Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Vasaras spēļu finālsacensībās, bronza un 4.vieta

30. augustā, Ozolniekos vēlreiz labi sevi apliecināja Vecumnieku novada Domes sporta skolas jaunie volejbolisti.

Mūsu puiši Latvijas jaunatnes Vasaras spēļu finālposmā U13 vecuma grupā izcīnīja 4.vietu, bet U15 zēni aizcīnījās līdz 3.vietai un bronzas medaļām.

Jāpiebilst, ka mūsu puišiem pirms tam bija jāiekļūst 16 labāko komandu skaitā, lai vispār varētu piedalīties finālposmā.

Vispirms mūsu U13 un U15 komandas aizvadīja veiksmīgu grupu turnīru, izcīnot 1.vietu apakšgrupā, iegūstot tiesības spēlēt ceturtdaļfinālā, ceturtdaļfinālā abas komandas izcīnīja uzvaras.

Pusfinālā mūsu komandas piekāpās attiecīgi Daugavpils un Cēsu jaunajiem volejbolistiem, tāpēc abām komandām atlika spēlēt par 3.vietu.

Mūsu U13 komanda spēlēja labi, taču piekāpās Dundagas volejbolistiem, bet U15 zēni svinēja uzvaru pār Daugavpils volejbolistiem, izcīnot bronzu.

  • U13 komandā spēlēja: Raitis Mičulis, Sandis Bajars, Edgars Ročāns, Aleksis Aleksejs Lukjaņins un Rainers Klipa.
  • U15 komandā spēlēja: Lauris Vasiļjevs, Krists Aukstars, Ralfs Valts Seglickis, Ričards Čudars un Edvards Drezovs.

Šis gads nav bijis vienkāršs, praktiski visu gadu esam strādājuši tikai āra apstākļos, esam strādājuši pa sniegu, pa lietu, salā, atkusnī un lielā karstumā, tāpēc visu cieņu puišiem par izturību un vēlmi strādāt, lai sasniegtu savus nospraustos mērķus.

Liels paldies puišiem, paldies vecākiem, paldies trenerim Rolandam Plēsniekam par kopīgo sadarbību treniņu procesā. Veiksmīgu mums visiem jauno mācību gadu!

Rinalds Zariņš,
Bauskas novada pašvaldības iestādes
"Vecumnieku novada dome"
Sporta skolas treneris

 

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933