Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Pavasara rogainingā Misā vairāk nekā 170 dalībnieku

Vecumnieku novada Misas ciema apkārtnē 31.martā notika rogaininga sacensības, kurās piedalījās vairāk nekā 170 dalībnieku 71 komandā.

Vairākums dalībnieku bija no Vecumnieku novada. 80 rogaineri un orientieristi bija atbraukuši no Jelgavas, Liepājas, Durbes un citām Latvijas vietām. Tālākie viesi bija ieradušies no Klaipēdas Lietuvā. Vecākajam dalībniekam bija 69 gadi, jaunākajiem ģimeņu komandās – seši gadi.

Rogainings ir orientēšanās sacensības, kurās komandas pārvietojas apvidū un noteiktā laikā brīvi izvēlētā secībā apmeklē kontrolpunktus, kam piešķirtas vērtības, cenšoties savākt pēc iespējas vairāk punktu.

 MG 1699

 

Reģistrācija, numuru un karšu izsniegšana ritēja Misas vidusskolā. Dalībnieki pārvietojās kājām, navigācijai izmantojot kompasu un sacensību organizatoru izsniegtu karti. Sacīkstes notika ar kontrollaiku divu un četru stundu distancē. Bija ierīkoti 38 kontrolpunkti, to vērtības bija no trim līdz deviņiem punktiem, distances garums pa gaisa līniju – aptuveni 35 km. Rogaininga laikā varēja apskatīt interesantas Misas ciema vietas, piemēram, Velna pēdu akmenī, Dugānas skolu u.c.

 MG 1134

Sacīkstes organizēja Vecumnieku novada dome sadarbībā ar orientēšanās klubu «Eko O» un karšu izdevniecību «Jāņa sēta». Liels paldies dalībniekiem, īpaši vietējiem, sacensību iniciatoram Jānim Kovalam, tiesnešu komandai, kluba «Eko O» dalībniekiem Ingrīdai Vaisjunei, Jānim Sapatam un Dagnijai Tēraudai, kā arī Jelgavas orientēšanās kluba «Alnis» rezultātu tiesnešiem un reģistrācijas tiesnesim no orientēšanās kluba «Ziemeļkurzeme». Liels paldies vietējiem atbalstītājiem SIA «Keefa», SIA «Ābolis» un Bruknas Kalna svētību kopienai.

Septembrī aicināsim visus uz trešajām rogaininga sacīkstēm Vecmnieku novadā.

Sacensību rezultāti: https://www.rogaining.lv/r/Misa/results/Misas_rogainings/web/results.htm

Foto – Alise Dreimane

 

Alise Dreimane,
Mārtiņš Šteinalts,
sacīkšu rīkotājs un galvenais tiesnesis

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933