Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Latvijas „Grand Prix” Pasaules Čempionāts motokrosā blakusvāģiem un  Eiropas Čempionāts kvadricikliem

Šajā vasarā 28. un 29. jūlijā, vienā no skaistākajām mototrasēm, Sporta un atpūtas parkā „Pīlādžu mototrase” Vecumnieku novada Stelpē jau ceturto gadu pēc kārtas norisināsies FIM Latvijas Grand Prix Pasaules Čempionāts blakusvāģiem un Eiropas Čempionāts kvadricikliem, kurš pulcē Pasaules un Eiropas spēcīgākos un ātrākos motosportistus.

Paralēli Pasaules un Eiropas Čempionātam, norisināsies starptautiskas sacensības  citās blakusvāģu klasēs, t.sk.:
b/v Seniori,  b/v Veterāni, b/v ar gaisa dzesēšanu, b/v Juniori, b/v Vēsture, b/v Bērni. 28. jūlija vakarā pēc spraigās kvalifikācijas sacensību dienas norisināsies „Pīlādžu mototrases” nakts balle, kur uzstāsies 3LIVE PROJECT (dīdžejs [Ex] da Bass, trompetists Normunds Piesis un perkusionists Einārs Latiševs). Viņus motokrosa publika tuvāk iepazina 2017.gada oktobrī Arēnā Rīga notiekošajās arēnas krosa sacensībās Optibet Champions Race. Tieši viņi ar iespaidīgu muzikālo performanci šo pasākumu atklāja. Vakara pasākumu iesildīs un noslēgs DJ Alvis Still.

Atceroties, ka jūlijs ir viens no siltākajiem Latvijas mēnešiem, tas būs pats īstais brīdis, lai ar ģimen un draugiem atpūstos, izbaudītu skaisto vidi trasē, kā arī atbalstītu motosportistus trasē. Trases infrastruktūra ir radīta gan sportam, gan atpūtai, tādejādi sniedzot iespējas atpūsties ikvienam. Līdzjutēju ērtībām būs nodrošināts kempings, kurš atradīsies ainaviskā parka teritorijā un apmeklētājiem būs pieejams 27.jūlijā no 12:00. Tiekamies Stelpē!! 

Trase treniņiem atvērta līdz 15. jūlijam ieskaitot.

Sīkāka informācija par trasi un sacensībām www.piladzis.lv.
Divu dienu biļetes pieejamas biļešu servisa kasēs kā arī pasākumā uz vietas.

 

Inga Pīlādze
www.piladzis.lv

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933