Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Zemgales reģiona bronzas medaļnieki

25. februārī, Valgundē un Ozolniekos norisinājās Zemgales reģiona sacensības volejbolā pamatskolu vecuma grupās. Mūsu Valles pamatskolas meitenes un Vecumnieku vidusskolas zēni cīnījās atzīstami, iegūstot 3. vietu. Šajā turnīrā vietu izcīnīja sešas labākās komandas, savā starpā izspēlējot apli.

Valles pamatskolas meiteņu komandas panākumi

Jau uzsākot sacensības Valles pamatskolas meitenes demonstrēja cīņassparu, pārliecinoši uzvarot Jelgavas Spīdolas valsts ģimnāziju. Savukārt nākamajā spēlē nācās piekāpties spēlētājām no Kalnciema. Pēdējā spēlē Valles meitenes tikās ar Kandavas vidusskolas K. Mīlenbaha volejbolistēm, kur arī tika izšķirts godalgotās 3. vietas liktenis. Valles meitenes bija pārākas un ar rezultātu 2:0 apspēlēja pretinieces.

Medaļu sadalījums:

1. Tukuma 2. vidusskola

2. Kalnciema vidusskola

3. Valles pamatskola

Komandā spēlēja: Annija Anna Arāja, Lilita Ķikure, Annemarija Rāviņa, Beāte Baļčune, Zanda Zariņa, Vineta Grūbe un Lolita Griškeviča.

Vecumnieku vidusskolas zēnu komandas cīņasspars

Pirmajā spēlē Vecumnieku vidusskolas zēnu komanda ar 2:0 uzvarēja Ozolnieku vidusskolu, otrajā spēlē, pēc veiksmīgi uzvarēta pirmā seta zaudējums Valles pamatskolai ar 1:2, trešajā un ceturtajā spēlē grūtas darba uzvaras pār Jelgavas Spīdolas valsts ģimnāziju un Smārdes pamatskolas komandām ar rezultātu  2:1.

Pēdējā spēlē izšķīrās zelta, sudraba un bronzas medaļu liktenis, uzvaras gadījumā mūsu zēni iegūtu zelta medaļas, taču dzīvē viss nenotiek kā plānots, grūtā un saspringtā cīņā zaudējums ar 1:2 Kalnciema vidusskolai, rezultātā mūsu puiši sešu komandu konkurencē izcīnīja Zemgales bronzu.

Medaļu sadalījums pēc turnīra:

1. Jelgavas Spīdolas valsts ģimnāzija

2. Kalnciema vidusskolai

3. Vecumnieku vidusskola

Paldies zēniem, kuri centīgi strādā treniņos un vēlās sasniegt ko vairāk, paldies zēnu vecākiem par uzticības kredītu un atbalstu, veiksmi mums turpinājumā!

Komandā spēlēja: Ričards Čudars, Renārs Vasiļjevs, Roberts Caune, Kristers Balcers, Niks Vucāns, Krists Aukstars, Markuss Onzulis un Lauris Vasiļjevs.

Sporta skolotāji
Rinalds Zariņš un Rolands Plēsnieks

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933