Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Izdots Bauskas apkārtnes tūrisma maršrutu buklets

Bauskas Tūrisma informācijas centrs izdevis bukletu “Maršruti Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā”.

Pie bukleta strādāts kopš vasaras, tas veidots, lai potenciālajiem viesiem palīdzētu noorientēties plašajā Bauskas apkārtnes tūrisma piedāvājumā, to strukturējot sešos maršrutos: “Bauska”, “Pilis un muižas”, “Senā tehnika un spēkrati”, “Gastronomija un amatnieki”, “Ģimenēm ar bērniem un aktīvai atpūtai”, “Pasākumi”.

Bukletā iekļauti 32 objekti un 14 pasākumi ar īsiem aprakstiem un bildēm. Ar bukleta palīdzību ceram iekārdināt potenciālo viesi, gidu vai tūrisma firmu atbraukt tieši uz Bauskas apkārtni, lai iepazītu un izbaudītu ne tikai šos, bet arī citus objektus un pakalpojumus. Mūsdienās, kad konkurence ir liela, svarīgi ir izcelt būtiskāko, labāko un interesantāko. Viss tālākais būs atkarīgs no pašiem tūrisma pakalpojumu sniedzējiem un vai tie spēs attaisnot klienta cerības, radīs vēlmi un interesi šeit uzturēties ilgāk.

Bukletu paredzēts dalīt tūrisma izstādēs Lietuvā, Igaunijā un Latvijā, kā arī tūrisma informācijas centros Latvijā. Buklets izdots latviešu, krievu un angļu valodā kopā 6000 eksemplāros, to finansē Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada pašvaldības.

Buklets pieejams arī Bauskas Tūrisma informācijas centrā, bet tā PDF versija lejuplādējama ŠEIT.

Inese Turkupole-Zilpure,
Bauskas Tūrisma informācijas centra vadītāja
26457713

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933