Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

ATCELTS: Misā notiks piedzīvojumu sacensības

SACENSĪBAS ATCELTAS. Vecumniekos notiks piedzīvojumu sacensības veltītas Latvijas 100. gadadienai. Sporta tūrisma komanda “NeoVimba” un Vecumnieku novada Dome aicina entuziastus un drosminiekus piedalīties piedzīvojuma sacensībās „Ledus Taka 2018 - Izskrien Latvijas kontūru”.

Piedzīvojuma pārgājiens 30 kilometru garumā pa Vecumnieku pagasta Misas ciemata apkārtni, šis ceļš piedzīvojumu meklētājiem būs jāmēro vēlā vakara stundā un mēness gaismā – sacensības sāksies 17.marta vakarā un ilgs līdz 18.marta rītausmai.

Sacensību uzvarētājkomandai sporta klasē būs tas gods šīs sacensības rīkot savā novadā, kā arī iegūt ceļojošo kausu kā goda apliecinājumu. Pagājušajā gadā Jelgavā nepārspējama bija komanda “NeoVimba” no Vecumniekiem, tādēļ šogad piedzīvojuma sacensību organizēšana ir uzticēta viņiem. Paldies Vecumnieku novada Domei, Tūrisma un orientēšanās sporta klubam "EkoO" un biedrībai „Post Scriptum”.

Šogad aprit 12 gadi kopš biedrība “Post Scriptum” aizsāka “Ledus takas” tradīciju – rīkot  aizraujošas sacensības bērniem un jauniešiem ziemā, lai veicinātu sportisko garu jaunās paaudzes vidū.

Komandas, kuru sastāvā ir 5 jaunieši, līdz 15. martam sacensībām var pieteikties, rakstot uz e-pastu: vai zvanot 26702966.

Dalībnieku vecuma ierobežojums SPORTA klasē: 14-25 gadi. TAUTAS klasē: 12-sirmam vecumam, kā arī ĢIMEŅU klasē: vecākiem ar bērnu/iem vecumā līdz 12 gadiem.

NOLIKUMS

Drosmīgākie un izturīgākie tiekās Vecumniekos!

Veiksmi vēlot – „NeoVimba”

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933