Lapas karte

Youtube

Facebook

Draugiem

Novadā darbu uzsāks tūrisma informācijas konsultante

Vecumnieku novada domē no šā gada 15. aprīļa darbu sāks tūrisma informācijas konsultante Aira Odinga. Viņai ir teju 20 gadu pieredze tūrisma jomā, lielākoties starptautiskos tūrisma uzņēmumos. A.Odinga ir sertificēta Rīgas gide, maršrutu programmu izstrādātāja, kā arī sadarbojusies ar tūrisma nozares profesionāļiem.

Aira Odinga stāsta, ka šis amats ir interesants izaicinājums veidot tūrisma attīstībai labvēlīgu vidi, aicinot tūrisma pakalpojumu sniedzējus un nozares profesionāļus ciešāk sadarboties, lai veidotu pievilcīgu galamērķi. Tas nozīmētu ne tikai apzināt, koordinēt un popularizēt Vecumnieku novada tūrisma objektus, bet arī meklēt un veidot jaunas sadarbības formas un tūrisma produktus kopā ar citiem novadiem Zemgalē, Sēlijā un tuvo Lietuvas robežu. “Tūrisma uzplaukuma veicināšanas viens no stūrakmeņiem ir pašu objektu apsaimniekotāju un uzņēmēju atsaucība un degsme veidot pievilcīgu produktu, ko piedāvāt atbraucējiem, līdz ar to kopīgiem spēkiem meklēsim risinājumus. Jebkādas idejas ir ļoti gaidītas!” atzīst jaunā tūrisma informācijas konsultante.

Tūrisma informācijas konsultante pārvalda četras svešvalodas un ir ar plašu ceļošanas pieredzi. “Tūrisma joma manā dzīvē vienmēr ir bijusi sirdslieta un hobijs. Tūrisms ir atvērtība, draudzība, komunikācija, caur kuru gūsti labsajūtu,” atklāj A. Odinga.

Uz izsludināto amatu tika saņemti septiņi pieteikumi, bet uz tikšanos aicināti pieci kandidāti. Vērtēšanas komisijā piedalījās Vecumnieku novada domes vadība - priekšsēdētājs Guntis Kalniņš, priekšsēdētāja vietnieks Jānis Kovals, izpilddirektore Aiga Saldābola, Bauskas tūrisma informācijas centra vadītāja Inese Turkupole-Zilpure un attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Dace Šileika.

Tūrisma informācijas punkta telpas atradīsies Vecumniekos, Rīgas ielā 34, kas apmeklētājiem durvis vērs aprīļa vidū.

 

Ieva Pankrate,
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Autorizējieties, lai komentētu

Foto un video galerija

VECUMNIEKU NOVADA DOME

Tālrunis: 63976100, e-pasts:
Adrese: Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Vecumnieku novads, LV-3933