Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Sveicam Zemgales reģiona čempionus volejbolā!

Vakar, 11. februārī, Ozolniekos un Valgundē norisinājās Zemgales reģiona sacensības volejbolā vidusskolu vecuma grupā. Mūsu zēnu komanda uzlaboja sniegumu ar katru spēli, apliecinot, ka zēni ir atbraukuši tikai ar vienu domu – cīnīties par uzvaru visā turnīrā.

Vispirms apakšgrupu cīņās, sīvā cīņā ar 2:1 tika salauzta Ozolnieku vidusskolas pretestība, pēc tam ar 2:0 tika apspēlēti Jelgavas tehnikuma jaunie volejbolisti.

Pusfinālā ar 2:0 tika apspēlēti Kandavas/Saulaines tehnikuma audzēkņi, bet finālā ar 2:0 vēlreiz tika apspēlēta Ozolnieku vidusskolas komanda. Rezultātā, mūsu zēnu komanda 7 skolu konkurencē, izcīnīja tik ļoti kāroto kausu un zelta medaļas.

20200211 152556 012

Komandā spēlēja: Reinis Burkevics, Kristers Balcers, Norberts Čudars, Verners Kļaviņš, Artūrs Čepulis, Niks Vucāns, Markuss Onzulis, Krists Aukstars, Vents Vājeiks, Pēteris Vietnieks un Lauris Vasiļjevs.

Arī mūsu meitenes rādīja labu sniegumu šajā turnīrā, 7 komandu konkurencē izcīnot bronzas medaļas, vispirms apakšgrupu cīņās tika uzvarēta Ozolnieku vidusskola ar 2:0, pēc tam zaudējums Jelgavas valsts ģimnāzijai.

Pusfinālā mūsu meitenēm zaudējums ar 1:2 Vircavai, taču meitenes pēc šī zaudējuma prata saņemties un izšķirošajā cīņā par 3. vietu pārliecinoša uzvara pār Jelgavas tehnikumu, kas garantēja bronzas medaļas, noslēdzot turnīru uz pozitīvas nots.

Komandā spēlēja: Lelde Libere, Jūlija Djačenko, Laura Undīne Šulce, Rūta Ansone, Linda Eriņa, Rebeka Vietniece, Airisa Cimermane un Liene Emīlija Miķelsone.

Paldies visiem skolēniem par vēlmi pārstāvēt skolu sacensībās, paldies par darbu stundās un treniņu nodarbībās, veiksmi mums turpinājumā!

Sporta skolotājs
Rinalds Zariņš

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933