Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Eiropas atklātais jauniešu čempionāts U-16/U-18 svarbumbu celšanā

Pagājušās nedēļas beigās no 29.jūnija līdz 1.jūlijam Lietuvas pilsētā Garliavā notika Eiropas čempoināts svarbumbu celšanā jauniešiem U-16 un U-18 vecuma grupā.

Pirmo vietu, kā jau tradicionāli šajā sportaveidā 9 valstu konkurencē ieņēma Krievijas sportisti. Latvijas komandai piekāpjoties, tikai dažus punktus, mājiniekiem lietuviešiem komandu kopvērtējumā izcīnīja trešo vietu. Individuālajās disciplīnās pie uzvarām Latvijas sportisti netika, tomēr pie medaļām tika gandrīz visi Latvijas sacensību dalībnieki, visaugstāko rezultātu uzrādīja Dārta Stivriņa.

Latvijas komandu pārstāvēja Deniss Klačkovs, Maksims Škabrovs, Žans Lukjanskis, Andrejs Oboruns, Iļja Vaņkovs no Daugavpils būvniecības tehnikuma, treneris Ivans Gaļašš. Dārta un Dita Stivriņas, Valters Smagris no Rugāju novada, treneris Ainārs Dokāns un Viktorija Aužule no Vecumnieku sporta kluba, treneris Edgars Getmaņčuks.

Liels paldies Rugāju pašvaldībai, kas saviem novada sportistiem nodrošināja transportu līdz sacencību norises vietai un atpakaļ.

Paldies visiem par ieguldīto darbu un uz tikšanos Daugavpilī kur no 10. līdz 14.oktobrim norisināsies pasaules čempionāts svarbumbu celšanā.

 

Māris Rubulis,
Latvijas Svarbumbu Celšanas Asociācijas
valdes priekšsēdētājs

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933