Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Jaunie volejbolisti veiksmīgi startē Latvijas čempionātā!

24. februārī Vecumniekos norisinājās Latvijas jaunatnes čempionāta 2. posms U13 zēniem volejbolā, kurās ļoti veiksmīgi sevi parādīja Vecumnieku novada Sporta skolas jaunie volejbolisti.

Pirmajā spēlē Vecumnieku NDSS 1. (Zariņš) tikās ar Vecumnieku NDSS 2. (Plēsnieks) komandu. Šajā spēlē Vecumnieku NDSS 1. (Zariņš) uzvarēja ar rezultātu 4:0, pirmajā posmā tika spēlēts 2:2, tāpēc bija svarīgi parādīt labāko sniegumu 2. posmā un tas arī izdevās.

Otrajā spēlē mūsu Vecumnieku jaunie volejbolisti ar rezultātu 4:0 pārliecinoši apspēlēja Zvejniekciems/Ādaži BJSS jaunos volejbolistus, trešajā spēlē gan piedzīvots sāpīgs zaudējums pret Sigulda/Cēsis ar 0:4, lai gan divos setos tika zaudēts tikai seta galotnē ar nelielu punktu starpību.

Rezultātā Vecumnieku NDSS 1. (Zariņš) komanda ieguva 2. vietu šajā atlases posmā, izcīnot tiesības piedalīties fināla sacensībās, kas norisināsies 9. un 10. martā.

Komandā spēlēja: Martins Caune, Kristaps Bračka, Markuss Onzulis, Kristers Balcers, Rihards Usāns, Lauris Vasiļjevs, Jānis Saule, Aksels Neimanis, Ralfs Valts Seglickis, Roberts Caune, Kārlis Ansons un Krists Aukstars.

Gribu pateikt paldies tiem vecākiem, kas noskatījās visas savu jauno atvašu spēles, tāpat gribu pateikt paldies vecākiem, kas izprot, kāpēc kā treneris esmu tik prasīgs un dzelžains, izsakot kritiku un dodot norādījumus. Paldies arī pašiem audzēkņiem par labi parādīto sniegumu!

 

Rinalds Zariņš
Treneris

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933