Lapas karte

Youtube

Draugiem

Facebook

Paraksta sadarbības līgumu par projekta «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē! » īstenošanu 2019. gadā

22. februārī atpūtas kompleksā «Miķelis» tikās Vecumnieku, Bauskas, Iecavas, Rundāles novada pašvaldības no Latvijas un Biržu, Pasvales, Pakrojas un Jonišķu pašvaldības no Lietuvas, lai parakstītu sadarbības līgumu par starptautiskā tūrisma projekta «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!» īstenošanu 2019. gadā, kas norisināsies no 1. maija līdz 30. septembrim.

Akcijā piedalīties var Latvijas un Lietuvas iedzīvotāji no 12 gadu vecuma. Maršruta un akcijas brošūra, kurā būs pieejama informācija par 24 akcijas objektiem, pasākumiem un papildus apskates vietām kopīgajā maršrutā, tiks izdota aprīlī un būs pieejama Vecumnieku novada domē, pagastu pārvaldēs un tūrisma objektos, kā arī Tūrisma informācijas centrā Bauskā.

Šogad akcijas nosacījumi paredz, ka visi objekti ir bez maksas un ir pieejami jebkurā diennakts laikā. Lai saņemtu akcijas zīmogu, ceļotājiem ir jānofotografējas pie akcijas objekta (jāuztaisa pašbilde). Zīmogu varēs saņemt Bauskas, Biržu, Pasvales, Pakrojas, Jonišķu Tūrisma informācijas centros, uzrādot fotogrāfijas (telefonā vai fotoaparātā). Iesniedzot apzīmogotās akcijas kartes, kādā no minētajiem Tūrisma informācijas centriem līdz 1. oktobrim, būs iespēja pretendēt uz kādu no 16 balvām, informē Bauskas Tūrisma informācijas centra vadītāja Inese Turkupole-Zilpure.  

Jonišķu rajona Tūrisma informācijas centra vadītāja Jurgita Bučinskiene klātesošos informēja, ka ir iesniegts pieteikums projektā un saņemts apstiprinājums par mobilās aplikācijas izveidi apceļošanas akcijai «Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!».

IMG 7146Centra vadītāja atklāja, ka ideja par aplikāciju radusies jau sen, īstenošanu kavējušas izveidošanas izmaksas. Projekts tika iesniegts Lietuvas Tūrisma padomei, kas piešķīra 5000 eiro lielu atbalstu mobilās aplikācijas izveidei.

Apceļošanas akcijas noslēgums ar dāvanu pasniegšanu tās ieguvējiem tiks organizēts 12. oktobrī Iecavā, līdz ar to, simboliski noslēdzot aktīvo tūrisma sezonu.

Par akciju, sadarbības teritorijas aktuālo tūrisma piedāvājumu un pasākumiem var uzzināt sekojot Facebook lapai @kaiminizemgale.

Ieva Pankrate,
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933