Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Vecumnieku volejbolistiem otrais tituls

Otrais Latvijas volejbola čempionāts senioriem noslēdzās sestdien, 14.aprīlī, Jelgavā. Tajā otro gadu piedalījās pirmā čempionāta uzvarētāji – Vecumnieku volejbolisti.

Šogad čempionus noskaidroja divu apļu turnīrā. Pirms noslēdzošā posma Jelgavā Vecumnieku volejbolisti bija otrajā vietā, atpaliekot no Daugavpils spēlētējiem par trim punktiem.

Tas lika mobilizēties pēdējām trim spēlēm, jo nedrīkstēja zaudēt nevienu setu. Tomēr arī tas vēl negarantētu pirmo vietu, jo vienādas punktu summas gadījumā vērtē setu un visa turnīra uzvarēto un zaudēto punktu attiecību.

Pirmajā spēlē ļoti smagā cīņā ar 2:0 tika uzveikti pirmā senioru čempionāta bronzas medaļu ieguvēji – Jelgavas volejbolisti. Uzreiz pēc nogurdinošā mača bija jāstājas pretī Jēkabpils pārstāvjiem. Šo cīņu izdevās pārvarēt bez lieliem sarežģījumiem ar rezultātu 2:0.

Izšķirīgās spēles pretiniecei Daugavpils komandai būtu pieticis ar uzvaru vienā setā, lai pārspētu pērnos čempionus, tomēr Vecumnieku novada vienība spēja sakopot spēkus un uzvarēt Latgales pārstāvjus ar 2:0.

Turnīra organizatori saskaitīto rezultātu slēpa līdz pat apbalvošanas brīdim. Kad sudraba medaļu saņemšanai tika izsaukti Daugavpils volejbolisti, Vecumnieku vīri varēja priecāties – ļoti smagā turnīrā komanda ir aizstāvējusi pērn izcīnīto, vēsturisko, pirmo Latvijas čempionu titulu volejbolā senioriem.

Vecumnieku novada komandā spēlēja Gvido Priedītis, Ilgvars Ozoliņš, Jānis Kovals, Aigars Čerņavskis, Andris Viņiarskis, Normunds Liepa, Raivis Melgailis, Edgars Gulbis, Tomass Kalniņš, Guntis Kalniņš un Ivars Sproģis.

Par ieguldīto darbu, laiku un līdzekļiem liels paldies komandas spēlētājiem, jo Vecumniekus pārstāv arī bijušie novadnieki no Liepājas un Smiltenes. Uz pēdējo spēli palīgā komandai atbrauca arī Gvido, kurš darbu bija sācis piecos no rīta un pēc spēles devās atpakaļ strādāt. Paldies par atbalstu Vecumnieku novada domei un jaunajai līdzjutējai – «Vecmuižas alus darītavai».

IMG 20180414 202056 1

 

Ivars Sproģis,
sporta organizators

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933