Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Vallē notiks pavasara kauss spiningošanā

Popularizējot neolimpisko sporta veidu attīstību novadā, Vecumnieku novada Dome, kopā ar biedrībām “Carp Team Latvia” un „MB Carp Collection Latvia”, kā arī lauku tūrisma un atpūtas parku “Makšķernieku paradīze”, 14.aprīlī rīko jau par tradīciju kļuvušās sacensības spiningošanā tautas klasē.

Sacensības notiks Valles pagasta lauku tūrisma un atpūtas parka „Makšķernieku paradīze” ūdenskrātuvē. Pavasara kausa sākums ir plkst. 08:00, bet ierašanās no plkst. 07:00 līdz 07:45. Pēc sacensībām, no plkst. 13:00, paredzēta „Paradīzes” zupas baudīšana, bet ap plkst. 13:30 uzvarētāju apbalvošana.

DALĪBNIEKU REĢISTRĀCIJA NOSLĒGUSIES!

Reģistrācija dalībai sacensībās:
- aizpildot anketu;
- reģistrējoties lauku tūrisma un atpūtas parka “Makšķernieku paradīze” veikalā;
- sūtot pieteikumu uz e-pastu: .

Reģistrējoties sacensībām OBLIGĀTI jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, tālruņa numurs un e-pasta adrese. Kā reģistrācijas apliecinājumu Jūs saņemsiet apstiprinājumu savā e-pastā. Ja esat reģistrējušies dalībai sacensībās, bet kādu iemeslu dēļ netiekat uz sacensībām, lūgums  paziņot organizatoriem telefoniski!

Ūdenskrātuves specifikas dēļ, dalībnieku skaits ir ierobežots - maksimums 60 dalībnieki. Tiklīdz sasniegts maksimālais dalībnieku skaits, reģistrācija tiek pārtraukta un informācija ievietota Vecumnieku novada domes un lauku tūrisma un atpūtas parku “Makšķernieku paradīze” mājas lapās.

SACENSĪBU NOLIKUMS

makskernieku paradize aplis

Sacensību organizatoru vārdā 
Agris Rāgs,
22020640,
epasts: 

komentārs1

  • Makšķernieks

    03.04.2018

    Ceru, ka būs jau atsalis dīķis!

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933