Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

"Green Road Trips"

Adrese: Bauskas iela 17, Vecumnieki, Bauskas novads.

Tālrunis: +371 29393199; + 371 28815330

E-pasts: 

Mājas lapa: www.greenroadtrips.lv

facebook.com/greenroadtrips

Neaizmirstami piedzīvojumi ar draugiem, ģimeni vai kolēģiem, dodoties aizraujošā kvadraciklu safari. “Green road trips” organizētajās ekskursijās un ceļojumos ar kvadracikliem var izbaudīt Latvijas dabas ainavas, pa ceļam apskatot dažādus tūrisma objektus. Pieprasītākie ekskursiju maršruti: "Meža ezeru tūre" - ilgums 2h, "Riekstukalns" - ilgums 3h, "Daugavas krasts"-  ilgums 2,5h. Iespējams izveidot arī savu individuālu maršrutu.

Cenas:

  • „ Meža ezeru tūre ” – 65 eiro

Aizraujošs meža ceļu maršruts, kura laikā apskata Staņķu dzirnavu ezeru un Aklezeru, kurš ir ļoti neparasts savu purvaino krastu dēļ. Viena no pietrurvietām būs pie Zvirgzdes kāpas, kas uzskatāma par vienu no lielākajā iekšzmes kāpām Latvijā. Tajā uzkāpjot paveras burvīgs skats uz mežu no augšas. Tūres noslēgumā ir iespēja paviesoties bišu dravā ”Dzintarlāse”, kur var apskatīt bišu stropus, uzzināt, kā dzīve rit bišu dravā un noskaidrot, kā tiek darināts medus vīns un stiprie alkoholiskie dzērieni no medus. Ekskursijas garums - 2 stundas.

"Riekstukalns" -  85 eiro (papildus iespējams Baldones observatorijas apmeklējums)

  • „Riekstukalns un Observatorija”

 Aktīva un skaista ekskursija no Vecumniekiem pa Zvirgzdes meža ceļiem līdz Riekstukalnam, kur  atrodas Baldones observatorijas „ pilsētiņa ” . Pa ceļam līdz Baldones observatorijai ainaviskas pieturas pie Zvirgzdes kāpas un Aklezera. Observatorijā ir vienreizēja iespēja paceļot kosmosa tālēs, kā arī palūkoties tuvāk uz Saules sistēmas planētām, jo tikai šeit ir unikāls liela redzeslauka teleskops, 

lielākais Baltijā un viens no lielākajiem šādas sistēmas teleskopiem Eiropā. Baldonē esošā observatorija ir vienīgā profesionālā observatorija Latvijā, kur nodarbojas ar novērojumiem optiskajā diapazonā.

Ekskursijas ilgums  ~ 3 stundas (bez observatorijas apmeklējuma)

Observatorijas apmeklējums ir jāpiesaka iepriekš.

Sīkāk par observatoriju: 

http://www.baldonesobservatorija.lu.lv/

"Daugavas krasts" - 75 eiro

Maršruts ved no Vecumniekiem cauri Zvirgzdes un Tomes mežiem līdz Ķeguma HES.  Maršrutā ir dažadas kvalitātes un nozīmes lauku un mežu ceļi, un tas ir pietiekoši dinamisks brauciena baudīšanai. Šīs tūres laikā pēc vēlēšanās ir iespēja ieplānot pikniku ar gaļas cepšanu, izvēloties kādu no skaistām dabas vietām.  Tūres ilgums bez piknika ir ~2,5 stundas.
 

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933