Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Vallē notiks rudens kauss spiningošanā tautas klasē

Popularizējot neolimpisko sporta veidu attīstību novadā, Vecumnieku novada dome, kopā ar biedrībām “Carp Team Latvia” un „MB Carp Collection Latvia”, kā arī lauku tūrisma un atpūtas parku “Makšķernieku paradīze”, šī gada 27. oktobrī rīko ikgadējās sacensības spiningošanā tautas klasē.

Sacensības notiks Valles pagasta lauku tūrisma un atpūtas parka „Makšķernieku paradīze” ūdenskrātuvē. Rudens kausa sākums ir plkst. 08:00, bet ierašanās no plkst. 07:00 līdz 07:45. No plkst. 13:00 cienasts un uzvarētāju apbalvošana. Darbosies kafejnīca “Sēdnīca” no Vecumniekiem.

Reģistrācija dalībai sacensībās:
- aizpildot anketu, kas pieejama ŠEIT;
- reģistrējoties pie lauku tūrisma un atpūtas parka “Makšķernieku paradīze” dežuranta ( zvanot pa tālruni 26339599 vai personīgi ierodoties “Makšķernieku paradīzē” );
- sūtot pieteikumu uz e-pastu: .

Reģistrējoties sacensībām OBLIGĀTI jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, tālruņa numurs un e-pasta adrese. Kā reģistrācijas apliecinājumu Jūs saņemsiet apstiprinājumu savā e-pastā. Ja esat reģistrējušies dalībai sacensībās, bet kādu iemeslu dēļ netiekat uz sacensībām, lūgums  paziņot organizatoriem telefoniski!

Ūdenskrātuves specifikas dēļ, dalībnieku skaits ir ierobežots - maksimums 60 dalībnieki. Tiklīdz sasniegts maksimālais dalībnieku skaits, reģistrācija tiek pārtraukta un informācija ievietota Vecumnieku novada domes un lauku tūrisma un atpūtas parku “Makšķernieku paradīze” mājas lapās.

Dalības maksa – 5 eiro.

Dalība bez maksas bērniem no 7 līdz 12 gadu vecumam, kā arī 1. grupas invalīdiem, uzrādot apliecības.

Sacensību NOLIKUMS

 

Sacensību organizatoru vārdā:

Agris Rāgs
tālr: 22020640
e-pasts:

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933