Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Skaistkalnē sadalīti pirmie kausi galda tenisā

Negaidīti lielu atsaucību guva Skaistkalnes pirmais atklātais galda tenisa turnīrs, kurš norisinājās 18. martā Skaistkalnes tautas namā, pulcējot ne vien vietējos, bet arī ciemiņus no Bārbeles, Vecumnieku, Gailīšu un Rundāles pagastiem.

Liels prieks dalībnieku rindās bija redzēt tos, kuri galda tenisu sāka spēlēt kā mazi puikas tepat Skaistkalnē, bet nu ir vareni vīri ar pieredzi. Nostalģiska satikšanās bija dalībniekiem Andrim Bartkevičam un Arnim Sabaļauskim, jo 1997. gadā kopā ar treneri Ainaru Eņģeli viņi bija pirmie tenisisti no Skaistkalnes, kuri devās uz pasaules mēroga sacensībām ārzemēs, toreiz spēlējot Portugālē. Kopš tā laika skaistkalnieši arvien biežāk devušies tālākos braucienos un guvuši labus rezultātus.

IMG 7841 1024x683

Turnīrā divās vecuma grupās spēlēja 28 dalībnieki, tostarp divas jaunkundzes. Jaunākajā grupā, kurā spēlēja bērni un jaunieši līdz 12 gadu vecumam, bija seši dalībnieki – trīs skaistkalnieši un trīs no Vecumniekiem. Pārējie tika iedalīti četrās apakšgrupās, kurās norisinājās spraigas cīņas par iekļūšanu fināla spēļu grupā. Pamatslēlēm noslēdzoties, astoņi dalībnieki turpināja cīņu par 1. – 8. vietu, astoņi par 9. – 16. vietu un seši dalībnieki par 17. – 22. vietu.

Jauniešu grupā divas godalgotās vietas tika Vecumnieku pārstāvjiem, bet vienu tomēr izdevās noturēt Skaistkalnē: turnīra čempions Aksels Neimanis (Vecumnieki), 2. vieta Eliass Bujonoks (Skaistkalne), bet 3. Martins Caune (Vecumnieki). Vecāko grupā pēc septiņiem intensīvi nospēlētiem mačiem, fināla trijnieks tika sadalīts šādi: čempions Mareks Eņģelis (Skaistkalne), 2. vieta Vladimirs Kerebs (Gailīši), bet godpilnā 3.vieta Arnis Sabaļausks (Skaistkalne).

IMG 7837 1024x683 1024x683 copy

Turnīru organizēja sporta biedrība “Lausks”, sadarbībā ar Vecumnieku novada Domi un Skaistkalnes pagasta pārvaldi. Biedrības “Lausks” valde lielu paldies saka Skaistkalnes tautas nama namamātei Līgai par viesmīlību, Vecumnieku novada Domei un Skaistkalnes pagasta pārvaldei par sagādātajām balvām, turnīra tiesnesim Ainaram Eņģelim, labāko momentu iemūžinātājai Laumai Kalējai. Īpašs paldies visiem dalībniekiem un viņu līdzjutējiem, kas bija ieradušies tik kuplā skaitā.

Aprīlī plānots organizēt vēl vienu galda tenisa turnīru. Maijā, iestājoties siltākam laikam, paredzēts rīkot velobraucienu, kā arī nožūstot laukumam, tiks rīkotas strītbola un florbola sacensības. Viss notiks, ja vien atsaucība būs tikpat liela! Uz tikšanos nākamajā turnīrā!

Andris Ziemelis
Biedrības “Lausks” valdes priekšsēdētājs

Foto - Lauma Kalēja 

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933