Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Zvirgzdes orientēšanās poligons

Orientēšanās poligons tapis ar Bauskas novada pašvaldības iestādes “Vecumnieku novada dome” atbalstu, sadarbībā ar Tūrisma informācijas punktu un orientēšanās sporta klubu Eko O. Poligons izveidots A/S Latvijas Valsts mežu teritorijā.

Poligons pieejams 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā, bez maksas!

View the embedded image gallery online at:
https://vecumnieki.lv/turisms/aktiva-atputa#sigProId7e13fc938e

Lasīt tālāk ...

Vecumnieku orientēšanās poligons

Orientēšanās poligons tapis ar Vecumnieku novada Domes atbalstu, sadarbībā ar Tūrisma informācijas punktu un orientēšanās sporta klubu Eko O. Poligons pieejams 24 stundas diennaktī, septiņas dienas nedēļā, bez maksas!

Starta, Finiša vieta: Vecumnieku Tūrisma informācijas punkts.

View the embedded image gallery online at:
https://vecumnieki.lv/turisms/aktiva-atputa#sigProId530b789546

Lasīt tālāk ...

Vecumnieku SUP

Tālrunis: +371 27299745

E-pasts: 

facebook.com/supotaji

SUP dēļu īre un apmācība supošanā bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem labiekārtotā un skaistā pludmalē ar - ģērbtuvi, labierīcībām, bērnu rotaļu laukumu, volejbola laukumiem, galdiņiem, piknika vietām, nojumi virs ūdens, bezmaksas wifi, plašu autostāvietu un vietām arī kemperiem.

Instruktoram ir plaša darba pieredze un ļoti vērtīgas zināšanas kvalitatīvā darbā ar bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Vērts uzsvērt apmācību un iedrošinājuma sniegšanu pieaugušajiem, kuri nedaudz baidās izmēģināt supošanu. Instruktoram ir zināšanas neirozinātnē - spēj pamanīt vecāku un bērnu savstarpējo mijiedarbību un redzēt, vai vecāks iedrošina savu bērnu, vai attiecīgi tam traucē apgūt jaunas iemaņas. Tamdēļ vecāki ir mīļi aicināti nākt apgūt supošanu kopā ar saviem bērniem
Nodarbības pasniedzam latviešu, krievu, angļu un vācu valodās.

View the embedded image gallery online at:
https://vecumnieki.lv/turisms/aktiva-atputa#sigProIddb52f3f593

"Green Road Trips"

Adrese: Bauskas iela 17, Vecumnieki, Bauskas novads.

Tālrunis: +371 29393199; + 371 28815330

E-pasts: 

Mājas lapa: www.greenroadtrips.lv

facebook.com/greenroadtrips

Neaizmirstami piedzīvojumi ar draugiem, ģimeni vai kolēģiem, dodoties aizraujošā kvadraciklu safari. “Green road trips” organizētajās ekskursijās un ceļojumos ar kvadracikliem var izbaudīt Latvijas dabas ainavas, pa ceļam apskatot dažādus tūrisma objektus. Pieprasītākie ekskursiju maršruti: "Meža ezeru tūre" - ilgums 2h, "Riekstukalns" - ilgums 3h, "Daugavas krasts"-  ilgums 2,5h. Iespējams izveidot arī savu individuālu maršrutu.

View the embedded image gallery online at:
https://vecumnieki.lv/turisms/aktiva-atputa#sigProId7259ace074

Lasīt tālāk ...

"Gaita"

Adrese: Aizvējas, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads. 

Tālrunis: +37127048993

E-pasts:

facebook.com/JSK-GAITA-Vecumnieki

Piedāvājumā: bērnu vizināšana uz zirga vai ponija; izjāde apvidū grupām vai individuāli; apmācība jāšanas iemaņu gūšanai sertificēta trenera uzraudzībā; iespēja ierasties uz pasākumiem ar ponijiem vai zirgiem. Iespējama fotosesija ar kādu no mūsu zirgiem vai ponijiem.

Jāšanas sporta klubā ir dažādu izmēru, raksturu un krāsu zirgi un poniji. Katram cilvēkam ir iespēja izvēlēties, sev tīkamāko kontaktu ar šiem cēlajiem dzīvniekiem.
Pirms izjādes iepazīstināšana ar drošības noteikumiem. Ķiveres tiek nodrošinātas un pēc nepieciešamības pieejamas arī drošības vestes. Šī ir lieliska iespēja izrauties no ikdienas steigas uz uzlādēt sevi pozitīvi ar dabas pieskārienu.

View the embedded image gallery online at:
https://vecumnieki.lv/turisms/aktiva-atputa#sigProId33741ed48b

Lauku tūrisma atpūtas parks Vallē

Adrese: Mežmaļi - 3, Valles pagasts, Bauskas novads.

Tālrunis: +371 26339599

E-pasts: b

Mājas lapa:  www.makskerniekuparadize.lv

 Zemgales bišu dravas un makšķernieku iecienītas ūdenstilpnes ieskauts saulains lauku tūrisma atpūtas parks Vallē, tikai 70 km no Rīgas. Komplekss piedāvā 7 divstāvu ar visām ērtībām aprīkotus guļbūves namiņus, kur katrā iespējams nakšņot augšstāvā gan divatā, gan arī ir gultas vietas kuplākam ciemiņu pulkam pirmajā stāvā. Viens namiņš piemērots cilvēkiem ar īpašām vajadzībām! Viesu māja piedāvā mājīgu zāli ar kamīnu viesībām, ballītēm, pasākumiem. Kompleksā var rīkot svinības un sporta spēles. Ir pirts, labierīcības un grila vieta, telšu un piknika vietas, bērnu rotaļu laukumi, sporta laukumi (volejbolam, basketbolam). Namiņi un viesu mājā kopumā nodrošina nakšņošanu 65 personām. Teritorijā WIFI, autostāvvieta, veikaliņā pārdošanā atdzesēti dzērieni. Makšķerēšanas iespējas cauru diennakti, pie kam divreiz gadā dīķis tiek papildināts ar zivju krājumiem!

View the embedded image gallery online at:
https://vecumnieki.lv/turisms/aktiva-atputa#sigProId10d552087e

Lādzēnu ezers

Adrese: Vecumnieku pagasts, Bauskas novads.

Tālrunis: +371 25951125; +371 29470504

E-pasts:  

Mājaslapa: www.ladzenupurvs.lv

Ezers piedāvā atpūtu makšķerniekiem. Ezera kopējā ūdens platība 7 dīķos sasniedz 320 ha. Makšķerēšana gan ziemā, gan vasarā visu diennakti gan no laivām, gan no krasta, gan no ezerā nostiprinātiem pontoniem.  Makšķerniekiem  nakšņošanai tiek piedāvātas 2 mājiņas un omulībai 2 pirtis. Nav limits nozvejai, bet makšķerēšana notiek pēc LR MK makšķerēšanas noteikumiem Nr.800. Kopumā pieejamas 15 laivas.

 

View the embedded image gallery online at:
https://vecumnieki.lv/turisms/aktiva-atputa#sigProIde7b94c642a

Arves ezers

Adrese: Vecumnieku pagasts, Bauskas novads.

Tālrunis: +371 29487998

E-pasts: 

Makšķerēšana (līdakas, zandarti u.c.), laivu noma, telšu vieta, lapene, sporta laukumi.

View the embedded image gallery online at:
https://vecumnieki.lv/turisms/aktiva-atputa#sigProIdcd3f67ed69

Vecumnieku Vecais ezers

Adrese: Vecā ezera pludmale, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3925.

Tālrunis: 63976100 

E-pasts: www.vecumnieki.lv

Labiekārtota pludmale ar bērnu rotaļu laikumu, volejbola laukumiem, galdiņiem, piknika vietām, nojumi virs ūdens, bezmaksas wifi, plašu autosstāvietu ar vietām arī kemperiem un teltīm.

View the embedded image gallery online at:
https://vecumnieki.lv/turisms/aktiva-atputa#sigProIda9c0ea81f5

"Lutauši"

Adrese: “Lutauši”, Kurmenes pagasts, Bauskas novads.

Tālrunis: 28354626, 29154559

E-pasts:  

Mājas lapa: www.laivunomalutausi.lv

Piedāvājums: Lieliska atpūta Mēmeles krastā - laivu noma - kanoe laivas, samu laivas; nojume svinībām un pasēdēšanai; naktsmītnes; telšu vietas, piknika vietas, ugunskura vietas, deju placis; makšķerēšana; sporta laukums – volejbols, futbols.

View the embedded image gallery online at:
https://vecumnieki.lv/turisms/aktiva-atputa#sigProId034a9e6bf8

"Saknes"

Adrese: "Saknes", Kurmenes pagasts, Bauskas novads, LV-5115.

Tālrunis: +371 29107087; +371 26408689

Mājas lapa: www.avsaknes.lv

E-pasts:  

facebook.com/saknes

Tieši uz robežas ar Lietuvu Mēmeles upes krastā atpūtas vieta piedāvā 3-vietīgo kanoe laivu nomu, laivošanas ekipējumu, telšu un ugunskura vietu, peintbolu, sporta laukumu, bērnu rotaļu laukumu, sporta pasākumu organizēšanu, nojumi pasākumiem (5 x 8 m), 20 l katlu zupas vārīšanai uz ugunskura. Bērnu ballīšu organizēšana.

View the embedded image gallery online at:
https://vecumnieki.lv/turisms/aktiva-atputa#sigProId2b046b50f4

"Kanoenoma.lv"

Adrese: Kurmenes iela 12a, Skaistkalnes pagasts, Bauskas novads.

Tālrunis: +371 25500883

E-pasts:

Mājaslapa: www.kanoenoma.lv

facebook.com/kanoelaivunoma

1dienas, 2dienu un 3dienu maršruti pa interesantākajām Zemgales upēm  - Mēmeli, Iecavu, Dienvidsusēju – ar 10 trīsvietīgām kanoe laivām. Maršruti pielāgojami sākot no pāris stundām (iesācējiem) līdz vairākām dienām „pieredzējušiem” laivotājiem. Populārākie maršruti: Krasti – Kurmene, Kurmene – Skaistkalne, Skaistkalne - Jaunsaule - Bauska.

Tāpat piedāvajam laivu un inventāra nogādi uz laivošanas maršruta sākumu, sagaidot jūs maršruta beigās. Pēc individuāla pieprasījuma varam laivas nogādāt jūsu izvēlētā maršrutā. Laivas nomas maksā iekļauti airi, vestes un laivu transportēšana.

View the embedded image gallery online at:
https://vecumnieki.lv/turisms/aktiva-atputa#sigProIdcbee5de659

"Saliņas"

Adrese: Saliņas, Kurmenes pagasts, Bauskas novads, LV-5115.

Tālrunis: +37129247689

E-pasts:

Laivu piestātne ar telšu vietām Mēmeles krastā. Pirts, sporta laukumi, bērnu rotaļu laukumi, laivu noma. Naktsmītnes pirtaugšā ar labierīcībām, līdz pat 20 gultasvietām.

 

View the embedded image gallery online at:
https://vecumnieki.lv/turisms/aktiva-atputa#sigProId292b1a51d5

Sporta un atpūtas parks "Pīlādži"

Adrese: "Pīlādži", Stelpe, Stelpes pagasts, Bauskas novads, LV-3925.

Tālrunis: +371 28456456; +371 26439235

E-pasts:  

Mājaslapa: www.piladzis.lv

25 ha teritorija ar parku, dīķi, sakoptu vidi un infrastruktūru atbilstoši Pasaules līmeņa motokrosu, sporta un kultūras pasākumu organizēšanai līdz 25 000 apmeklētāju skaitam. Sporta un atpūtas parks piedāvā auto stāvlaukumus 1000 automašīnām, sporta laukumus, motociklu mazgātuvi, stacionārus ēdināšanas un tirdzniecības punktus, divas stacionārās skatuves, dzeramā ūdens hidrantus, elektrības pieslēgumus. Ir kempings, naktī apgaismota teritorija  10 ha platībā, telšu vietas, WiFi.

“Pīladžos” iespējams organizēt dažādus komandu saliedēšanas un aktīvās atpūtas pasākumus ar inventāra nomu, svinības, seminārus, kāzas, bērnu ballītes utt. Tūristu grupām iespējama ēdināšana. Pieejama telts pasākumiem ar iebūvētu skatuvi un bāra leti. Teritorija atvērta un pieejama arī individuāliem apmeklējumiem ar ģimenēm un draugiem.

View the embedded image gallery online at:
https://vecumnieki.lv/turisms/aktiva-atputa#sigProIdee4eeaf63f

Peintbola laukums "XGun"

Adrese: Bemberi, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads.

Tālrunis: +371 22335566

E-pasts:  

www.facebook.com/xgun.lv

XGUN peintbola parks piedāvā izbaudīt asas izjūtas 6 ha 4 peintbola laukumos – “Pilskalns”, “Pamestā pilsēta”, “Džungļi” un “Ciemats”.

View the embedded image gallery online at:
https://vecumnieki.lv/turisms/aktiva-atputa#sigProId7ffc454ff7

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933