Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Aizritējuši Valles sporta svētki

Šogad Valles pagasta sporta svētki notika 25. augustā. Lai arī laiks nelutināja dalībniekus, uz sacensībām ieradās 5 komandas futbolā, 10 strītbolā, 9 volejbolā vīriešiem un 4 – sievietēm.

Visiem sporta svētku apmeklētājiem bija iespēja piedalīties individuālajos sporta veidos: tāllēkšana no vietas, riepas mešana tālumā, šautriņu mešana un šaušana ar peintbola šauteni.

 Tāpat netrūka arī mazo sportistu, kas aktīvi piedalījās viņiem piemērotajās disciplīnās un piepūšamajā atrakcijā. Bērniem tika doti dažādi uzdevumi, pēc kuru izpildes viņi saņēma pelnītās medaļas. Aktivitātēs piedalījās 40 dalībnieki.

Rezultāti:

FUTBOLS:

  1. 3. vieta <<FK Pentingons>> Dāvis Zuikins, Dāvis Skangals, Dainis Akuto, Guntars Kļaviņš, Jurģis Szulga, Sandis Kļaviņš, Rainers Kudins un Kristaps Barovskis.
  2. 2. vieta << Kurmene>> Ralfs Vidovskis, Aivars Mašēns, Matīss Cēnis, Oskars Kindzulis, Ulvis Karelsons, Artūrs Jankovičs, Miks Vidovskis, Norberts Čudars un Agris Sakne.
  3. 1. vieta <<TFK Lats>> (Ceturto reizi pēc kārtas uzvar Valles pagasta sporta svētkos) Raimonds Ivenkovs, Ričards Vītols, Einārs Borisovs, Andris Upelnieks, Kristaps Krūmiņš, Mārtiņš Traukmanis, Einārs Kūla, Vitālijs Mahļiņecs un Andris Caune.

VOLEJBOLS (Vīrieši):

  1. 3. vieta <<Menedžeri>> Elviss Karpovičs un Dāvids Kotāns.
  2. 2. vieta <<Melnie>> Verners Kļaviņš un Artūrs Čepulis.
  3. 1. vieta <<Joren/Dāvis>> Jorens Janišonis un Dāvis Ivanovs.

VOLEJBOLS (Sievietes):

  1. 3. vieta <<Airisa/Amanda>> Airisa Cimermane un Amanda Bartkeviča.
  2. 2. vieta <<ČaMix>> Ilona Dramačonoka un Amanda Savicka
  3. 1. vieta <<Laura/Ina>> Laura Strupa un Ina Lukjaņina

STRĪTBOLS:

  1. 3. vieta <<Skaistkalne>> Visvaldis Janelis, Ulvis Karelsons un Artūrs Jankevičš.
  2. 2. vieta <<Satīns>> Kārlis Augusts Mežsēta, Toms Pelūde un Artūrs Alainis.
  3. 1. vieta <<Radex>> Timurs Muļars, Jānis Pelēcis un Mārtiņš Veģis.

ŠAUTRIŅU MEŠANA (Vīrieši):

  1. 3. vieta Raivo Prokopovičs
  2. 2. vieta Toms Bundulis
  3. 1. vieta Daniels Ļebedevs

ŠAUTRIŅU MEŠANA (Sievietes):

  1. 3. vieta Daniela Puriņa
  2. 2. vieta Amanda Bartkeviča
  3. 1. vieta Annija Anna Arāja

RIEPAS MEŠANA TĀLUMĀ (Vīrieši):

  1. 3. vieta Visvaldis Janelis
  2. 2. vieta Andrejs Getmančuks
  3. 1. vieta Miks Vidovskis

RIEPAS MEŠANA TĀLUMĀ (Sievietes):

  1. 3. vieta Kristīne Novikova
  2. 2. vieta Evita Caune
  3. 1. vieta Amanda Savicka

TĀLLĒKŠANA NO VIETAS (Vīrieši):

  1. 3. vieta Artūrs Čepulis
  2. 2. vieta Daniels Ļebedevs
  3. 1. vieta Verners Kļaviņš

TĀLLĒKŠANA NO VIETAS (Sievietes):

  1. 3. vieta Inguna Sakne
  2. 2. vieta Amanda Bartkeviča
  3. 1. vieta Amanda Savicka

ŠAUŠANA AR PEINTBOLA ŠAUTENI (Vīrieši):

  1. 3. vieta Zintis Milaičikovs
  2. 2. vieta Edgars Bajārs
  3. 1. vieta Kristaps Arājs

ŠAUŠANA AR PEINTBOLA ŠAUTENI (Sievietes):

  1. 3. vieta Rūta Štarka
  2. 2. vieta Ērika Ruģele
  3. 1. vieta Diāna Semjonova

 

Ina Lukjaņina,

Valles un Kurmenes pagastu sporta organizators 

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933