Lapas karte

Youtube

Facebook

Instagram

Aktuālais

Sācies darbs pie starptautiski pazīstamā Svētā Jēkaba ceļa maršruta izveides Vecumnieku novadā. Svētā Jēkaba ceļš jeb Santjago ceļš (Camino de Santiago) ir viens no galvenajiem vēsturiskajiem svētceļojumu maršrutiem Eiropā.

Jau ceturto gadu Bauskas, Iecavas, Rundāles, Vecumnieku novada pašvaldības Latvijā un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā organizē kopīgu tūrisma akciju “Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!”. Projekta mērķis ir veicināt tūrisma attīstību Latvijas - Lietuvas pierobežas reģionā, veidojot kopīgu tūrisma maršrutu un popularizējot tūrisma apskates objektus un uzņēmumus. Šogad akcija norisināsies no 1.jūnija līdz 30. septembrim.

Vecumnieku Tūrisma informācijas punkts aicina piedalīties Baldones Tūrisma informācijas punkta organizētajā laivošanas pasākumā šo svētdien, 17.maijā, kas sāksies Vecumnieku novadā laivotāju iecienītā maršruta sākumpunktā no viesu nama “Satekas” Zvirgzdē, netālu no Misas un Zvirgzdes upju satekas.

Tūrisma nozare ir viena no tām, ko vīrusa ieviestās pārmaiņas skārušas vissmagāk - sākot no lielajiem jomas magnātiem, līdz pat mazajam uzņēmējam lauku pagastā. Kā viss ir? Kas tiek darīts, ko varam gaidīt vai tieši otrādi - tik drīz negaidīt? Stāsta Vecumnieku Tūrisma informācijas punkta vadītāja Aira Odinga.

22. februārī Vecumnieku novadu profesionālā pieredzes apmaiņas vizītē apmeklēja Latvijas Profesionālo gidu asociācijas dalībnieki.

No 31. janvāra līdz 2. februārim Bauskas TIC un Vecumnieku tūrisma informācijas punkts pārstāvēja Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada tūrisma piedāvājumu starptautiskajā tūrisma izstādē «Balttour 2020» Rīgā.

Zemgales Plānošanas reģionā (ZPR) vairāku gadu intensīvs darbs pārrobežu sadarbības programmas atbalstīto projektu ieviešanā, arī tūrisma nozares attīstībā vainagojies ar virkni jaunu produktu piedāvājumu – starptautiskiem tūrisma maršrutiem, kas aptver gan teritorijas centrālo daļu, gan Sēlijas apvidu un ietiecas kaimiņzemes Lietuvas pierobežā.

No 31. janvāra līdz 2. februārim Ķīpsalā notiks 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2020”, kur sezonas jaunumus, populārākās ceļošanas iespējas, īpašos piedāvājumus un izdevīgus pirkumus Latvijas apceļošanai un pasaules atklāšanai piedāvās vairāk nekā 860 tūrisma uzņēmumu! Vecumnieku, Bauskas, Iecavas un Rundāles novadu tūrisma speciālisti izstādē startēs kopējā Zemgales stendā, izceļot aktuālos tūrisma produktus.

Vecumnieku novada Tūrisma Informācijas punkts sadarbībā ar Latvijas Profesionālo gidu asociāciju, šā gada martā divās sestdienās, piedāvā apgūt intensīvo bāzes kursu, lai apgūtu pamatzināšanas un izveidotu priekšstatu par to, kas ir vides gids.

Pērn Eiropas izcilāko tūrisma galamērķu EDEN (European Destinations of Excellence) nacionālajā konkursā “Veselības un labjūtes tūrisms 2019” dalībnieku vidū bija gan Ventspils, gan Vecumnieku novads – apliecinot, ka lepojas ar saviem tūrisma piedāvājumiem un vēlas sevi apliecināt kā šādu galamērķi.

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933