Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Vecumnieku novada skolniece plūc laurus starptautiskās bērnu un jauniešu spēlēs «Baltijas Tīģerēns 2020»

Šī gada 26. septembrī Vecumnieku novadu Tekvon-do sacensībās «Baltijas Tīģerēns 2020», pārstāvēja Vecumnieku vidusskolas 7. klases skolniece Beatrise Reinvalde. Sacensības, kas norisinājās Rīgas Nacionālajā Sporta manēžā, rīkoja Latvijas Tekvon-do federācija.

Kopumā notika cīņa par 100 medaļu komplektiem piecās dažādās disciplīnās. Vecumnieku novada pārstāve startēja četrās disciplīnās un mājās atveda trīs zelta un vienu sudraba medaļu.

B. Reinvalde šobrīd trenējas Rīgā - Latvijas Tekvon-do centrālajā skolā Latvijas Tekvon-do federācijas prezidenta un dibinātāja Vjačeslava Semenkova vadībā. B. Reinvaldes treneris ir arī melnās jostas īpašnieks un vairākkārtējs Latvijas un Baltijas Tekvon-do čempions.

Turnīrs «Baltijas Tīģerēns 2020» tiek rīkots jau astoto gadu. Šajā gadā mainījies turnīra formāts – Latvijā pastāvošo ierobežojumu dēļ (saistībā ar vīrusa Covid-19 izplatību) sacensībās piedalījās tikai Latvijas sporta klubi. Kopumā sacensībās piedalījās astoņu sporta klubu dalībnieki no Rīgas, Jēkabpils, Ikšķiles, Aizkraukles un Vecumniekiem.

Turnīrs ir saņēmis atbalstu no Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, saldumu ražotāja „TORŅU ielas Saldumi”, „Līvu Akvaparks”, „Balticom”, kā arī apsardzes firmas „Delta”.

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933