopā ar jaunatnes lietu speciālisti Kristīni Pačkajevu. Pēc gūtajām pozitīvajām emocijām spēlētāji atzina, ka ar nepacietību gaida nākošo turnīru.

Nakts turnīra mērķis bija veicināt volejbola popularizēšanu novada jauniešu vidū, kā arī popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Noskaidrot labākos volejbolistus Vecumnieku novadā un tā apkārtnē.

Pasākumu atbalstīja: Vecumnieku novada dome un SIA “Ābolis”.

 

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933