Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Ieskicē idejas "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē 2019" projektam

Piektdien, 9. novembrī, Vecumnieku novada pirts skolā “Lielzemenes” notika apspriede par ceļošanas projektu ”Iepazīsti kaimiņus Zemgalē 2019”.

Vienā no Vecumnieku novada  tūrisma objektiem "Lielzemenes" tikās projekta rīkotāji: Vecumnieku, Iecavas, Rundāles, Bauskas novada pašvaldības Latvijā, kā arī Pakrojas, Pasvales, Biržu un Jonišķu rajona pašvaldības Lietuvā. Projekts notiks trešo gadu. Ceļošanas akcija sāksies 2019. gada 27. aprīlī un  noslēgsies 30. septembrī. Tās mērķis ir iepazīstināt latviešus un lietuviešus ar šo teritoriju tūrisma objektiem un  pasākumiem. Kā jau katru gadu, tiks izdota brošūra, kurā būs informācija par apskates objektiem un pasākumiem.
Tūrisma objektiem nebūs maksas ieejas, kā arī nebūs nosacīts darba laiks.  Objektos tiks uzstādīts logo, pie kura būs jāuzņem fotogrāfija ar sevi, un logo fonā. Fotogrāfija būs jāuzrāda kādā no Tūrisma informācijas centriem, lai iegūtu zīmogu. Apceļotāji, kuri būs apmeklējuši vismaz 16 akcijas pasākumus vai objektus, katrā pašvaldībā divus, varēs iegūt velosipēdu. Pasākuma laikā zīmogu varēs dabūt uz vietas, tur fotogrāfija nebūs nepieciešama. Projekta atklāšana notiks Jonišķos, savukārt, noslēguma pasākums – Iecavā.

 

Alise Barkauska
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933