Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Ar sacensībām Misā atsākusies 2020. gada sporta tūrisma sezona

29. februārī un 1. martā Misas vidusskolas sporta zālē atsākās Latvijas jaunatnes sporta tūrisma sacensību sezona. Uz čempionāta pirmo posmu bija ieradušās 26 komandas no visas Latvijas, kas startēja 5 dažāda vecuma grupās, visvairāk bija ieradušās sākumskolas un jaunākās grupas dalībnieku.

Sacensības tiesāja skolas absolventi – bijušie tūristu pulciņa dalībnieki.

Pēdējā gada laikā skolas sporta zālē izgatavotas dažādas konstrukcijas, kas ļauj veidot dažādas distances -  āķi virvju spriegošanai, laipas, lai nokļūtu dažādā augstumā, papildinventārs līdzsvara vingrinājumiem u.c. Liels paldies par to skolas saimniekam Ludvigam Indraļūnam!  Divu dienu laikā izveidojām 5 distances, kas atšķīrās ar savu sarežģītību un garumu. Līdztekus komandas spēkojās mezglu siešanas uzdevumā, kurā bija jārisina situāciju uzdevums – jāpaceļ 1 kg smags atsvars virs zemes ar īpašiem noteikumiem.

29. februārī spēkiem mērojās jaunākie sacensību dalībnieki. Īpaši sīvas bija cīņas C grupā, jo visas 10 komandas bija labi sagatavotas un vietu noteica sekundes vai arī kļūdas elementu izpildē. Mūsu skolas sportistiem nācās sīvi cīnīties, bet iegūtas tikai ceturtā vieta. Individuāli apbalvojumus saņēma C grupā meitenēm Kitija Krūmiņa ( 2. vieta) un D grupā meitenēm Liene Šnore ( 3. vieta).

1. martā trases veica jau pieredzējušāki dalībnieki. Viņu uzdevums bija daļa distances ierīkot pašiem, kā arī pa distanci pārvietot „ievainotu koka vīru Konstantīnu”.  Tā bija iespēja uzdevumus veikt, izmantojot dažādu  trases veikšanas stratēģiju . Mūsu skolas B grupas komanda ieguva 2. vietu, piekāpjoties Rīgas skolēnu pils komandai. Komandā startēja Tīna Spalva, Monta Maslova, Anastasija Paula, Gustavs Jaunzemis. Diviem no viņiem labi rezultāti arī individuālās meistarības pārbaudē – Anastasija izcīnīja 3. vietu meiteņu konkurencē, bet Gustavs ieguva 1. vietu zēnu distancē. Distanci veica arī mūsu skolas absolventi – iegūtās vietas individuāli: Inese Pučeka 3. vietā, Valdis Vaisjuns 2. vietā, Lauris Kazlausks 3. vietā. Absolventu komanda Neo Vimba 31 sekundi atpalika no pieaugušo grupas uzvarētājiem – Remosa ( Jelgava) komandas. Komandā jau vairāk kā 10 gadi kopā startē Inese Pučeka, Valdis Vaisjuns, Jānis Sapats un Jānis Seglickis.

Latvijas čempionātā sporta tūrismā šogad paredzēti 5 posmi,   nākošais aprīlī Rīgas mežos.  Paldies tiem, kas mūs atbalsta, īpaši mūsu skolai un tās direktorei Annai Balgalvei, lietvedei Agitai Dreimanei , skolas tehniskajam personālam un vecākiem, kas  palīdz mums treniņu procesā visā gada garumā!

Sacensību galvenā tiesnese un tūrisma pulciņa vadītāja Ingrīda Vaisjune

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933