Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aizvadīts novada atklātais čempionāts un Aiņa Plūmes piemiņas kausa izcīņa volejbolā

No šī gada 14. janvāra līdz 28. februārim Vecumnieku novada sporta skolā darba dienu vakaros septiņas komandas volejbola laukumā centās noskaidrot kārtējo novada čempionu un Aiņa Plūmes ceļojošā kausa ieguvēju.

Pēc apļa turnīra tika noskaidrotas četras labākās komandas, kuras turpināja cīņu par medaļām.

Aiz labāko četrinieka palika Mežotnes, Kurmenes Būvnieka un U – 15 volejbola komandas.

Pusfinālos tikās Vecie Bebri un Gaujas Regates komandas, kā arī iepriekšējo gadu uzvarētāji - Cīruļu iela un DR Grupa.

Kā to varēja paredzēt, par bronzas medaļām nācās spēlēt DR Grupa un Gaujas Regate komandām, bet lielajā finālā tikās Vecie Bebri un Cīruļu iela.

Diemžēl dažādu apstākļu sakritības dēļ, Gaujas Regates komandai mazajā finālā nevarēja palīdzēt pieci spēlētāji, bet DR Grupa piekrita spēlēt pret pieciem pretinieku spēlētājiem.

Ja pretinieks nav pilnā sastāvā, ir grūti saņemties spēlēt ar pilnu atdevi, un tas šoreiz iegāza DR Grupa komandu un tā atzina Gaujas Regate pārākumu četros setos.

Finālā, neskatoties uz to, ka tika aizvadīti vien trīs seti, cīņa bija ļoti sīva un visos trīs setos uzvarētājs tika noskaidrots setu pašās galotnēs. Šoreiz pārāki bija Vecie Bebri un gāza no troņa Cīruļu ielas komandu.

Par turnīra labāko servētāju tika atzīts Mežotnes spēlētājs Lauris Ikaunieks, par labāko uzbrucēju Jānis Krēmers no Cīruļu ielas, par labāko bloķētāju Jānis Kovals no Gaujas Regates, bet par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika nominēts Raitis Zukuls no Veco Bebru komandas.

Paldies visiem kuri palīdzēja aizvadīt turnīru un visiem kuri piedalījās!

Vecumnieku novada sporta darba organizators

Ivars Sproģis

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933