Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Dots starts Latvijas un Lietuvas pašvaldību apceļošanas kopprojektam

29. maijā Latvijas-Lietuvas pierobežā Lietuvas pusē pie Saločai/Grenctāles robežpunta norisinājās akcijas “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē” atklāšanas pasākums.

Akciju un tūrisma maršrutu jau ceturto gadu veido un organizē Bauskas, Vecumnieku, Iecavas, Rundāles novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā. Projekta mērķis ir veicināt tūrisma attīstību Latvijas - Lietuvas pierobežas reģionā, veidojot kopīgu tūrisma maršrutu un popularizējot tūrisma apskates objektus un uzņēmumus. Šogad akcija norisināsies no 1. jūnija līdz 30. septembrim.

Projekta atklāšanas pasākumā piedalījās mediji un akcijā iesaistīto pašvaldību pārstāvji. Pie piemiņas zīmes Baltijas ceļam astoņu pašvaldību vadītāji, kopā ar projekta autori Bauskas Tūrisma informācijas centra vadītāju Inesi Turkupoli-Zilpuri uzrunāja klātesošos medijus, iepazīstināja ar akcijas noteikumiem, kā arī prezentēja akcijas balvu fondu – velosipēdus un skrejriteņus. Uzreiz pēc tam blakus esošajā motelī “Pasienis” svinīgi tika parakstīti akcijas līgumi.

IMG 0689

Akcijā aicināti piedalīties Latvijas un Lietuvas zinātkārie iedzīvotāji gan kopā ar savu ģimeni, gan draugiem. Visi objekti pieejami brīvā dabā jebkurā diennakts laikā, tiem nav ieejas maksas. Lai saņemtu zīmogu, akcijas dalībniekam ir jānofotografējas pie vismaz 16 no 24 akcijas objektiem (jāuztaisa selfijs). Zīmogu akcijas drukātajā kartē varēs saņemt Bauskas, Vecumnieku, Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu Tūrisma informācijas centros, uzrādot fotogrāfijas (telefonā vai fotoaparātā), kurās jābūt redzamam akcijas dalībniekam un akcijas objektam!

IMG 0672

Vairāk par akciju: https://vecumnieki.lv/turisms/2745-no-1-junija-lidz-30-septembrim-latvijas-lietuvas-pierobeza-notiks-turisma-akcija-iepazisti-kaiminus-zemgale un https://skaties.lv/zinas/latvija/sabiedriba/latvijas-un-lietuvas-pasvaldibas-vienojas-turisma-veicinasanas-projekta/.

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933