Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Tapis jauns tūrisma buklets «Vecumnieku novada labsajūtas»

Vecumnieku novada TIP, sadarbībā ar Sabiedrisko Attiecību nodaļu un tūrisma uzņēmējiem, ir izveidojuši jaunu tūrisma bukletu " Vecumnieku novada labsajūtas", kuru uz novada Liliju svētkiem varējām prezentēt iedzīvotājiem un viesiem.

Tūrisma piedāvājumu apkopojošajā bukletā ikviens var atrast ko sev piemērotu, ja plānota atpūta un uzturēšanās mūspusē, vai ja ceļš tikko atvedis uz mūsu novadu. Bukletā ievietota informācija par pakalpojumiem, ko sniedz mūsu novada tūrisma uzņēmēji labjūtes un aktīvās atpūtas nišās, kā arī – ko pie mums par apskatīt, kur atpūsties dabā, kur paēst un nakšņot. Buklets ir divās valodās (latviešu un angļu), veidojām tādu, lai būtu ērts un pārskatāms, informatīvs un vizuāli pievilcīgs, ar Vecumnieku novada stāstu un praktiski lietojams.

Bukletā ēdinātāju pakalpojumu sniedzēju vidū esam ievietojuši arīdzan trīs jaunus ēdinātājus – Vecumniekos, Bārbelē un Vallē, kuri bija apņēmības pilni uzsākt darbību jau pavasarī, bet diemžēl koronas vīrusa uzliktais veto šos plānus stipri nobremzēja. Tomēr saimnieki dara visu iespējamo, lai jau pavisam drīz jauno kajejnīcu durvis būtu atvērtas apmeklētājiem!

Baudiet piedāvajumu! Brauciet ciemos!

Bukleta digitālā versiju iespējams aplūkot ŠEIT.

Tūrisma informācijas konsultante Aira Odinga

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933